x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Abu Garcia Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Abu Garcia Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Abu Garcia Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Abu Garcia Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233612458.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214400398.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232395805.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227769325.jpg?ts=1
Abu Garcia Abu Garcia Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g Cardinal Stx Spinning Kit Musta 2.44 m / 10-45 g Erittäin monipuolinen kalastussetti toimintavarmalla Cardinal STX:llä. Aihio on valmistettu 24T-hiilikuidusta. Keskinopea/nopea toiminto. Toimitetaan valmiiksi puolatulla siimalla. Cardinal® STX Spinning Combo on monipuolinen kalastussetti, joka soveltuu hyvin useimpien kalalajien kalastukseen. Settiä voidaan käyttää kaikkeen tunturikalastuksesta, sisävesikalastuksesta järvissä ja joissa aina rannikkokalastukseen meressä. Kalastussetti on suunniteltu erityisesti perinteiseen viehekalastukseen. Cardinal® STX -kelassa on 6 +1 laakeria ja Everlast-sankajärjestelmä. Aihio on valmistettu kevyestä 24T-hiilikuidusta. Keskinopea ja nopea toiminta on ihanteellinen monipuoliseen viehekalastukseen. Kevyet LTS-vaparenkaat auttavat ehkäisemään siiman sotkeentumista ja solmuja. Kelassa on valmiiksi puolattu Abulon STX 8 -siima. Se on vahva ja mukautuva multifilamenttisiima, jonka pinta on sileä, minkä ansiosta siima kelautuu hyvin ja tuo pituutta heittoihin.< (1)
  • 00036282083271
4
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Tekstiili
    • Väri: Moniväri
  • 85.80 101.89 EUR 4
    4
    • MKnorth.fi MKnorth.fi
      85.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      85.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • XXL XXL
      Erittäin monipuolinen kalastussetti toimintavarmalla Cardinal STX:llä. Aihio on valmistettu 24T-hiilikuidusta. Keskinopea/nopea toiminto....89.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Waveinn.com/fi Waveinn.com/fi
      101.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Shimano Vengeance CX avokelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581964.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172950773.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Vengeance CX avokelavapa Vengeance CX avokelavapa Vengeance CX avokelavapa (1)
      Shimano Vengeance CX avokelavapa
      • 08717009847339
      1
    • Daiwa Prorex XR vapa 268cm/-220g SLEDGEHAMMER Hyrräkelavapa, 2-osainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175326697.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa Prorex XR vapa 268cm/-220g SLEDGEHAMMER Hyrräkelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 268cm/-220g SLEDGEHAMMER Hyrräkelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 268cm/-220g SLEDGEHAMMER Hyrräkelavapa, 2-osainen (1)
      Daiwa Prorex XR vapa 268cm/-220g SLEDGEHAMMER Hyrräkelavapa, 2-osainen
      • 05055545234514
      1
    • Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232068832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177827402.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen (1)
      Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen
      • 05055545234446
      1
    • Shimano Alivio Slim Tele GT avokelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207580593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174256110.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Alivio Slim Tele GT avokelavapa Alivio Slim Tele GT avokelavapa Alivio Slim Tele GT avokelavapa (1)
      Shimano Alivio Slim Tele GT avokelavapa
      • 00022255144667
      1
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 85.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 85.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 85.80
    • info@vertaa.fi