x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wheat - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wheat - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wheat - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wheat - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221910668.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221770576.jpg?ts=1
Wheat Wheat - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple - Olly Tech Shell Coverall Rose Flowers - 86 cm - Purple Wheat - Shell Coveralls - Olly Tech shell coverall by Wheat. The shell coverall has taped seams. Detachable hood. Double zip closure. One front pocket. Elasticated cuffs. Adjustable, detachable silicone foot loops. Reflective details for visibility. Oeko-Tex® certified material, free from harmful substances. Fluorocarbon-free water- and dirt-repellent BIONIC-FINISH®ECO. Martindale-tested as abrasion-resistant up to 50,000 cycles. Made with recycled materials. (1)
  • 05715023389296
2
deal
  • 77.00 82.80 EUR 2
    2
    • Babyshop.fi Babyshop.fi
      Wheat - Shell Coveralls - Olly Tech shell coverall by Wheat. The shell coverall has taped seams. Detachable hood. Double zip closure. On...
      77.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Wheat-merkin Olly Tech -kuorihaalari on lämmin ja mukava! Polyesteristä ja nailonista valmistettu haalari on veden- ja tuulenpitävä. Lahk...82.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Wheat - Olly Tech Shell Coverall Navy - 98 cm - Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221910682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221762651.jpg?ts=1
      Wheat Wheat - Olly Tech Shell Coverall Navy - 98 cm - Navy - Olly Tech Shell Coverall Navy - 98 cm - Navy - Olly Tech Shell Coverall Navy - 98 cm - Navy Wheat - Shell Coveralls - Navy Olly Tech shell coverall by Wheat. The shell coverall has taped seams. Detachable hood. Double zip closure. One front pocket. Elasticated cuffs. Adjustable, detachable silicone foot loops. Reflective details for visibility. Oeko-Tex® certified material, free from harmful substances. Fluorocarbon-free water- and dirt-repellent BIONIC-FINISH®ECO. Martindale-tested as abrasion-resistant up to 50,000 cycles. Made with recycled materials. (1)
      Wheat - Olly Tech Shell Coverall Navy - 98 cm - Navy
      • 05715023389784
      1
      deal
    • Reima - Toppila Shell Coverall Pale rose - 98 cm - Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213376409.jpg?ts=1
      Reima Reima - Toppila Shell Coverall Pale rose - 98 cm - Pink - Toppila Shell Coverall Pale rose - 98 cm - Pink - Toppila Shell Coverall Pale rose - 98 cm - Pink Reima - Shell Coveralls - You'll be ready to face all weather conditions. Pink Toppila shell coverall by Reima. The shell coverall has a detachable hood with a mesh lining. Zip closure at the front. Zip-up front pocket. Adjustable waist tie at the inside. Elasticated cuffs. Durable silicone foot loops. Sealed seams for waterproofing. Smooth lining. Fluorocarbon-free water- and dirt-repellent BIONIC-FINISH®ECO. Made with recycled materials. This product is made from sustainable bluesign®-appr... (4)
      Reima - Toppila Shell Coverall Pale rose - 98 cm - Pink
      • 06438429669685
      2
      deal
    • Reima Ulkoilutakki 'Vantti'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221720948.jpg?ts=1
      Reima Reima Ulkoilutakki 'Vantti' Ulkoilutakki 'Vantti' Ulkoilutakki 'Vantti' Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshelltakki; Materiaali: Vesipatsasarvo: 10000 mm; Keskeiset tiedot: Pituus: medium; Materiaali: Pintamateriaali: 1. Material: 92% polyester, 8% elastane / 2. Material: 100% polyester / 3. Material: 100% polyurethane; Keskeiset tiedot: Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Kausi: Kevät/syksy; Ominaisuudet: Vettähylkivä: vedenpitävä; Materiaali: Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa pinnoite (Durable Water Repellent), Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Om... (1)
      Reima Ulkoilutakki 'Vantti'
      • 06438429684732
      1
      deal
    • Reima - Nurmes Softshell Coverall Grayish green - 92 cm - Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239368653.jpg?ts=1
      Reima Reima - Nurmes Softshell Coverall Grayish green - 92 cm - Green - Nurmes Softshell Coverall Grayish green - 92 cm - Green - Nurmes Softshell Coverall Grayish green - 92 cm - Green Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-haalarit; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / säältä suojaava kerros; Materiaali: Vesipatsasarvo: 10000 mm; Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa pinnoite (Durable Water Repellent); Ominaisuudet: vedenpitävä, Tuulenpitävä; Kiinnitys: Tyyppi: vetoketju; Ominaisuudet: Elastiset hihansuut, Integroidut säärykset, Huppu, Heijastimilla, Vetoketju leukasuojalla; Ominaisuudet: Ulkotaskut: 1 breast pocket with zip; Materiaali: Pinnoite: PU; Kestävyysmerkintä: Kestävän ke... (1)
      Reima - Nurmes Softshell Coverall Grayish green - 92 cm - Green
      • 06438429764656
      4
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 110.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 93.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 80.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 80.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 77.00
    • info@vertaa.fi