x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bodum Bistro Veitsitukki, Valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bodum Bistro Veitsitukki, Valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bodum Bistro Veitsitukki, Valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bodum Bistro Veitsitukki, Valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206098733.jpg
Bodum Bodum Bistro Veitsitukki, Valkoinen Bistro Veitsitukki, Valkoinen Bistro Veitsitukki, Valkoinen Bistro Knife Block from Bodum. Treat yourself and your kitchen knives a better knife storage with this smooth and modern knife block. The insert contains plastic sticks that create more flexible knife storage for up to 6-8 knives. Place the kitchen knives horizontally, vertically or across - you decide! The knife block has a pattern of plastic dots that make it grip-friendly, and the silicone feet on the underside make it stand firmly. Osta Veitsilistat & Veitsitelineet ja muita Keittiöveitse... (1)
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Veitsitelineen tyyppi: Veitsitukki
  • 53.00 74.00 EUR 1
    1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Bistro Knife Block from Bodum. Treat yourself and your kitchen knives a better knife storage with this smooth and modern knife block. The...
      53.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206112638.jpg
      Global Global Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm G-90/41 Magneettilista Sileä 41cm tuotemerkiltä Global (1)
      Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • 04943691890412
      2
    • Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223720810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73354757.jpg
      Global Global Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle GKB-52 Veitsiblokki 9 veitselle 27 cm tuotemerkiltä Global (4)
      Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • 04943691052001
      • 257252
      3
      deal
    • Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127086516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881794.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161968097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147128365.jpg
      Wüsthof Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline vetolaatikkooon puinen 7 veitselle tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • 04002293727004
      • 7270
      2
    • Rig-Tig Block-It veitsitukki Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148130302.jpg
      Rig-Tig Rig-Tig Block-It veitsitukki Valkoinen Block-It veitsitukki Valkoinen Block-It veitsitukki Valkoinen This knife block from RIG-TIG has a smart and stylish design that helps you store your knives on the best way. The block itself is made of melamine and stands firmly on the kitchen counter, and the top is made of bamboo with seven slots. Characteristics: Holds seven knives Made of melamine and bamboo Available in black and white Osta Veitsilistat & Veitsitelineet ja muita Keittiöveitset & Veitsitarvkkeet @ Royal Design. (1)
      Rig-Tig Block-It veitsitukki Valkoinen
      • 05709846024847
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 53.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.00
    • info@vertaa.fi