x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
Järjestä perusteella
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Käytetty({{$parent.getRefurbishedItemsCount()}}) Käytetty - Näytä käytetyt tuotteet
a NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ {{$parent.getRefurbishedItemsCount()}} HINTAA NÄYTÄ HINTA a PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA PIILOTA HINNAT PIILOTA HINTA a NÄYTÄ HINTA NÄYTÄ HINTA
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut TP-LINK TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Tekniset tiedot TP-LINK TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
TP-LINK TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133123905.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146545210.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147868978.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146545211.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/102757248.jpg
TP-LINK TP-LINK TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s TL-WN822N verkkokortti 300 Mbit/s TP-Link TL-WN822N USB Wireless Adapter (2)
  • 05053973919553
  • 05901452157890
  • 06935364050542
  • 00745449833986
  • 00845973050542
  • TL-WN822N
  • HP0162ACJ
  • EXPACJAHP0162
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Monipakkaus: Ei
    • Väri: Valkoinen
    • Säännöstenmukaiset hyväksynnät: CE
    • Sukupuoli: Unisex
    • Värimustekasettien määrä: 1
  • Ohjelmisto
    • Yhteensopivat käyttöjärjestelmät: Windows 7
  • Tekniset tiedot
    • Yhdenmukaisuus: 802.11b/g/n
    • Johdon pituus (m): 1.5 m
    • Sisäinen: Ei
    • Brändiyhteensopivuus: HP
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 90 cm
  • Ympäristöolosuhteet
    • Varastointilämpötila: -40 - 70 °C
  • Verkko
    • Wi-Fi: Kyllä
  • Tulostusteknologia
    • Väri: Keltainen
  • Pakkauksen sisältö
    • Sisältää johdot: USB
  • 19.80 21.90 EUR 4
    4
    • Multitronic Multitronic
      7.010225977523785 (299)
      19.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      5.12898640481604 (27)
      20.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      8.290460928839476 (109)
      Helppo sijoittaa mukaan tulevalla kaapelilla21.49, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Digishop Digishop
      7.510045662100457 (2)
      21.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-qda1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121358489.jpg
      Intel Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-qda1 Ethernet Converged Network Adapter X520-qda1 Ethernet Converged Network Adapter X520-qda1 Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-QDA1 (1)
      Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-qda1
      • 05032037057783
      • X520QDA1
      1
    • Allied Telesis AT-2972LX10/LC Kuitu 1000 Mbit/s Sisäinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116947809.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139214864.jpg
      Allied Telesis Allied Telesis AT-2972LX10/LC Kuitu 1000 Mbit/s Sisäinen AT-2972LX10/LC Kuitu 1000 Mbit/s Sisäinen AT-2972LX10/LC Kuitu 1000 Mbit/s Sisäinen PCI-Express Single-mode Fiber Gigabit Interface Card (1)
      Allied Telesis AT-2972LX10/LC Kuitu 1000 Mbit/s Sisäinen
      • 00767035193267
      • 3456039
      • AT-2972LX10/LC-001
      • 990-003015-001
      2
    • TP-LINK TL-WN851ND verkkokortti WLAN 300 Mbit/s Sisäinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143281464.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75138593.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140152893.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100992960.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134979303.jpg
      TP-LINK TP-LINK TL-WN851ND verkkokortti WLAN 300 Mbit/s Sisäinen TL-WN851ND verkkokortti WLAN 300 Mbit/s Sisäinen TL-WN851ND verkkokortti WLAN 300 Mbit/s Sisäinen Teknisett tiedot: Isäntäkoneen käyttöliittymäPCI KäyttöliittymäWLAN Siirtonopeus Tiedonsiirtonopeus (maks.) 300 Mbit/s Verkko VerkkostandarditIEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Modulointi 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM Taajuusalue2.400-2.4835 Langattoman lähiverkon ominaisuudet Wi-FiYes Wi-Fi -standardiIEEE 802.11n Wi-Fi -standarditIEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Tuetut WLAN-datasiirtonopeudet300 Mbit/s Antenni AntenniYes Vahvistus2 dBi Antenneja2 AntennityyppiUlkoinen... (3)
      TP-LINK TL-WN851ND verkkokortti WLAN 300 Mbit/s Sisäinen
      • 06935364050337
      • 00845973050641
      • 04056203040011
      • TL-WN851ND
      1
    • TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133126786.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135024725.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147033203.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129740535.jpg
      TP-LINK TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s TP-Link TL-SM321A Gigabit Ethernet (1)
      TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s
      • 00845973030513
      • 06935364030513
      • TL-SM321A
      4
    • info@vertaa.fi