x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Edge Pro Veitsenteroittimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Edge Pro Vesikivi kapea 1000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74690582.jpg
      Edge Pro Edge Pro Vesikivi kapea 1000 Vesikivi kapea 1000 Vesikivi kapea 1000 (1)
      Edge Pro Vesikivi kapea 1000
      • 00000020085445
      1
      18.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Obh Nordica DEFAULT
        • obh_nordica
      • Chef's choice DEFAULT
        • chef_s_choice
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Obh Nordica (obh_nordica)
      • Chef's choice (chef_s_choice)
      • Victorinox (victorinox)
      • Belgischer Brocken (belgischer_brocken)
      • Beper (beper)
      • Brabantia (brabantia)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Böker (bo_ker)
      • Chroma (chroma)
      • Dmt (dmt)
      • Edge Pro (edge_pro)
      • Edgeware (edgeware)
      • Eka (eka)
      • Exxent (exxent)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • Gerber (gerber)
      • Global (global)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kai (kai)
      • Kasumi (kasumi)
      • Kyocera (kyocera)
      • Lansky (lansky)
      • Lansky Sharpeners (lansky_sharpeners)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAKU (maku)
      • Marttiini (marttiini)
      • Morakniv (morakniv)
      • Norton (norton)
      • SABATIER Trompette (sabatier_trompette)
      • Satake (satake)
      • SCHRADE (schrade)
      • Smith's (smith_s)
      • Spyderco (spyderco)
      • Stellar (stellar)
      • Vulkanus (vulkanus)
      • Wastikivi (wastikivi)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_30_50)
      • 50 € - 80 € (price_50_80)
      • ≥ 80 € (price_80)
    • Materiaali (materiaali):
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kromi (kromi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Timantti (timantti)
      • Valurauta (valurauta)
    • Mallin nimi (group):
      • Electric Sähkökäyttöinen (electric_sa_hko_ka_ytto_inen)
      • Grinding stick Teroituspuikko (grinding_stick_teroituspuikko)
      • Manual Manuaalinen (manual_manuaalinen)
      • Whetstone Hiomakivi (whetstone_hiomakivi)
    • Teho (teho):
      • 40 W (teho_40.0)
      • 75 W (teho_75.0)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 165 mm (leveys_mm_165.0)
    • Liukumisen estävä (liukumisen_esta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi