x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    ToyJoy vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • ToyJoy Anaalitappi Bubble Butt Starter, violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181253873.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115898908.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Anaalitappi Bubble Butt Starter, violetti Anaalitappi Bubble Butt Starter, violetti Anaalitappi Bubble Butt Starter, violetti (2)
      ToyJoy Anaalitappi Bubble Butt Starter, violetti
      • 08713221467706
      1
      16.34 EUR
    • ToyJoy Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori - Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227147242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237171493.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210686731.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112652545.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori - Lila Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori - Lila Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori - Lila Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori ihastuttaa sekä upealla muotoilullaan, kiihottavalla värinällään että värileikillään. Siinä on kaksi erillistä moottoria, jotka tarjoavat tehokasta stimulaatiota sekä sisäisesti että klitorikselle. Sen sivussa on LED-näyttö, joka luo tunnelmaa erilaisilla väreillä samalla kun nautit vibraattorin värinästä. Vibraattorissa on neljä värinäasetusta ja kolme nopeutta, joista jokainen värjää vibraattorin näytön eri värillä. Vibraattori on ergonomisesti muotoiltu, joten se mukautuu vartalosi muotoihin ja sen joustava klitorisosa ulottuu hyvin juuri oikeaan paikkaan. Nautinnollinen tuplastimulaatio saa sinut hekuman huipulle kerta (1)
      ToyJoy Toy Joy LUZ Splendor Rabbit Vibraattori - Lila
      • 08713221467836
      1
      59.90 EUR
    • ToyJoy Vibratorius Funky Viberette - Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161307349.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237437271.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibratorius Funky Viberette - Vaaleanpunainen Vibratorius Funky Viberette - Vaaleanpunainen Vibratorius Funky Viberette - Vaaleanpunainen (1)
      ToyJoy Vibratorius Funky Viberette - Vaaleanpunainen
      • 08713221320247
      1
      16.48 EUR
    • ToyJoy Vibrattori Neo Rabbit - vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215456959.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibrattori Neo Rabbit - vaaleanpunainen Vibrattori Neo Rabbit - vaaleanpunainen Vibrattori Neo Rabbit - vaaleanpunainen (1)
      ToyJoy Vibrattori Neo Rabbit - vaaleanpunainen
      • 08713221416438
      1
      44.98 EUR
    • ToyJoy Bend Over Boyfriend Strapless Strap-On - Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237013479.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140926204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181313836.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203225095.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187814660.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Bend Over Boyfriend Strapless Strap-On - Lila Bend Over Boyfriend Strapless Strap-On - Lila Bend Over Boyfriend Strapless Strap-On - Lila (1)
      ToyJoy Bend Over Boyfriend Strapless Strap-On - Lila
      • 08713221119339
      1
      35.59 EUR
    • ToyJoy Amazing Pleasure Sex Toy Kit -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/62528968.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181253217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149249614.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237038169.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237038170.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Amazing Pleasure Sex Toy Kit - Amazing Pleasure Sex Toy Kit - Amazing Pleasure Sex Toy Kit - Upea kokoelma on pakattu täyte (1)
      ToyJoy Amazing Pleasure Sex Toy Kit -
      • 08713221417985
      • 1262685
      1
      59.90 EUR
    • ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Wave, violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181253124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254225155.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Wave, violetti Vibrator Toy Joy Funky Wave, violetti Vibrator Toy Joy Funky Wave, violetti (1)
      ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Wave, violetti
      • 08713221432469
      1
      21.48 EUR
    • ToyJoy Vibraattori Toy Joy Splendor Rabbit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254237952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237050907.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237050908.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibraattori Toy Joy Splendor Rabbit Vibraattori Toy Joy Splendor Rabbit Vibraattori Toy Joy Splendor Rabbit (1)
      ToyJoy Vibraattori Toy Joy Splendor Rabbit
      • 08713221467843
      1
      54.98 EUR
    • ToyJoy Bunny Pleaser vibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250912910.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Bunny Pleaser vibraattori Bunny Pleaser vibraattori Bunny Pleaser vibraattori (1)
      ToyJoy Bunny Pleaser vibraattori
      • 08713221827449
      1
      26.98 EUR
    • ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Viberette, pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203225108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140221683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217376948.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Viberette, pinkki Vibrator Toy Joy Funky Viberette, pinkki Vibrator Toy Joy Funky Viberette, pinkki (1)
      ToyJoy Vibrator Toy Joy Funky Viberette, pinkki
      • 08713221355799
      1
      deal
      17.78 EUR
    • ToyJoy Vibraattori Funky Massager - vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161240236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140930019.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203225116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217412716.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149251048.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibraattori Funky Massager - vaaleanpunainen Vibraattori Funky Massager - vaaleanpunainen Vibraattori Funky Massager - vaaleanpunainen (1)
      ToyJoy Vibraattori Funky Massager - vaaleanpunainen
      • 08713221188007
      1
      22.48 EUR
    • ToyJoy Vibraattori Toj Yoj Funky Massager, violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253158030.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217349651.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibraattori Toj Yoj Funky Massager, violetti Vibraattori Toj Yoj Funky Massager, violetti Vibraattori Toj Yoj Funky Massager, violetti (1)
      ToyJoy Vibraattori Toj Yoj Funky Massager, violetti
      • 08713221188038
      1
      22.48 EUR
    • ToyJoy Tekopenis ToyJoy Mini Double Dong
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212520222.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Tekopenis ToyJoy Mini Double Dong Tekopenis ToyJoy Mini Double Dong Tekopenis ToyJoy Mini Double Dong (1)
      ToyJoy Tekopenis ToyJoy Mini Double Dong
      • 08713221824905
      1
      34.98 EUR
    • ToyJoy Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227078200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237439154.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237439151.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori - Musta Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori - Musta Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori - Musta Oletko sinäkin hulluna suuseksiin, etkä halua jäädä siitä paitsi edes silloin, kun leikit yksin? Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori on suunniteltu jäljittelemään ihania oraalinautintoja, jotta voit hemmotella itseäsi pyörryttävillä orgasmeilla soololeikkiesi aikana. Pieni vibraattori on ulkoasultaan ylellinen ja sitä on helppo käyttää. Painamalla painiketta lyhyesti voit vaihdella 4 sykkivän rytmin ja 3 värinänopeuden välillä, joista voit löytää helposti oman suosikkiasetuksesi. Pehmeät kielet hemmottelevat tuntoherkkää klitoristasi innokkaasti ja voit kääntää vibraattorin joko vaaka- tai pystyasentoon nauttiaksesi erilaisista (1)
      ToyJoy Toy Joy Diva Mini Kielivibraattori - Musta
      • 08713221821218
      1
      54.80 EUR
    • ToyJoy Värinäpallo Funky, violetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217383937.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Värinäpallo Funky, violetti Värinäpallo Funky, violetti Värinäpallo Funky, violetti (1)
      ToyJoy Värinäpallo Funky, violetti
      • 08713221188069
      1
      19.98 EUR
    • ToyJoy Vibraattori "Embrace II" Toy Joy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210685941.jpg?ts=1
      ToyJoy ToyJoy Vibraattori "Embrace II" Toy Joy Vibraattori "Embrace II" Toy Joy Vibraattori "Embrace II" Toy Joy (1)
      ToyJoy Vibraattori "Embrace II" Toy Joy
      • 08713221422668
      1
      57.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Alpha-Pro (alpha_pro)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Curve Toys (curve_toys)
      • Dame (dame)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • Femme Funn (femme_funn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Funzone (funzone)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Horoscope (horoscope)
      • Hot (hot)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hung Rider (hung_rider)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irresistible (irresistible)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Désir (le_de_sir)
      • Le Wand (le_wand)
      • Liberator (liberator)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luminou (luminou)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Maia Toys (maia_toys)
      • Male Power (male_power)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Minions (minions)
      • Mixed (mixed)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Naked Addiction (naked_addiction)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • Nuei (nuei)
      • Ohhcean (ohhcean)
      • OhMyG (ohmyg)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Panthra (panthra)
      • Pharmquests (pharmquests)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Puissante (puissante)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realistixxx (realistixxx)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Royals (royals)
      • S-Line (s_line)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Spencer & Fleetwood (spencer_fleetwood)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Strap U (strap_u)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Thunder Plugs (thunder_plugs)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Under Control (under_control)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • VIVE (vive)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 15 cm (pituus_cm_1)
      • 15 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 55 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 55 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Hiili (hiili)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Pahvi (pahvi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen elastomeeri (TPE) (termoplastinen_elastomeeri_tpe_)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi