x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Daiwa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Daiwa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Daiwa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Daiwa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208499601.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146554941.jpg?ts=1
Daiwa Daiwa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa Ninja X Tele Spin 210cm 5-20g Teleskooppiavokelavapa DAIWA Ninja X teleskooppivavat ovat loistava valinta reissaavalle kalastajalle. Tästä televapasarjasta löydät vavan niin lapinvaellukselle kuin mökkilaiturille. Vaikka kyseessä on teleskooppivava on aihio tehty hiilikuidusta ja kädensija on tyylikästä korkkia, josta saat hyvän ja pitävän otteen. Hiilikuituaihion ansiosta kalastustuntuma on teleskooppivavaksi erinomainen. Enää vavan mukaan ottaminen ole säilytystilasta kiinni - tämä vapa kulkee mukanasi kaikkialle. (1)
  • 05055545222245
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vavan tyyppi: Avokelavapa
    • Fishing rod length: 2.1 m
  • 43.80 43.80 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      DAIWA Ninja X teleskooppivavat ovat loistava valinta reissaavalle kalastajalle. Tästä televapasarjasta löydät vavan niin lapinvaelluksell...43.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232068832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177827402.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen (1)
      Daiwa Prorex XR vapa 243cm 50-100g LAZY Avokelavapa, 2-osainen
      • 05055545234446
      1
    • Daiwa Prorex XR hyrräkelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175326697.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa Prorex XR hyrräkelavapa Prorex XR hyrräkelavapa Prorex XR hyrräkelavapa (2)
      Daiwa Prorex XR hyrräkelavapa
      • 05055545234514
      1
    • Berkley URBN RS Dropshot 240cm 5-15g Avokelavapa, 2-osainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232065032.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207580589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233610027.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226931732.jpg?ts=1
      Berkley Berkley URBN RS Dropshot 240cm 5-15g Avokelavapa, 2-osainen URBN RS Dropshot 240cm 5-15g Avokelavapa, 2-osainen URBN RS Dropshot 240cm 5-15g Avokelavapa, 2-osainen (1)
      Berkley URBN RS Dropshot 240cm 5-15g Avokelavapa, 2-osainen
      • 00028632933725
      2
    • Abu Garcia Abu Tormentor 7' 212cm 5-20g Avokelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210596186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172531203.jpg?ts=1
      Abu Garcia Abu Garcia Abu Tormentor 7' 212cm 5-20g Avokelavapa Abu Tormentor 7' 212cm 5-20g Avokelavapa Abu Tormentor 7' 212cm 5-20g Avokelavapa Avokelavapa kevyestä keskiraskaaseen kalastukseen. 24T vapa suhteellisen syvällä toiminnalla, joka tekee niistä pitkälle heittäviä ja mukavia kalan narrauksessa. Syvemmällä toiminnolla vähenee myös riski päästää irti kala, joka on iskenyt kiinni, koska vapa käsittelee pään ravisteluja ja ryntäyksiä rauhallisen varmalla tavalla. Vapa 24T grafiitti keskisyvällä toiminnalla LTS SIC-vaparenkaat Korkealaatuiset korkkikädensijat Toimitetaan vapakotelossa (1)
      Abu Garcia Abu Tormentor 7' 212cm 5-20g Avokelavapa
      • 00036282982666
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
    • info@vertaa.fi