x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
Järjestä perusteella
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Käytetty({{$parent.getRefurbishedItemsCount()}}) Käytetty - Näytä käytetyt tuotteet
a NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA a PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA a NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ HINTA
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Tekniset tiedot TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133126786.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/135024725.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147033203.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/129740535.jpg
TP-LINK TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, Gigabit Ethernet, 1000Base-BX, LC single-mode, jopa 10 km, 1550 (TX) / 1310 (RX) nm (1)
  • 00845973030513
  • 06935364030513
  • TL-SM321A
4
  • Tekniset tiedot
    • Isäntäkoneen käyttöliittymä: RJ-45
    • Maksimi käyttöetäisyys: 10000 m
    • Plug & Play: Kyllä
  • Ympäristöolosuhteet
    • Varastointilämpötila: -40 - 80 °C
    • Käyttölämpötila: 0 - 70 °C
  • Datasiirto
    • Maksimi siirtonopeus: 1250 Mbit/s
  • Yleiset ominaisuudet
    • Säännöstenmukaiset hyväksynnät: FCC
  • 45.90 70.60 EUR 4
    4
    • Digishop Digishop
      7.510045662100457 (2)
      45.90, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Proshop Proshop
      8.56921682604942 (157)
      SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, Gigabit Ethernet, 1000Base-BX, LC single-mode, jopa 10 km, 1550 (TX) / 1310 (RX) nm47.26, 2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Dustin home Dustin home
      8.290460928839476 (109)
      TP-Link TL-SM321A Gigabit Ethernet54.97, 2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      5.12898640481604 (27)
      70.60, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Epson ELPAP03
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131548821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147073872.jpg
      Epson Epson ELPAP03 ELPAP03 ELPAP03 Langaton USB-avain malleihin Epson EB-1925, 450, 455, 460, 465, 825, 826, 85, G5450, G5650, G5750, G5900, G5950, Z8050 (1)
      Epson ELPAP03
      • 08715946501017
      • V12H306P17
      1
    • Dell 540-BBDR verkkokortti Ethernet / Fiber 10000 Mbit/s Sisäinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/28058929.jpg
      Dell Dell 540-BBDR verkkokortti Ethernet / Fiber 10000 Mbit/s Sisäinen 540-BBDR verkkokortti Ethernet / Fiber 10000 Mbit/s Sisäinen 540-BBDR verkkokortti Ethernet / Fiber 10000 Mbit/s Sisäinen (1)
      Dell 540-BBDR verkkokortti Ethernet / Fiber 10000 Mbit/s Sisäinen
      • 00884116209157
      • 05397063817085
      • 7958915
      • 540-BBDR
      1
    • Sandberg USB to Network Converter
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132045712.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132045711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/21184142.jpg
      Sandberg Sandberg USB to Network Converter USB to Network Converter USB to Network Converter (1)
      Sandberg USB to Network Converter
      • 05705730133787
      • 133-78
      1
    • DeLOCK 89389 Intern SATA,USB 3.0 interfacekaart/-adapter
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123524592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123524591.jpg
      DeLOCK DeLOCK 89389 Intern SATA,USB 3.0 interfacekaart/-adapter 89389 Intern SATA,USB 3.0 interfacekaart/-adapter 89389 Intern SATA,USB 3.0 interfacekaart/-adapter Delock tallennus / USB3.0-ohjain (1)
      DeLOCK 89389 Intern SATA,USB 3.0 interfacekaart/-adapter
      • 04043619893898
      • 89389
      2
    • info@vertaa.fi