x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Electrolux Love Your Day sähkövatkain EHM3300

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Electrolux Love Your Day sähkövatkain EHM3300
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Electrolux Love Your Day sähkövatkain EHM3300
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Electrolux Love Your Day sähkövatkain EHM3300
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/119372083.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96267678.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96267679.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150130903.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150130902.jpg?ts=1
Electrolux Electrolux Love Your Day sähkövatkain EHM3300 Love Your Day sähkövatkain EHM3300 Love Your Day sähkövatkain EHM3300 Vatkausvispilä vakiovarusteena: Lankavispilän avulla voit käyttää sauvasekoitinta myös perinteisten ruokareseptien kanssa, ja siten käyttää laitetta paljon monipuolisemmin eri ruoanlaittovaiheissa. Tehokkaat vispilät: Ruostumattomasta teräksestä valmistettujen vispilöiden erityisen "V" -profiilin ansiosta valmistettavaan seokseen saadaan tehokkaasti ilmaa vatkaamisen aikana. (7)
  • 07332543475438
  • EHM3300
  • 910 280 247
5
good_buy
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 5
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 450 W
    • Turbonappi: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 1 m
    • Poistopainike: Kyllä
    • Säädettävä nopeus: Kyllä
    • Säädettävä nopeus: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sisältää lisäosat: Taikinakoukut, Vispilät
    • Mukana kulho: Ei
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Turbopainike
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 15 cm
    • Leveys (cm): 20 cm
    • Paino: 1.14 kg
    • Syvyys: 9.6 cm
  • Pakkauksen sisältö
    • Taikinakoukut: Kyllä
    • Vispilä: Kyllä
  • 32.80 35.00 EUR 5
    5
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Vatkausvispilä vakiovarusteena: Lankavispilän avulla voit käyttää sauvasekoitinta myös perinteisten ruokareseptien kanssa, ja siten käytt...32.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      34.80, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      34.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Electrolux Love Your Day on helppokäyttöinen sähkövatkain, jolla valmistat herkullisia jälkiruokia, kakkuja ja taikinoita. Valittavana on...34.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • ekodinkoneet ekodinkoneet
      7.801393631086837 (16)
      5-portainen tehonsäätö ja pulssitoiminnolla nopea täysteho nappia painamalla. Mukana lankavatkaimet ja tukevat taikinakoukut.Ominaisuudet...35.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bamix Mono 140 Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190162138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125916527.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124288683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134612417.jpg?ts=1
      Bamix Bamix Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Mono 140 Valkoinen Sauvasekoitin Mono 140, Valkoinen/Harmaa tuotemerkiltä Bamix (2)
      8.25 (1)
      Bamix Mono 140 Valkoinen
      • 00490720410676
      • 07610497600480
      • 102.121
      • 1010
      2
      deal
    • Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157742208.jpg?ts=1
      Hamilton Beach Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä tuotemerkiltä Hamilton Beach (3)
      Hamilton Beach Professional Blender tehosekoitin, Ruostumatonta terästä
      • 17350086390718
      2
    • Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166947738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339450.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246339456.jpg?ts=1
      Moulinex Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W (2)
      Moulinex Easy Max HM2501 blenderi/taikinasekoitin 200W
      • 03045386378333
      • HM2501B1
      1
    • Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208452620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173713784.jpg?ts=1
      Livia Livia HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain HM-20016 200W sähkövatkain Kätevä sähkövatkain hyvällä muotoilulla 5 eri nopeutta Turbo toiminto Vispilät ja taikinakoukut ovat konepestäviä Vispilöiden vapautuspainike Pitkä virtajohto 1.43 m (1)
      Livia HM-20016 200W sähkövatkain
      • 06438151016641
      • HM-20016
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 31.81
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 31.81
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 31.81
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 31.81
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
    • info@vertaa.fi