x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Wand Essentials vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Wand Essentials Tri-Gasm Lisäosa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153310586.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/62526445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109171894.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Tri-Gasm Lisäosa Tri-Gasm Lisäosa Tri-Gasm Lisäosa Wand Essentials Tri-Gasm on loistava lisäosa Wand Essentials -vibraattoriisi. Se stimuloi niin klitorista, G-pistettä kuin anustakin. Tri-Gasm -lisäosan kookkain osa kaartuu kiihottamaan G-pistettä, kun taas sen alla oleva nystyröity osa hieroo klitorista. Päällimmäisenä oleva pieni tappi johtaa värinää anukseen. Aseta lisäosa Wand Essentials -vibraattorisi päähän ja käynnistä sen jälkeen vibraattori. Valitse sopiva värinävoimakkuus ja valmistaudu uskomattomaan nautintoon värinän välittyessä ... (1)
      Wand Essentials Tri-Gasm Lisäosa
      • 00811847010912
      1
      29.80 EUR
    • Wand Essentials Lisäosa Eturauhasstimulaatioon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153310589.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171524216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171522792.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85898097.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials Lisäosa Eturauhasstimulaatioon Lisäosa Eturauhasstimulaatioon Lisäosa Eturauhasstimulaatioon Wand Essentials Lisäosa Eturauhasstimulaatioon muuttaa Magic Wand -hieromasauvasi tehokkaasti väriseväksi anaalileluksi. Lisäosa on helppo asettaa hieromasauvan päälle, ja kun se on paikallaan, voit käynnistää vibraattorin, jolloin sen värinä välittyy lisäosan kautta eturauhasellesi ja välilihan alueelle. Lisäosa on valmistettu jämäkästä materiaalista, joten se osuu juuri oikeisiin kohtiin kiihottavalla intensiteetillä, mikä onkin tärkeää voidaksesi saavuttaa syviä eturauhasorgasmeja. Käytä l... (1)
      Wand Essentials Lisäosa Eturauhasstimulaatioon
      • 00848518007964
      1
      25.80 EUR
    • Wand Essentials G-Tip Lisäosa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153310591.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials G-Tip Lisäosa G-Tip Lisäosa G-Tip Lisäosa Suosittu Wand Essentials G-Tip Lisäosa muuttaa Magic Wand -vibraattorisi tehokkaaksi G-pistevibraattoriksi. Nauti Magic Wandistasi uudella tavalla, sillä tämä lisäosa tarjoaa klitorisstimulaation lisäksi myös värisevää nautintoa G-pisteellesi. Sen keskiosa kiihottaa G-pistettäsi samalla kun sivusiivekkeet stimuloivat klitoristasi ja välilihan aluetta. Aseta G-Tip Magic Wand -vibraattorisi pään ympärille. Sitten kun lisäosa on paikallaan, voit käynnistää vibraattorin ja säätää sen haluamallesi... (1)
      Wand Essentials G-Tip Lisäosa
      • 00811847010929
      1
      25.80 EUR
    • Wand Essentials 3Teez Lisäosa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169568903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149247837.jpg
      Wand Essentials Wand Essentials 3Teez Lisäosa 3Teez Lisäosa 3Teez Lisäosa Wand Essentials 3Teez on loistava lisäosa Wand Essentials -vibraattoriisi. Se kohdistaa Magic Wandin tehokkaat värinät uskomattoman kiihottavasti klitorikselle, G-pisteelle ja anaalialueelle. 3Teezin käyrä osa hieroo G-pistettäsi samalla kun sen juuressa oleva uloke värisee klitoristasi vasten. Takaosan ohut helminauha on tarkoitettu anaalistimulaatioon. Aseta lisäosa Wand Essentials -vibraattorin päähän ja valmistaudu uskomattomaan nautintoon.Jotta saisit kaiken irti 3Teez-lisäosasta, suosit... (1)
      Wand Essentials 3Teez Lisäosa
      • 00811847011452
      1
      25.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • Baseks (baseks)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonner (bonner)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco (cobeco)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Iroha (iroha)
      • Je Joue (je_joue)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Reve (le_reve)
      • Le Wand (le_wand)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Max Passion (max_passion)
      • ME2 (me2)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Mixed (mixed)
      • Monkey (monkey)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • O-products (o_products)
      • O-Wand (o_wand)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Swan (swan)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibes (vibes)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Wow Tech (wow_tech)
      • Xa Xa Xoom (xa_xa_xoom)
      • XR Brands (xr_brands)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 17 cm (pituus_cm_2)
      • 17 cm - 20 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 20 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • B Swish Bteased (b_swish_bteased)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer Mini (satisfyer_mini)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi