x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Chef's Choice Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Chef's Choice Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Chef's Choice Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Chef's Choice Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164058788.jpg?ts=1
Chef's Choice Chef's Choice Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 tuotemerkiltä Chef's Choice (2)
  • 00087877015276
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs, Timantti
    • Väri: Hopea
  • 177.79 178.29 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 tuotemerkiltä Chef's Choice177.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Chefs Choice Sähköinen veitsiteroitin 1520 tuotemerkiltä Chef's Choice178.29, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Chef's Choice M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275017.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863897.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863898.jpg?ts=1
      Chef's Choice Chef's Choice M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset tuotemerkiltä Chef's Choice (4)
      Chef's Choice M1520 Veitsenteroitin, 3-vaiheinen, eurooppalaiset/aasialaiset veitset
      • 00087877015207
      • 22CC1520
      2
    • Marttiini Timanttiteroitin Latta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220888821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151262421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241888193.jpg?ts=1
      Marttiini Marttiini Timanttiteroitin Latta Timanttiteroitin Latta Timanttiteroitin Latta Lattateroitin soveltuu erityisesti puukkojen teroittamiseen. Teroittimessa on kaksi eri karkeuspintaa. (1)
      Marttiini Timanttiteroitin Latta
      • 06416885846994
      4
    • Kai Märkähiomakivi 300/1000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234720603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220283844.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162099163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237101282.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237101281.jpg?ts=1
      Kai Kai Märkähiomakivi 300/1000 Märkähiomakivi 300/1000 Märkähiomakivi 300/1000 Märkähiomakivi 300/1000 tuotemerkiltä Kai (2)
      Kai Märkähiomakivi 300/1000
      • 04901601556674
      • DM-0708
      2
    • Graef Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159266998.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178389818.jpg?ts=1
      Graef Graef Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen tuotemerkiltä Chef's Choice (1)
      Graef Diamond Sharpener CC316 sähkökäyttöinen Veitsenteroitin aasialainen
      • 00087877013166
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 178.68
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 178.58
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 178.68
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 177.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 178.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 177.39
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 177.39
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 184.09
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 184.09
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 184.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 184.09
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 184.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 184.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 184.09
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 183.40
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 177.20
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 177.20
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 178.89
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 180.18
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 181.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 181.19
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 181.19
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 181.19
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 181.78
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 182.19
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 182.19
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 182.39
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 182.39
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 182.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 182.39
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 183.79
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 184.39
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 185.29
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 185.19
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 185.29
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 185.29
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 185.79
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 184.88
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 184.88
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 184.88
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 186.09
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 185.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 185.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 186.38
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 186.38
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 186.19
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 196.09
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 181.02
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 180.59
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 180.59
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 179.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 179.69
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 179.69
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 177.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 177.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 177.69
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 177.69
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 176.79
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 176.79
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 176.79
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 177.59
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 177.59
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 176.39
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 177.20
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 177.20
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 177.20
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 177.79
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 177.79
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 177.79
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 177.79
    • info@vertaa.fi