x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189978789.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189979100.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178397470.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237029290.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216427539.jpg?ts=1
Bodywand Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori - Pinkki Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori kuuluu samaan perheeseen Magic Wand vibraattoreiden kanssa, joihin olet ehkä törmännyt esim. Sinkkuelämää-sarjassa. Bodywand Aqua Mini tarjoaa varsin tehokasta värinää, ja voit valita peräti kahdeksasta eri värinätasosta, joita säädät helposti sen varressa olevien painikkeiden kautta. Vibraattorin joustava pää on päällystetty laadukkaalla silikonilla, joka tuntuu pehmeältä ja miellyttävältä ihoa vasten. Parhaan kokemuksen saat käyttämällä sen kanssa vesipohjaista liukuvoidetta. Aqua Mini on täysin vesitiivis, joten voi ottaa sen suihkuun tai kylpyyn mukaan. Sen voimakkaat värinät soveltuvat myös (1)
  • 00726633977594
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Muovi, Silikoni
  • Yleiset ominaisuudet
    • Erotic product type: Vibrators
    • Sukupuoli: Naiset
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 160 g
  • 79.90 79.90 EUR 1
    1
    • Sinful.fi Sinful.fi
      7.8167586952809245 (6)
      Bodywand Aqua Mini USB-ladattava Vibraattori kuuluu samaan perheeseen Magic Wand vibraattoreiden kanssa, joihin olet ehkä törmännyt esim....79.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Klitorisstimulaattori - Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236813321.jpg?ts=1
      Tracy´s Dog Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Klitorisstimulaattori - Pinkki Tracy's Dog Dolphamine Klitorisstimulaattori - Pinkki Tracy's Dog Dolphamine Klitorisstimulaattori - Pinkki Tuplasti nautintoa, tuplasti mielihyvää! Klitoriksesi tulee takuulla ihastumaan kaksitoimiseen Dolphamine-klitorisstimulaattoriin. Tracy's Dogin delfiinin muotoa jäljittelevä nautintoväline pysyy hyvin otteessa ja kiihottaa klitoristasi sekä imutoiminnolla että värinöillä, jotka saavat dopamiinin tulvimaan aivoihisi orgastisina tyrskyinä. Silkkisen pehmeässä silikonidelfiinissä on kaksi moottoria, 10 värinäasetusta ja 7 imuttavaa asetusta, jotka johdattelevat sinut kihelmöivään kliimaksiin joko suuttimen sykkivällä stimulaatiolla tai pehmeisiin silikonikieliin välittyvillä värinöillä sen toisessa päässä. Tämä ihana, vesitiivis sukeltelija suukottelee sinua (2)
      Tracy´s Dog Tracy's Dog Dolphamine Klitorisstimulaattori - Pinkki
      • 06972725980377
      1
      deal
    • Sinful Teaser Ladattava Klitorisvibraattori - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170939981.jpg?ts=1
      Sinful Sinful Teaser Ladattava Klitorisvibraattori - Musta Teaser Ladattava Klitorisvibraattori - Musta Teaser Ladattava Klitorisvibraattori - Musta Sinfulin Teaser-klitorisvibraattori on suunniteltu kiihottamaan klitoristasi kiusoittelevasti sen sivuilta ja ympäriltä. Sen joustavat ulokkeet stimuloivat kohdistetusti haluamallasi intensiteetillä. Käynnistät vibraattorin pitämällä käynnistyspainiketta pohjassa kolmen sekunnin ajan. Vaihdat värinärytmejä samasta painikkeesta nopeilla painalluksilla. Teaser on valmistettu pehmeästä silikonista ja sen ulokkeiden sisäpinnassa on kiihottavasti stimuloiva juomutettu rakenne. Vesitiivis klitorisvibraattori on 15 cm pitkä ja ladattava mukana tulevalla USB-latausjohdolla. Täyteen lataaminen kestää 60 minuuttia ja tarjoaa 60 minuuttia leikkiaikaa. Vaikka Teaser onkin klitorisvibraattori, voit käyttää sitä luonnollisesti (1)
      Sinful Teaser Ladattava Klitorisvibraattori - Musta
      • 05711732106711
      1
    • Calexotics Bad Bitch Lipstick Vibraattori - Kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238693981.jpg?ts=1
      Calexotics Calexotics Bad Bitch Lipstick Vibraattori - Kulta Bad Bitch Lipstick Vibraattori - Kulta Bad Bitch Lipstick Vibraattori - Kulta Älä anna viattoman ulkokuoren hämätä! Kompakti Bad Bitch Lipstick -vibraattori näyttää huulipunalta, mutta kätkee sisäänsä tuhman tehokkaita värinöitä. Vibraattori on pituudeltaan vain 7,5 cm ja sopii siksi täydellisesti huomaamattomaksi matkakaveriksi. Tavalliselta huulipunalta näyttävä vibraattori ei herätä huomiota, vaikka ottaisit sen esille muiden nähden. Huulipunan silikoninen pää on muotoiltu siten, että voit kohdistaa stimulaation tarkasti sinne, missä se tuntuu parhaimmalta. Käytä sitä klitoriksen tai muiden ulkoisten erogeenisten alueiden kiihottamiseen ja antaudu nautinnolle. Kaunis ja tuhma Bad Bitch Lipstick kätkee sisälleen 10 (1)
      Calexotics Bad Bitch Lipstick Vibraattori - Kulta
      • 00716770094292
      1
    • Cobeco Female Vibe Me Up Vibraattori ja Liukuvoide - Hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227071762.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190066502.jpg?ts=1
      Cobeco Cobeco Female Vibe Me Up Vibraattori ja Liukuvoide - Hopea Female Vibe Me Up Vibraattori ja Liukuvoide - Hopea Female Vibe Me Up Vibraattori ja Liukuvoide - Hopea Cobeco Female -tuotesarjan Vibe Me Up -setti tarjoaa hyviä viboja. Se sisältää värisevän bullet-vibraattorin ja pullon Hybrid 2in1 liukuvoidetta, joka lisää luistoa ja aistillista tuntumaa. Vesipohjainen hybridiliukuvoide on koostumukseltaan silkkisen liukuvaa ja sopii niin hierontaan kuin eroottisiin leikkeihinkin. Levitä sitä runsaasti iholle ja lisää tarvittaessa. Voit käyttää sitä huoletta lateksikondomien kanssa. Ota leikkiin mukaan kiusoittelevasti värisevä hopeanhohtoinen klitorisvibraattori. Helppokäyttöisessä vibraattorissa on yksi värinätaso, jonka käynnistät ja sammutat samasta painikkeesta sen pohjasta. Se toimii 2 x AAA-paristoilla, jotka on hankittava erikseen. Testaa pieni (1)
      Cobeco Female Vibe Me Up Vibraattori ja Liukuvoide - Hopea
      • 08718546549571
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 66.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 66.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 79.90
    • info@vertaa.fi