x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lelo Ora 3

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • LELO Ora 3 Aqua
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227147787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229453524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169580680.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849520.jpg?ts=1
      LELO LELO Ora 3 Aqua Ora 3 Aqua Ora 3 Aqua Ylellinen LELO Ora 3 Suuseksisimulaattori on täydellinen seksilelu, kun haluat vain ja ainoastaan kaikkein parasta. Ora 3 on päivitetty versio suositusta edeltäjästään ja tarjoaa stimulaatiota 25% nopeammilla liikkeillä. Sen pehmeä kieli on siis vieläkin tehokkaampi nuolemaan ja hemmottelemaan herkkää klitoriksen aluetta. Samalla kun nautit kieliosan hemmottelusta, saat myös värisevää stimulaatiota 12 taivaallisella asetuksella. Valmistaudu syvään ja intensiiviseen kliimaksiin, johon saattaa jäädä koukkuun. Simulaattorin erittäin ergonominen muotoilu mahdollistaa hyvän otteen jopa silloin, kun uppoudut täysillä nautinnon maailmaan. Sen kiiltävät, metallinhohtoiset kyljet vahvistavat (1)
      LELO Ora 3 Aqua
      • 07350075027963
      • LEL211-MINT
      5
      deal
      160.50 EUR
    • LELO Ora 3 Deep Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227140971.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259767542.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169733061.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849535.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849536.jpg?ts=1
      LELO LELO Ora 3 Deep Rose Ora 3 Deep Rose Ora 3 Deep Rose Ylellinen LELO Ora 3 Suuseksisimulaattori on täydellinen seksilelu, kun haluat vain ja ainoastaan kaikkein parasta. Ora 3 on päivitetty versio suositusta edeltäjästään ja tarjoaa stimulaatiota 25% nopeammilla liikkeillä. Sen pehmeä kieli on siis vieläkin tehokkaampi nuolemaan ja hemmottelemaan herkkää klitoriksen aluetta. Samalla kun nautit kieliosan hemmottelusta, saat myös värisevää stimulaatiota 12 taivaallisella asetuksella. Valmistaudu syvään ja intensiiviseen kliimaksiin, johon saattaa jäädä koukkuun. Simulaattorin erittäin ergonominen muotoilu mahdollistaa hyvän otteen jopa silloin, kun uppoudut täysillä nautinnon maailmaan. Sen kiiltävät, metallinhohtoiset kyljet vahvistavat (1)
      LELO Ora 3 Deep Rose
      • 07350075027970
      • LEL211-MAGENTA
      4
      162.50 EUR
    • LELO Ora 3 Midnight Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227147787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232910975.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169733071.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849518.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162849516.jpg?ts=1
      LELO LELO Ora 3 Midnight Blue Ora 3 Midnight Blue Ora 3 Midnight Blue Ylellinen LELO Ora 3 Suuseksisimulaattori on täydellinen seksilelu, kun haluat vain ja ainoastaan kaikkein parasta. Ora 3 on päivitetty versio suositusta edeltäjästään ja tarjoaa stimulaatiota 25% nopeammilla liikkeillä. Sen pehmeä kieli on siis vieläkin tehokkaampi nuolemaan ja hemmottelemaan herkkää klitoriksen aluetta. Samalla kun nautit kieliosan hemmottelusta, saat myös värisevää stimulaatiota 12 taivaallisella asetuksella. Valmistaudu syvään ja intensiiviseen kliimaksiin, johon saattaa jäädä koukkuun. Simulaattorin erittäin ergonominen muotoilu mahdollistaa hyvän otteen jopa silloin, kun uppoudut täysillä nautinnon maailmaan. Sen kiiltävät, metallinhohtoiset kyljet vahvistavat (1)
      LELO Ora 3 Midnight Blue
      • 07350075027833
      • LEL211-BLAU
      2
      deal
      160.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi