x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Patriot Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Patriot Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Patriot Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Patriot Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208558312.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156820372.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156820366.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581917.jpg?ts=1
Patriot Patriot Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen) Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen) Jigging Buddy avokelavapa (4-osainen) Uusi huippujigivapa huikeaan hintaan! Aihio on napakka ja tunnokas, kuten hyvässä jigivavassa kuuluukin olla. Miten näin edullinen vapa voi olla näin hyvä?! Jigging Buddy Travel on neliosainen matkavapa, joka soveltuu kaikenlaiseen heittokalastukseen. Kevyempi versio soveltuu kevyidenkin vieheiden heittämiseen ja raskaammalla versiolla on jämäkkyyttä jo kevyeen hauenkalastukseen. Hiilikuituaihio Keraamiset vaparenkaat EVA kahvat 2 vuoden takuu materiaali- ja valmistusvirheille 4-osainen Travel (2)
  • 06417512525343
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vavan tyyppi: Avokelavapa
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • 39.70 39.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Uusi huippujigivapa huikeaan hintaan! Aihio on napakka ja tunnokas, kuten hyvässä jigivavassa kuuluukin olla. Miten näin edullinen vapa v...39.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • 13 Fishing Concept 13 Fishing Fate Black 7' 5-20g Avokelavapa, 2-osainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222812370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233605575.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183187035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199210267.jpg?ts=1
      13 Fishing Concept 13 Fishing Concept 13 Fishing Fate Black 7' 5-20g Avokelavapa, 2-osainen 13 Fishing Fate Black 7' 5-20g Avokelavapa, 2-osainen 13 Fishing Fate Black 7' 5-20g Avokelavapa, 2-osainen Onkivapa, joka on tehty voimakkaaksi mutta kevyemmäksi uhraamatta laadun tunnetta, joka teki tämän vapasarjan tunnetuksi ja arvostetuksi. Fate Black Casting Rod 7'0 H 20-80g 2pc on suunniteltu siten, että vavan kärjestä saatu voima ja energia lähetetään alaspäin, jotta käyttäjällä on hyvä hallinta siitä, mitä tapahtuu. Hyvät ja pehmeät evolve-kahvat antavat hyvän otteen vavasta. (1)
      13 Fishing Concept 13 Fishing Fate Black 7' 5-20g Avokelavapa, 2-osainen
      • 00810039115510
      2
    • Shimano STC avokelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216625358.jpg?ts=1
      Shimano Shimano STC avokelavapa STC avokelavapa STC avokelavapa 4 osainen vapa, jota on erittäin helppo kuljettaa mukana. Kuljetuspituus tällä vavalla on vain 65cm. Vapatyyppi: avokelavapa Korkkikahva XT60 + X5 Nano hiilikuituaihio Shimano DPS kelakiinnike Shimano SS vaparenkaat (3)
      Shimano STC avokelavapa
      • 08717009843539
      2
    • Shimano Sedona avokelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207601699.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Sedona avokelavapa Sedona avokelavapa Sedona avokelavapa (1)
      Shimano Sedona avokelavapa
      • 08717009852128
      1
    • Patriot Pikehound hyrräkelavapa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143981455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208461484.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156820424.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146555213.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157779986.jpg?ts=1
      Patriot Patriot Pikehound hyrräkelavapa Pikehound hyrräkelavapa Pikehound hyrräkelavapa Mitä saadaan kun yhdistetään näkemys täydellisestä haukivavasta ja nykyaikainen vapatekniikka? Saadaan Mika -Haukikoira- Vornasen suunnittelema Pikehound -vapa! Vavassa näkyy vuosikymmenien kokemus haukivesiltä - niin yksityiskohdissa, kuin vavan toiminnassa. Pikehound on värikäs yhdistelmä uutta, vanhaa ja hyväksi havaittua. Tunnokas ja kokotoiminen Pikehound on suunniteltu lähinnä hauenkalastukseen, mutta se soveltuu myös moneen muuhunkin kalastukseen. Vaparenkaat ovat pienikokoisia, jotta he (2)
      Patriot Pikehound hyrräkelavapa
      • 06417512520591
      • PHOU70
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 39.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 39.70
    • info@vertaa.fi