x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Blomus viltti

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Blomus Entra Ovistoppari - Ovistopparit & Kenkälusikat Teräs - 65353
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314177.jpg
      Blomus Blomus Entra Ovistoppari - Ovistopparit & Kenkälusikat Teräs - 65353 Entra Ovistoppari - Ovistopparit & Kenkälusikat Teräs - 65353 Entra Ovistoppari - Ovistopparit & Kenkälusikat Teräs - 65353 Stylish door stopper from Blomus that lets you avoid doors that hit the wall. The rubber makes the door not damaged and suppresses the sound. The simple design makes it fit into most homes. Mounting material included. Osta Ovistopparit & Kenkälusikat ja muita Toimisto & Piensäilytys @ Royal Design. (1)
      Blomus Entra Ovistoppari - Ovistopparit & Kenkälusikat Teräs - 65353
      • 04008832653537
      1
      25.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Finlayson DEFAULT
        • finlayson
      • Klippan DEFAULT
        • klippan
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Finlayson (finlayson)
      • Klippan (klippan)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • HAY (hay)
      • 4Living (4living)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Baby Best (baby_best)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By On (by_on)
      • Ceannis (ceannis)
      • Elvang Denmark (elvang_denmark)
      • ERNST (ernst)
      • Essenza (essenza)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Gozze (gozze)
      • Gripsholm (gripsholm)
      • Herding (herding)
      • Himla (himla)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Jollein (jollein)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Klippan Yllefabrik (klippan_yllefabrik)
      • Kosta Linnewäfveri (kosta_linnewa_fveri)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mikamax (mikamax)
      • Missoni (missoni)
      • Moltex (moltex)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Rice (rice)
      • Sagaform (sagaform)
      • Tekstiilikompanii (tekstiilikompanii)
      • Young Collection (young_collection)
    • Hinta (price):
      • < 55€ (budget)
      • 55€ - 85€ (low)
      • 85€ - 110€ (medium)
      • > 110€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • 130 cm (leveys_130.0)
      • 140 cm (leveys_140.0)
      • 150 cm (leveys_150.0)
      • 180 cm (leveys_180.0)
      • 220 cm (leveys_220.0)
      • 270 cm (leveys_270.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 40 cm (pituus_cm_1)
      • 40 cm - 170 cm (pituus_cm_2)
      • ≥ 170 cm (pituus_cm_3)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Fleece (fleece)
      • Kangas (kangas)
      • Keinoturkis (keinoturkis)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi