x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Satisfyer Vibes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Satisfyer Vibes Petting Hippo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155825346.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469921.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469920.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Petting Hippo Vibes Petting Hippo Vibes Petting Hippo Ladattava Satisfyer Vibes Petting Hippo Vibraattori (4)
      Satisfyer Vibes Petting Hippo
      • 04049369016433
      • 9016433
      3
      good_buy
      45.50 EUR
    • Satisfyer Vibes Power Flower
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228127754.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204611357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227080415.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204611358.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248274009.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Power Flower Vibes Power Flower Vibes Power Flower Allure-tuotemerkin seksikkään naiselliset Naughty Vanilla -alushousut ovat hyvä valinta, jos haluat tuntea itsesi huippuseksikkääksi. Yllätä kumppanisi tuhmalla salaisuudella. Pehmeän mesh-materiaalin ja lantiota kehystävien remmien yhdistelmä korostaa peppuasi kauniisti ja antaa kumppanillesi todellista silmänruokaa. Nämä alushousut päällä vain mielikuvitus on rajana. Käytä niitä kuumaan illanviettoon, jossa tilanne saa kehittyä nopeastikin. (3)
      Satisfyer Vibes Power Flower
      • 00883045908421
      • 04049369016488
      • SW10042
      2
      17.80 EUR
    • Satisfyer Vibes Mr. Rabbit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227138452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247780209.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229610083.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189983605.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248153524.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Mr. Rabbit Vibes Mr. Rabbit Vibes Mr. Rabbit Kaipaatko leikkisää nautintokaveria, joka tarjoaa hurmaavia G-piste- ja klitorisorgasmien yhdistelmiä? Siinä tapauksessa värikäs Satisfyer Vibes Mister Rabbit on kaipaamasi tuttavuus. Kaunis vibraattori stimuloi sinua sisäisesti rymisevillä värinöillään. Samanaikaisesti se kiihottaa tuntoherkän klitoriksen aluetta pienellä ulokkeellaan. Vibraattorin ulkoiset ja sisäiset osat ovat joustavia ja ihastuttavan pehmeitä, joten ne mukautuvat helposti anatomiaasi. Vibraattori tuntuukin miellyttävän nautinnolliselta tuhmien soololeikkiesi aikana. Kätevän kädensijan ansiosta Mister Rabbit pysyy tukevasti otteessasi kun ohjailet sitä kohti nautintopisteitäsi tavoitellessasi intensiivisiä (1)
      Satisfyer Vibes Mr. Rabbit
      • 04049369016471
      3
      deal
      85.80 EUR
    • Satisfyer Vibes Magic Bunny
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149250009.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469925.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989433.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Magic Bunny Vibes Magic Bunny Vibes Magic Bunny Magic Bunnyn todella voimakkaa (1)
      Satisfyer Vibes Magic Bunny
      • 04049369016464
      • 9016464
      2
      50.59 EUR
    • Satisfyer Vibes Yummy Sunshine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227077521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248306564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236714794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239381495.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142873443.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Yummy Sunshine Vibes Yummy Sunshine Vibes Yummy Sunshine Jos haluat vibraattorin, joka tarjoaa hehkuvan upeita soolonautintoja, Satisfyer Vibes Yummy Sunshine Vibraattori on tehtävän tasalla. Aurinkoinen vibraattori on varustettu kätevällä kahvalla, joten se pysyy tukevasti kädessä leikkiesi ajan. Sen pinta on ihaninta sametinpehmeää silikonia, joka tuntuu fantastiselta ihoa vasten hemmotellessasi itseäsi. Vibraattorin varressa on stimuloivia juomuja, jotka tekevät kokemuksesta entistäkin nautinnollisemman. Yummy Sunshine sopii täydellisesti G-pisteen stimulointiin, koska sen varsi on kaartuva ja joustava. Varren tyvessä lähellä kahvaa on pieni kohouma. Se tarjoaa stimulaatiota myös tuntoherkälle klitoriksellesi, kun nautit vibraattorin rymisevistä värinöistä. Yummy Sunshine tarjoaa käyttöösi 12 upeaa (1)
      Satisfyer Vibes Yummy Sunshine
      • 04049369016457
      • 4049369016457
      2
      deal
      85.80 EUR
    • Satisfyer Vibes Charming Smile
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230323004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469950.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229629104.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249469946.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189985401.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Charming Smile Vibes Charming Smile Vibes Charming Smile Tutustu G-pisteen nautinnollisiin salaisuuksiin täyteläisen Satisfyerin Charming Smile vibraattorin kanssa. Sen varren ylin osa on erittäin pehmeä ja taipuisa, joten se osuu helposti oikeaan kohtaan ja tarjoaa sopivasti stimulaatiota. Paina käynnistyspainiketta ja vaihtele 12 eri värinäasetuksen välillä ylimmäisellä ja alimmaisella painikkeella. Pyöreästä kahvasta saa hyvän otteen, joten ohjaat vibraattoria helposti tavoitellessasi syviä ja intensiivisiä G-pisteorgasmeja. Käytä vesipohjaista liukuvoidetta, jotta kokemus olisi mahdollisimman nautinnollinen. Vesitiivis ja hiljainen vibraattori on valmistettu käyttäen Silicone Flex Technology tekniikkaa, joka takaa silkinpehmeän mattapinnan. Lataat vibraattorin mukana tulevalla magneettisesti (1)
      Satisfyer Vibes Charming Smile
      • 04049369016426
      • 9016426
      2
      deal
      59.80 EUR
    • Satisfyer Vibes Master
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233076301.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165046674.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157998994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227393427.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155825343.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibes Master Vibes Master Vibes Master Jos kaipaat kaunista ja täyttävää leikkikaveria, joka johdattelee sinut vavistuttavien orgasmien pariin, Satisfyer Vibes Master Vibraattori on sinua varten. Tämä metka vibraattori on muotoiltu siten, että se pysyy tukevasti kädessäsi tuhmien leikkien ajan. Se on myös joustava ja sopii täydellisesti hellyydenkipeän G-pisteen kohdistettuun hemmotteluun. Master on hempeän roosanvärinen ja sen pinta on pehmeää silikonia. Lisää mukaan reilusti vesipohjaista liukuvoidetta, niin luvassa on sametinpehmeää ja kiihottavaa stimulaatiota. Vibraattorissa on 12 tehokasta ja nautinnollista värinätasoa. Sen kahvasta saa hyvän otteen, joten voit ohjailla intensiivisiä värinöitä helposti juuri (1)
      Satisfyer Vibes Master
      • 04049369016440
      2
      deal
      85.80 EUR
    • Satisfyer Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186235498.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine (1)
      Satisfyer Vibraator Satisfyer Yummy Sunshine
      1
      deal
      85.80 EUR
    • Satisfyer Power Flower Vibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186235520.jpg?ts=1
      Satisfyer Satisfyer Power Flower Vibraattori Power Flower Vibraattori Power Flower Vibraattori Satisfyer Power Flower Vibraattori (1)
      Satisfyer Power Flower Vibraattori
      1
      deal
      60.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Liberator (liberator)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luminou (luminou)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi