x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145711699.jpg
By Wirth By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185) - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185) - Magnet Shelf 40 cm - Black Oak (MS40 185) Magnet shelf from by Wirth combines utility with style! Put it in the kitchen to attach your knives or utensils or mount it in the hallway to always know where you have your keys. Comes in 4 different colors. Osta Veitsilistat & Veitsitelineet ja muita Keittiöveitset & Veitsitarvkkeet @ Royal Design. (1)
  • 00713289149048
1
deal
  • 55.00 60.99 EUR 1
    1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Magnet shelf from by Wirth combines utility with style! Put it in the kitchen to attach your knives or utensils or mount it in the hallwa...
      55.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206112638.jpg
      Global Global Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm G-90/41 Magneettilista Sileä 41cm tuotemerkiltä Global (1)
      Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • 04943691890412
      2
    • Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223720810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73354757.jpg
      Global Global Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle GKB-52 Veitsiblokki 9 veitselle 27 cm tuotemerkiltä Global (4)
      Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • 04943691052001
      • 257252
      3
      deal
    • Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127086516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881794.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161968097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147128365.jpg
      Wüsthof Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline vetolaatikkooon puinen 7 veitselle tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • 04002293727004
      • 7270
      2
    • By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145711928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152310284.jpg
      By Wirth By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) Magnet shelf from by Wirth combines utility with style! Put it in the kitchen to attach your knives or utensils or mount it in the hallway to always know where you have your keys. Comes in 4 different colors. Osta Veitsilistat & Veitsitelineet ja muita Keittiöveitset & Veitsitarvkkeet @ Royal Design. (1)
      By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184)
      • 00713289149031
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 60.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 60.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 60.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
    • info@vertaa.fi