x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ROMP vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • ROMP Beat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227071491.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249466186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247123501.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249466185.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200954998.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Beat Beat Beat 1 st, (3)
      ROMP Beat
      • 04251460601290
      • RPBBSG4
      4
      good_buy
      30.80 EUR
    • ROMP Jazz
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227071492.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232986490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247118432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164811039.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172568201.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Jazz Jazz Jazz 1 st, (1)
      ROMP Jazz
      • 04251460601283
      • RPRBSGX
      4
      41.50 EUR
    • ROMP Shine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627854.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215962686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215962687.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229370702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200955004.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Shine Shine Shine 1 st, (1)
      ROMP Shine
      • 04251460600941
      • RPSTSG3
      4
      50.90 EUR
    • ROMP Flip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227075961.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217347181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164738516.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200955010.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200951571.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Flip Flip Flip 1 st, (1)
      ROMP Flip
      • 04251460601313
      4
      40.90 EUR
    • ROMP Switch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229612211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184037392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247121169.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200917199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200954991.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Switch Switch Switch 1 st, (1)
      ROMP Switch
      • 04251460600958
      • RPBTSG4
      3
      31.50 EUR
    • ROMP Hype
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164738489.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247130593.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249466165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249466163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249466166.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Hype Hype Hype Jos kaipaat intensiivisiä G-pisteorgasmeja, leikkisä ROMP Hype G-pistevibraattori on tehtävän tasalla. Pirteän värikäs vibraattori on muotoilultaan ergonominen. Siinä on joustava ja kaartuva kärki, joka sopii täydellisesti G-pisteen kohdistettuun stimulaatioon. Se tarjoaa fantastisia ja intensiivisiä G-pisteorgasmeja, joten varaudu siihen, että siitä tulee uusi suosikkisi. Hemmottele itseäsi sen 10 tehokkaalla värinäasetuksella tai kutsu kumppanisi tuhmiin ja nautinnollisiin leikkeihin mukaan. Hype on äänitasoltaan vaimea, joten voit antautua nautintoihisi ilman että kukaan kuulee. Leikkisä Hype G-pistevibraattori on vesitiivis, joten voit jatkaa tuhmia nautintoja kylpyhuoneen puolella. Sen ladataan helposti mukana tulevalla (1)
      ROMP Hype
      • 04251460601276
      • RPVBSGX
      2
      40.90 EUR
    • ROMP Wave
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227077933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229624222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247128610.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247128608.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200951569.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Wave Wave Wave Hemmottele itseäsi leikkisän ROMP Wave Klitorisvibraattorin hurmaavilla värinöillä. Pehmeän ja joustavan vibraattorin erityinen muotoilu mukautuu täydellisesti kehosi anatomiaan, pidit sitä sitten kädessäsi tai piilotit sen alushousuihisi tuhmia soolonautintoja varten. Wave kätkee sisälleen 10 rymisevää värinätasoa: 6 intensiteettiä ja 4 rytmiä. Se tuntuu fantastiselta klitoriksen ja nännien herkkää ihoa vasten ja sopii täydellisesti myös orgasmintäyteiseen esileikkiin. Raikkaan värinen vibraattori on myös vesitiivis ja äänitasoltaan todella vaimea, joten voit leikkiä huomaamattomasti vaikka suihkussa. Lataat sen helposti mukana tulevalla (1)
      ROMP Wave
      • 04251460601306
      • RPLOSGM
      2
      31.50 EUR
    • ROMP Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255429448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262381709.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262385246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262379475.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262381706.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Rose Rose Rose ROMP Rose on kuin viattoman näköinen koriste-esine, joka pitää sisällään salaisia supervoimia. Jos klitoriksesi on viime aikoina saanut nukkua Ruususen unta, ROMP Rosen hurja imuteho saa nuppusi puhkeamaan uuteen kukoistukseen. Kohdista pinkkien terälehtien lomasta pilkottava imuaukko oman salaisen puutarhasi herkimpään kohtaan ja nauti taivaallisista orgasmeista toisensa jälkeen. Saat vaihtelua kokeilemalla eri värinärytmien ja -nopeuksien yhdistelmiä tai hyväilemällä paineaalloilla klitoriksen lisäksi myös nännejä. Käytä monipuolista ruusua yksin tai yhdessä kumppanisi kanssa tai anna kumiankalle vapaapäivä ja ota nuppusi mukaan suihkuun tai kylpyyn. Puhdista ROMP-ruusu lämpimällä vedellä ja saippualla tai seksilelun puhdistusaineella. (1)
      ROMP Rose
      • 04251460612586
      2
      deal
      54.80 EUR
    • ROMP Riot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254083258.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264116438.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262385242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262381613.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262381614.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Riot Riot Riot Ota ROMP Riot mukaan ja järjestä kiihkeä mellakka lakanoittesi välissä! Pirteän värisen luotivibraattorin voimakkaat värinät stimuloivat herkimpiä nautintopisteitäsi tehokkaasti. Helposti kämmenen sisään kätkettävä pieni vibraattori on huomaamaton pikku lelu, jota voit käyttää niin makuuhuoneessa kuin sen ulkopuolellakin. Tällä pikku patukalla stimuloit näppärästi nännejä, klitorista tai välilihaa, joko sooloillen tai yhdessä kumppanisi kanssa. Puhdista Riot-bullet lämpimällä vedellä ja miedolla saippualla tai seksilelun puhdistusaineella. (1)
      ROMP Riot
      • 04251460612289
      2
      24.80 EUR
    • ROMP Free Paineaaltokiihotin - Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184037564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247126011.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247126307.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200955001.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200951567.jpg?ts=1
      ROMP ROMP Free Paineaaltokiihotin - Lila Free Paineaaltokiihotin - Lila Free Paineaaltokiihotin - Lila ROMP Free Paineaaltokiihotin johdattelee sinut vallankumouksellisen PleasureAirTM-paineaaltoteknologian nautinoihin. Se on kätevän pienikokoinen ja varustettu matkalukituksella. Paineaaltokiihottimista on tullut ennätysajassa naisten suosikkiseksileluja. Ne tunnetaan kyvystään antaa orgasmi lähes joka naiselle - jopa heille, jotka eivät sitä aiemmin ole kokeneet. Free stimuloi klitoristasi sykkivillä paineaalloilla, jotka välittyvät koko klitorikseesi aivan sen sisäisiä haaroja myöten. Se tarjoaa fantastisen upeita orgasmeja kerta toisensa jälkeen. Koska Free ei ole suorassa kosketuksessa tuntoherkkään klitorikseesi, et ylistimuloidu, vaan voit jatkaa tuhmia leikkejä vaikka kuinka pitkään. ROPM Free (1)
      ROMP Free Paineaaltokiihotin - Lila
      • 04251460600965
      • RPGGSG4
      1
      51.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Liberator (liberator)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luminou (luminou)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi