x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch Styline MFQ4070

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch Styline MFQ4070
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch Styline MFQ4070
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch Styline MFQ4070
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217302424.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162471359.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162471358.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906361.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171275019.jpg?ts=1
Bosch Bosch Styline MFQ4070 Styline MFQ4070 Styline MFQ4070 Design-sähkövatkain vaativaan makuun, innovatiivinen FeinCreamer-vispilä - mukana lisävarusteitaErittäin hiljainen, kevyt ja tehokasModerni muotoilu lisää leipomisnautintoaKaksi innovatiivista, erittäin tehokasta teräsvispilää (Fine Creamer), joilla optimaalinen vatkaus- ja sekoitustulos.Sisältää monipuoliset lisävarusteet: Teräksinen sauvasekoitin, sekoituskulhoTehokas 500 W moottori takaa parhaan lopputuloksen Erinomainen lopputulosTeho: 500 WTehokas, kevyt ja hiljainen uuden moottoritekniikan ansiosta5 tehoaluetta eri kierrosnopeuksillaPito- sekä turboasentoKäyttömukavuusErgonominen muotoilu, runko iskunkestävää muoviaErillinen vapautuspainike vispilöille ja taikinakoukuilleRungon muotoilun ansiosta johto kierrettävissä laitteen ympärilleMonipuolisuus2 erikoismuotoiltua vispilää takaavat nopeasti parhaan lopputuloksen2 tukevaa taikinakoukkuaSauvasekoitinosa terästäSekoituskulhossa mitta-asteikko ja kansi Nettopaino (kg) 1,4 kg (4)
  • 04242002556857
  • 906114
  • MFQ4070
  • 000000000000236143
  • 4001466
  • 855189
2
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 5
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 500 W
    • Turbonappi: Kyllä
    • Irrotettavat tuki: Ei
    • Johdon pituus (m): 1.4 m
    • Johdon säilytys: Kyllä
    • Konepestävät tarvikkeet: Kyllä
    • Poistopainike: Kyllä
    • Säädettävä nopeus: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sisältää lisäosat: Taikinakoukut, Vispilät
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Kansi: Kyllä
    • Mix options: Whisk, Knead
    • Mukana kulho: Ei
    • Size indication jug: Yes
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2, 24 v
    • Turbo mode: Kyllä
    • Type of mixer: Hand mixer
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Konepestävät osat, Turbopainike
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi, Ruostumaton teräs
    • Väri: Valkoinen, Harmaa, Hopea
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Pakkauksen sisältö
    • Reseptivihko: Kyllä
    • Taikinakoukut: Kyllä
    • Vispilä: Kyllä
  • 69.00 94.48 EUR 2
    2
    • ekodinkoneet ekodinkoneet
      7.801393631086837 (16)
      Design-sähkövatkain vaativaan makuun, innovatiivinen FeinCreamer-vispilä - mukana lisävarusteitaErittäin hiljainen, kevyt ja tehokasModer...69.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      94.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Bamix Mono 140 Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190162138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125916527.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124288683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612417.jpg?ts=1
      Bamix Bamix Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Sauvasekoitin Mono 140, Valkoinen/Harmaa tuotemerkiltä Bamix (2)
      8.25 (1)
      Bamix Mono 140 Valkoinen
      • 00490720410676
      • 07610497600480
      • 102.121
      • 1010
      2
      deal
    • Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157742208.jpg?ts=1
      Hamilton Beach Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä tuotemerkiltä Hamilton Beach (3)
      Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • 17350086390718
      2
    • Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166947738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339450.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339456.jpg?ts=1
      Moulinex Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W (2)
      Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • 03045386378333
      • HM2501B1
      1
    • Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208452620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173713784.jpg?ts=1
      Livia Livia HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain Kätevä sähkövatkain hyvällä muotoilulla 5 eri nopeutta Turbo toiminto Vispilät ja taikinakoukut ovat konepestäviä Vispilöiden vapautuspainike Pitkä virtajohto 1.43 m (1)
      Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • 06438151016641
      • HM-20016
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
    • info@vertaa.fi