x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232066560.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248413187.jpg?ts=1
Savage Gear Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red 3D Sticklebait Pencil 5,5 cm 7 g Black Red (1)
  • 05706301740236
1
  • 20.39 20.39 EUR 1
    1
    • Waveinn.com/fi Waveinn.com/fi
      20.39, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Jesse Flash 11 cm vaappu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235012191.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98861356.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97499854.jpg?ts=1
      Jesse Jesse Flash 11 cm vaappu Flash 11 cm vaappu Flash 11 cm vaappu Legendaarinen, voittoisa, pyytävä, kuhakone! Kuvaavia sanoja Jesse vaapuille löytyy vaikka millä mitalla. Perinteiset Jesse 11cm ja 8cm nyt uusissa hologrammiväreissä! Suunnittelu ja toteutus Korkiakosken Uistin Liikkuvat kuulat rungossa saavat aikaan rämisevän äänen sekä lisäominaisuuksia uintiliikkeeseen Mustad UltraPoint, extra strong, kemiallisesti teroitetut kolmihaarakoukut Jessen -satula- uintilevy saa aikaan myös yllättäviä ja kaloja houkuttelevia pyrähdyksiä Jokainen uistin on koeuitet (1)
      Jesse Flash 11 cm vaappu
      • 06417512520010
      1
    • Jesse Flash 8 cm vaappu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208580376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97499850.jpg?ts=1
      Jesse Jesse Flash 8 cm vaappu Flash 8 cm vaappu Flash 8 cm vaappu Legendaarinen, voittoisa, pyytävä, kuhakone! Kuvaavia sanoja Jesse vaapuille löytyy vaikka millä mitalla. Perinteiset Jesse 11cm ja 8cm nyt uusissa hologrammiväreissä! Suunnittelu ja toteutus Korkiakosken Uistin Liikkuvat kuulat rungossa saavat aikaan rämisevän äänen sekä lisäominaisuuksia uintiliikkeeseen Mustad UltraPoint, extra strong, kemiallisesti teroitetut kolmihaarakoukut Jessen -satula- uintilevy saa aikaan myös yllättäviä ja kaloja houkuttelevia pyrähdyksiä Jokainen uistin on koeuitet (1)
      Jesse Flash 8 cm vaappu
      • 06417512519878
      1
    • Rapala Shadow Rap Shad Deep 90 Mm 11g Monivärinen 11 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143418978.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231062311.jpg?ts=1
      Rapala Rapala Shadow Rap Shad Deep 90 Mm 11g Monivärinen 11 g Shadow Rap Shad Deep 90 Mm 11g Monivärinen 11 g Shadow Rap Shad Deep 90 Mm 11g Monivärinen 11 g (1)
      Rapala Shadow Rap Shad Deep 90 Mm 11g Monivärinen 11 g
      • 00022677269375
      1
    • Dynamite Baits Complex-t 1kg Ruskea 20 mm (1 Kg)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144251796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233606409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226410404.jpg?ts=1
      Dynamite Baits Dynamite Baits Complex-t 1kg Ruskea 20 mm (1 Kg) Complex-t 1kg Ruskea 20 mm (1 Kg) Complex-t 1kg Ruskea 20 mm (1 Kg) (1)
      Dynamite Baits Complex-t 1kg Ruskea 20 mm (1 Kg)
      • 05031745215614
      1
    • min
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 20.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 20.39
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 16.30
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 16.30
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 16.30
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 16.30
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 20.39
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 20.39
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 20.39
    • info@vertaa.fi