x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tenga vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Tenga Spinner Brick
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229628837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171676122.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171676125.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171676124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171676126.jpg?ts=1
      Tenga Tenga Spinner Brick Spinner Brick Spinner Brick Varaudu intensiiviseen ja äärimmäisen stimuloivaan kokemukseen TENGA Spinner Brick Masturbaattorin kanssa. Nautitko sinäkin pienestä kierreliikkeestä "käsitöiden" aikana? Erityislaatuinen TENGA Spinner kätkee sisälleen spiraalin muotoisen sisärakenteen, joka jäljittelee erehdyttävästi tätä tuhmaa liikettä. Holkki tuntuu kuin kiertyvän peniksen ympärille leikkiessäsi masturbaattorilla. Sisäpuolelta löytyy todella kiihottava Brick-kuvio. Se on täynnä neliskanttisia stimuloivia kohokuvioita, jotka hemmottelevat penistäsi työntyessäsi sisään. Spinner-masturbaattori on helppo puhdistaa kääntämällä se (1)
      Tenga Spinner Brick
      • 04570030970988
      2
      34.80 EUR
    • Tenga Spinner Beads
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189984924.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246568351.jpg?ts=1
      Tenga Tenga Spinner Beads Spinner Beads Spinner Beads Koe huikeita itsetyydytyskokemuksia TENGA Spinner Beads Masturbaattorin kanssa. Nautitko sinäkin pienestä kiertoliikeestä "käsitöiden" aikana? TENGA Spinner on varustettu erityisellä kierteisellä sisärakenteella, joten sen käyttö jäljittelee juuri tätä tuhmaa liikettä. Sen holkki tuntuu kiertyvän peniksesi ympärille käytön aikana. Tämän mallin sisältä löytyy erittäin stimuloiva spiraalin muotoinen Beads-kuviointi, joka koostuu lukuisista stimuloivista helmimäisistä nystyröistä. TENGA Spinner on helppo pestä. Käännä sen sisäpuoli ulospäin ja suihkauta seksilelun puhdistusainetta. Sen jälkeen huuhdo (1)
      Tenga Spinner Beads
      • 04570030970971
      2
      34.80 EUR
    • Tenga Spinner Shell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229631640.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173357638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227068592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189989226.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172557627.jpg?ts=1
      Tenga Tenga Spinner Shell Spinner Shell Spinner Shell Japanissa suunniteltu TENGA Spinner on todella jännittävä masturbaattori miehille. Nautitko sinäkin siitä pienestä kierreliikkeestä, jonka toisen käsi saa aikaan hyvän "käsihoidon" aikana? Ainutlaatuinen TENGA Spinner on muotoiltu sisältä kierrejousta muistuttavaksi, joten sen käyttö jäljittelee nimenomaan sitä liikettä. Holkki ikään kuin kiertyy peniksen ympärille tehdessäsi edestakaisliikettä sen sisällä. Sisäpuolelta löytyy kiihottava Shell-kuvio, joka tuntuu tiukalta ja stimuloivalta jokaisella työnnöllä TENGA Spinner Shell -masturbaattoriin. Spinner-masturbaattori on helppo puhdistaa kääntämällä se (1)
      Tenga Spinner Shell
      • 04560220557204
      2
      34.80 EUR
    • Tenga Spinner Pixel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229616380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189987207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189987201.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189987205.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189987198.jpg?ts=1
      Tenga Tenga Spinner Pixel Spinner Pixel Spinner Pixel Luvassa on tiukka ja huikea itsetyydytyskokemus, kun käytössä on TENGA Spinner Pixel Masturbaattori. Nautitko sinäkin pienestä kierreliikkeestä kuumien "käsitöiden" aikana? Tämä masturbaattori tarjoaa juurikin tämän tuntuista stimulaatiota, koska se on muotoiltu sisältä spiraalin muotoiseksi. TENGA Spinner -masturbaattorin holkki tuntuu aivan kuin kiertyvän peniksen ympärille käyttäessäsi sitä. Tämän Spinner-mallin sisältä löytyy fantastinen Pixel-kuvio, joka tuntuu tiukan kiihottavalta. Masturbaattori on helppo puhdistaa. Käännät sen sisäpuoli ulospäin ja suihkautat seksilelun puhdistusainetta. Huuhtele sen jälkeen haalealla (1)
      Tenga Spinner Pixel
      • 04570030970964
      2
      34.80 EUR
    • Tenga Iroha by Zen Hanacha Klitorisvibraattori - Vaalea iho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227065609.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237385541.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237385540.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237385539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144307779.jpg?ts=1
      Tenga Tenga Iroha by Zen Hanacha Klitorisvibraattori - Vaalea iho Iroha by Zen Hanacha Klitorisvibraattori - Vaalea iho Iroha by Zen Hanacha Klitorisvibraattori - Vaalea iho TENGA on valmistanut nautinnon helmellesi täydellisen hemmotteluvälineen: Iroha Zen Hancha -vibraattorin. Tämä juomutettu pikku värähtelijä tuntuu ihanan kimmoisalta ja saa klitoriksesi voihkimaan nautinnosta. Sen lisäksi voit säätää sen neljää eri värinäasetusta saadaksesi sopivinta stimulaatiota. Suloisen pieni ja silkkisen pehmeä silikonivibraattori tuntuu täydelliseltä ihoa vasten, etenkin kun sivelet vesipohjaista liukuvoidetta sen pintaan. Hancha kulkee helposti käsilaukussa mukaan kiihottaviin seikkailuihin ja sen pölyä hylkivä pinta pysyy helposti sileänä ja puhtaana. Vesitiivis klitorisvibraattori sopii täydellisesti myös kosteisiin kylpyleikkeihin ja sen puhdistaminen sujuu kuin leikki. (1)
      Tenga Iroha by Zen Hanacha Klitorisvibraattori - Vaalea iho
      • 04560220556016
      1
      54.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Liberator (liberator)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luminou (luminou)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi