x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Palm Power vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Palm Power PalmPower Mini Massage Wand - Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110149176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189973646.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189973644.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189973645.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189972679.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power PalmPower Mini Massage Wand - Pinkki PalmPower Mini Massage Wand - Pinkki PalmPower Mini Massage Wand - Pinkki Pienikokoinen, tehokas Palm Power Massager on sukua huippusuosituille Magic Wandeille, jotka tunnetaan mm. Sinkkuelämää-sarjasta. Palm Power Massagerissa on pitkä johto ja sitä on todella helppo käsitellä: kytke vain pistoke pistorasiaan ja olet valmis kuumaan menoon. Vibraattorissa on portaaton värinänsäätö, joiden tehoa nostat pitämällä värinäpainiketta pohjassa. Nauti tehokkaasta värinästä intiimialueilla tai vaikka koko vartalolla. Sinful.fi:stä löydät myös lisäosia Palm Power Massager -sauvaan. Hierontapää on valmistettu pehmeästä silikonista ja voit vaihtaa sen tilalle erikseen hankittavan lisäosan (esim. G-pistestimulaatiota varten), jolloin (2)
      Palm Power PalmPower Mini Massage Wand - Pinkki
      • 00677613305282
      1
      99.90 EUR
    • Palm Power Extreme Magic Wand - Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227148849.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211862569.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237482239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165409502.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power Extreme Magic Wand - Pinkki Extreme Magic Wand - Pinkki Extreme Magic Wand - Pinkki Ihana PalmPower Extreme Magic Wand vie hemmotteluhetkesi aivan uusiin ulottuvuuksiin. Wand-vibraattorin muotoilu on ergonominen, joten sitä on mukava ohjata ja se on helppo kohdistaa kipeisiin lihaksiin tai tuntoherkän klitoriksen alueelle. Vibraattorin pää on kiinnitetty joustavaan kaulaan ja päällystetty silkinpehmeällä silikonilla. Kun kuljetat sauvaa kehollasi ja erogeenisilla alueillasi, se tuntuu fantastiselta. Voit myös antaa kumppanisi ohjata suuntaa ja tempoa. Vibraattori tarjoaa ihania multispeed-värinöitä, joita voi vaihdella helposti joko painamalla nappia kerran tai pitämällä sitä pohjassa. Siinä on kätevä matkalukitus, joka on helppo kytkeä päälle ja pois painamalla molempia nappeja 3 sekunnin ajan, kunnes (1)
      Palm Power Extreme Magic Wand - Pinkki
      • 00677613309280
      1
      114.00 EUR
    • Palm Power Rabbit- ja G-pistelisäosat - Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227147962.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205704019.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237014995.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power Rabbit- ja G-pistelisäosat - Pinkki Rabbit- ja G-pistelisäosat - Pinkki Rabbit- ja G-pistelisäosat - Pinkki Suositut PalmPower Rabbit- ja G-pistelisäosat muuttavat PalmPower-hieromasauvasi monitoimiseksileluksi. Näiden lisäosien avulla teet sauvastasi herkullisesti värisevän rabbit-vibraattorin tai pääset nauttimaan helposti kohdennettavasta G-pistestimulaatiosta. Aseta haluamasi lisäosa hieromasauvan pään ympärille. Sen jälkeen voit käynnistää vibraattorin normaalisti, säätää sen haluamallesi värinätasolle ja tuntea, kuinka värinät välittyvät lisäosan ulokkeisiin. Parhaan käyttökokemuksen saat käyttämällä vesipohjaista liukuvoidetta lisäosien kanssa. Käytön jälkeen voit puhdistaa lisäosat (1)
      Palm Power Rabbit- ja G-pistelisäosat - Pinkki
      • 00677613305305
      1
      29.80 EUR
    • Palm Power PalmPower-ladattava hieromasauva PowerBullet 30628
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227146524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172569187.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189972662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189972303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189972663.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power PalmPower-ladattava hieromasauva PowerBullet 30628 PalmPower-ladattava hieromasauva PowerBullet 30628 PalmPower-ladattava hieromasauva PowerBullet 30628 PalmPower Ladattava Hieromasauva on pieni mutta pippurinen vibraattori, joka kuuluu samaan sarjaan myös Sinkkuelämää-sarjasta tuttujen Magic Wand -vibraattoreiden kanssa. Hieromasauva on ladattava, joten ei huolta paristojen vaihtamisesta tai johtoon kompastumisesta. Säädät sen tehokasta, portaatonta värinää varressa olevan painikkeen avulla, jota painamalla pitkään värinä muuttuu intensiivisemmäksi. Värinä on niin tehokasta, että sauvaa voi hyvin käyttää myös vartalohierontaan intiimikäytön lisäksi. PalmPower on valmistettu pehmeästä lääketieteellisestä silikonista ja muovista. Se ei ole vesitiivis, joten puhdistat sen parhaiten kostealla (1)
      Palm Power PalmPower-ladattava hieromasauva PowerBullet 30628
      • 00677613306289
      1
      74.90 EUR
    • Palm Power Vibez
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229605102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216428547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258050007.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189991109.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189991107.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power Vibez Vibez Vibez (1)
      Palm Power Vibez
      • 00677613212160
      1
      53.50 EUR
    • Palm Power Extreme Magic Wand - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227148849.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210082549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189967286.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162801878.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165409502.jpg?ts=1
      Palm Power Palm Power Extreme Magic Wand - Musta Extreme Magic Wand - Musta Extreme Magic Wand - Musta Ihana PalmPower Extreme Magic Wand vie hemmotteluhetkesi aivan uusiin ulottuvuuksiin. Wand-vibraattorin muotoilu on ergonominen, joten sitä on mukava ohjata ja se on helppo kohdistaa kipeisiin lihaksiin tai tuntoherkän klitoriksen alueelle. Vibraattorin pää on kiinnitetty joustavaan kaulaan ja päällystetty silkinpehmeällä silikonilla. Kun kuljetat sauvaa kehollasi ja erogeenisilla alueillasi, se tuntuu fantastiselta. Voit myös antaa kumppanisi ohjata suuntaa ja tempoa. Vibraattori tarjoaa ihania multispeed-värinöitä, joita voi vaihdella helposti joko painamalla nappia kerran tai pitämällä sitä pohjassa. Siinä on kätevä matkalukitus, joka on helppo kytkeä päälle ja pois painamalla molempia nappeja 3 sekunnin ajan, kunnes (1)
      Palm Power Extreme Magic Wand - Musta
      • 00677613309112
      1
      114.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Liberator (liberator)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luminou (luminou)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi