x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hobby Hall Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hobby Hall Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hobby Hall Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hobby Hall Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164271680.jpg?ts=1
Hobby Hall Hobby Hall Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl Pimennysverho Firan, musta, 135 x 250 cm, 1 kpl (1)
  • 05907570410640
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Verhon tyyppi: Pimennysverhot
  • 64.48 64.48 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      64.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • AT-Kodutekstiil Verho LAINE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158987036.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158987037.jpg?ts=1
      AT-Kodutekstiil AT-Kodutekstiil Verho LAINE Verho LAINE Verho LAINE materiaali: 100 % polyesteri ; tarkoitettu sijoitettavaksi verhokiskoon ; haalistumaton kangas ; pesu: 30 °C (1)
      AT-Kodutekstiil Verho LAINE
      1
    • ED Puolipimentävä paneeliverho Green leaves 240x240 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149722959.jpg?ts=1
      ED ED Puolipimentävä paneeliverho Green leaves 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Green leaves 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Green leaves 240x240 cm paneeliverho sopii lisäämään yksityisyyttä huoneessa ja suoran valon hajauttamiseksi ; paneeliverho koostuu neljästä paneelista, jokaisen paneeli leveys on 60 cm ja korkeus 240 cm ; painokuva on verhon yhdellä puolella (1)
      ED Puolipimentävä paneeliverho Green leaves 240x240 cm
      1
    • Wellmira Läpinäkyvä verho MAGIC WOOD 240x220 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158990154.jpg?ts=1
      Wellmira Wellmira Läpinäkyvä verho MAGIC WOOD 240x220 cm Läpinäkyvä verho MAGIC WOOD 240x220 cm Läpinäkyvä verho MAGIC WOOD 240x220 cm Wellmira-kokoelman kaksiosainen tylliverho ; yhden verhon mitta: 120x220 cm (toimitukseen sisältyy kaksi verhoa) ; materiaali: polyesteri ; toimitukseen sisältyy verhonauha tankoon tai renkaisiin kiinnitystä varten ; helppohoitoinen, konepesu 30 °C (1)
      Wellmira Läpinäkyvä verho MAGIC WOOD 240x220 cm
      1
    • Wellmira Puolipimentävä verho ORCHIDS AND TREE IN THE KITCHEN 200x120 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158992486.jpg?ts=1
      Wellmira Wellmira Puolipimentävä verho ORCHIDS AND TREE IN THE KITCHEN 200x120 cm Puolipimentävä verho ORCHIDS AND TREE IN THE KITCHEN 200x120 cm Puolipimentävä verho ORCHIDS AND TREE IN THE KITCHEN 200x120 cm Wellmira-kokoelman kaksiosainen puolipimentävä verho ; yhden verhon mitta: 100x120 cm (toimitukseen sisältyy kaksi verhoa) ; materiaali: polyesteri ; toimitukseen sisältyy verhonauha tankoon tai renkaisiin kiinnitystä varten (1)
      Wellmira Puolipimentävä verho ORCHIDS AND TREE IN THE KITCHEN 200x120 cm
      1
    • min
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 51.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 64.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 64.48
    • info@vertaa.fi