x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Jobe Chaser 3h vesilelu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Jobe Chaser 3h vesilelu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Jobe Chaser 3h vesilelu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Jobe Chaser 3h vesilelu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207581033.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/179459375.jpg
Jobe Jobe Chaser 3h vesilelu Chaser 3h vesilelu Chaser 3h vesilelu Chaser 3H, vesilelu kolmelle hengelle. Istuinosa neopreeni pehmusteella. 3 kahvaa. 840D Nylon 28G PVC 3 hengelle Boston venttiili Quick connector Koko: 302cm (4)
  • 08718181267755
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Veneen tyyppi: Kumivene
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 3.0
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Punainen
    • Materiaalit: Nailon
  • 252.90 253.80 EUR 2
    2
    • Happy Angler Happy Angler
      Nauti kesästä merellä, järvellä tai joella. Jobe tarjoaa laajan valikoiman vesiurheiluvälineitä ja -tarvikkeita. Jobe Sports Internationa...252.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Chaser 3H, vesilelu kolmelle hengelle. Istuinosa neopreeni pehmusteella. 3 kahvaa. 840D Nylon 28G PVC 3 hengelle Boston venttiili Quick c...253.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Ortlieb K2221 -kuivapussi 7 L venttiilillä Vaaleanvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126841339.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215475576.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221059645.jpg
      Ortlieb Ortlieb K2221 -kuivapussi 7 L venttiilillä Vaaleanvihreä K2221 -kuivapussi 7 L venttiilillä Vaaleanvihreä K2221 -kuivapussi 7 L venttiilillä Vaaleanvihreä Kuivapussi venttiilillä, tilavuus 7 litraa. (1)
      Ortlieb K2221 -kuivapussi 7 L venttiilillä Vaaleanvihreä
      • 04013051038683
      1
    • Intex Mega Swan Island
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199373745.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182529356.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182529357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205410701.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153751552.jpg
      Intex Intex Mega Swan Island Mega Swan Island Mega Swan Island Haluatko kellua uima-altaalla tänä kesänä tyylikkäällä joutsenella? Here you go! Kuka haluaa kellua tavallisella ilmapatjalla, kun voit kellua joutsenella. Täydellinen ottaa mukaan rannalle tänä kesänä! Intex Mega Swan Island on puhallettava uimapatja kahvoilla, muodoltaan joutsen. Uimapatja on väriltään valkoinen mustalla naamalla ja oranssilla nokalla, sellainen miltä oikea joutsen näyttää! Patjan koko on n. 178 x 140 x 132, maksimipaino 200 kg. Patjan täytät helposti käsipumpulla tai pari... (1)
      Intex Mega Swan Island
      • 06941057403571
      • 324474
      3
    • Bestway Hydro-Force Kumivene Mirovia Pro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155689326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155689537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155689505.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155689521.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155689499.jpg
      Bestway Bestway Hydro-Force Kumivene Mirovia Pro Hydro-Force Kumivene Mirovia Pro Hydro-Force Kumivene Mirovia Pro Bestwayn Hydro-Force-kumiveneessä on tilaa neljälle aikuiselle ja yhdelle lapselle. Vene on valmistettu kolmikerroksisesta Tritech-materiaalista ja varustettu kolmella ilmakammiolla ja lisävakautta tuovalla kovalla pohjalla. Veneessä on kiinnike 15 HP -moottorille (ei sisälly pakkaukseen) ja kääntyvät kiinnikkeet airoille. Paketti sisältää kaksi alumiinista airoa. - Tilaa neljälle aikuiselle ja yhdelle lapselle - Kolmikerroksinen Tritech-materiaali - Kolme ilmakammiota - Kova sisäpohja antaa ... (7)
      Bestway Hydro-Force Kumivene Mirovia Pro
      • 06942138907490
      • 06942138981339
      • 06942138952889
      • 65049
      1
    • Keeper Iso float tube kelluntarengas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146538155.jpg
      Keeper Keeper Iso float tube kelluntarengas Iso float tube kelluntarengas Iso float tube kelluntarengas Keeper Iso kelluntarengas soveltuu mainiosti hiukan isokokoisemmallekin kellujalle. Sen vaahtomuovilla täytetty istuin ja selkätuki tuntuvat mukavalta ja lämpöiseltä ja toimivat pahimmassa tapauksessa takuuvarmana kellukkeena. Renkaan sivulla olevat tilavat yksiosaiset taskut mahdollistavat isojen perhorasioiden turvallisen säilytyksen. Selkätukeen kiinnitetty verkkotasku auttaa pitämään renkaan tavarat järjestyksessä. Istuimen takana olevaan säilytystilaan mahtuu mainiosti reilun kokoinen päiv (8)
      Keeper Iso float tube kelluntarengas
      • 06417512826204
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 252.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 252.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 228.01
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 228.01
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 228.01
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 228.01
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 253.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 252.90
    • info@vertaa.fi