x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mikado Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mikado Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mikado Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mikado Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207597935.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233604869.jpg?ts=1
Mikado Mikado Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g Noctis Light Spinning Rod Musta 2.70 m / 3-15 g (1)
  • 05900637012702
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vavan tyyppi: Avokelavapa
  • 61.89 61.89 EUR 1
    1
    • Waveinn.com/fi Waveinn.com/fi
      61.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Abu Garcia Shakespeare Ugly Stik Gold Tiger Tuff vetovapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129544155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207549826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156820380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137570669.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146563060.jpg?ts=1
      Abu Garcia Abu Garcia Shakespeare Ugly Stik Gold Tiger Tuff vetovapa Shakespeare Ugly Stik Gold Tiger Tuff vetovapa Shakespeare Ugly Stik Gold Tiger Tuff vetovapa (1)
      Abu Garcia Shakespeare Ugly Stik Gold Tiger Tuff vetovapa
      • 00043388347503
      • 1355766
      1
    • Abu Garcia Mass Beat Ii Spinning Rod Musta 2.16 m / 5-20 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233604617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230432366.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151132920.jpg?ts=1
      Abu Garcia Abu Garcia Mass Beat Ii Spinning Rod Musta 2.16 m / 5-20 g Mass Beat Ii Spinning Rod Musta 2.16 m / 5-20 g Mass Beat Ii Spinning Rod Musta 2.16 m / 5-20 g (1)
      Abu Garcia Mass Beat Ii Spinning Rod Musta 2.16 m / 5-20 g
      • 00036282947139
      1
    • Berkley Fireflex Spinning Rod Harmaa 2.70 m / 15-40 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129542887.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581871.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Fireflex Spinning Rod Harmaa 2.70 m / 15-40 g Fireflex Spinning Rod Harmaa 2.70 m / 15-40 g Fireflex Spinning Rod Harmaa 2.70 m / 15-40 g High Modulus -hiilikuidusta valmistettu vapa, kahva EVA:a ja korkkia, kestävät LT-renkaat, joihin käy hyvin Super Liner ja nylon siimat. Paino: 199 g. Berkley FIREFLEX 902 15/40 M Spin on kuljetusta varten kahteen osaan irrotettava vapa. Vavan taipuisuus on medium luokkaa ja heittopainoksi suositellaan 15 - 40 grammaa. Tuotetiedot: - Pituus: 9 (2,74 m) - Matkakoko: 1,40 cm. - Osia: 2 - Paino: 199 g - Materiaali: 24T-hiilikuitua - Kahva: RC/ EVA - Heittopaino: 1540 g - Taipuisuus: M - medium (1)
      Berkley Fireflex Spinning Rod Harmaa 2.70 m / 15-40 g
      • 00028632676530
      2
    • Berkley FIREFLEX 802 10/35 M Spin, haspelivapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129546196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207580821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161001353.jpg?ts=1
      Berkley Berkley FIREFLEX 802 10/35 M Spin, haspelivapa FIREFLEX 802 10/35 M Spin, haspelivapa FIREFLEX 802 10/35 M Spin, haspelivapa High Modulus -hiilikuidusta valmistettu vapa, kahva EVA:a ja korkkia, kestävät LT-renkaat, joihin käy hyvin Super Liner ja nylon siimat. Paino: 160 g. Berkley FIREFLEX 802 10/35 M Spin on kuljetusta varten kahteen osaan irrotettava vapa. Vavan taipuisuus on medium luokkaa ja heittopainoksi suositellaan 10 - 35 grammaa. Tuotetiedot: - Pituus: 8 (2,43 m) - Matkakoko: 1,24 cm. - Osia: 2 - Paino: 160 g - Materiaali: 24T-hiilikuitua - Kahva: RC/ EVA - Heittopaino: 10-35 g - Taipuisuus: ML medium light (1)
      Berkley FIREFLEX 802 10/35 M Spin, haspelivapa
      • 00028632676516
      2
    • min
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 64.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 64.89
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 63.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 63.39
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 63.39
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 61.89
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 61.89
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 61.89
    • info@vertaa.fi