x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

HTC VIVE PRO 2 99HASZ003-00

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut HTC VIVE PRO 2 99HASZ003-00
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot HTC VIVE PRO 2 99HASZ003-00
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
HTC VIVE PRO 2 99HASZ003-00
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208739599.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237817318.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237817324.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237817319.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237817320.jpg?ts=1
HTC HTC VIVE PRO 2 99HASZ003-00 VIVE PRO 2 99HASZ003-00 VIVE PRO 2 99HASZ003-00 Seuraavan sukupolven VR-kuulokkeet lisävarusteineen, 2448 x 2448 pikseliä per silmä (4896 x 2448 resoluutio yhdessä), kaksi RGB low persistence LCD-näyttöä, 120 Hz virkistystaajuus (vain 90 Hz VIVE Wireless -sovittimen kanssa, jopa 120 asteen näkökenttä, säädettävä IPD, integroitu kaksoismikrofoni, bluetooth + USB-C-portti lisälaitteita varten, SteamVR Tracking 2.0 (yhteensopiva 1.0 ja 2.0 tukiasemien kanssa), 2x HTC-ohjaimet + 2x Tukiasema 2.0 mukanaVisualisoi 5K-tarkkuudellaSukella luovaan syvyyteen. Näe, jaa ja tutki ideoita loistavassa selkeydessä. Tuo esiin hienoimmat yksityiskohdat VR-peleissä. 5K-resoluutio tekee kaikesta VR:ssä visuaalista juhlaa.Nopea, sulava, ultimaattinen VR-grafiikkaNauti poikkeuksellisesta visuaalisesta sujuvuudesta 120 Hz:n virkistystaajuudella. Koe grafiikkaintensiiviset sovellukset ja pelit niin kuin niiden tekijät ovat tarkoittaneet.Laajenna horisonttiasiLaaja 120° näkökenttä (FOV) laajentaa VR-katselukokemusta. Suurentunut kuvakulma vastaa paremmin ih (55)
  • 04718487719303
  • 99HASZ003-00
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • 1490.00 1589.00 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Seuraavan sukupolven VR-kuulokkeet lisävarusteineen, 2448 x 2448 pikseliä per silmä (4896 x 2448 resoluutio yhdessä), kaksi RGB low persi...1490.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      1589.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • META - Quest 2 128GB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249250077.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247269657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203852313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247269655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224304352.jpg?ts=1
      META META - Quest 2 128GB - Quest 2 128GB - Quest 2 128GB . (113)
      META - Quest 2 128GB
      • 00815820022701
      • 00815820021827
      • 899-00184-02
      4
    • Northix Vr-lasit 3d Kaukosäätimellä Mobiililaitteille Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253360854.jpg?ts=1
      Northix Northix Vr-lasit 3d Kaukosäätimellä Mobiililaitteille Green Vr-lasit 3d Kaukosäätimellä Mobiililaitteille Green Vr-lasit 3d Kaukosäätimellä Mobiililaitteille Green Lasit 3D VR älypuhelimille Apocalypse Esperanza mahdollistaa 3D elokuvien katselun ja pelien virtuaalitodellisuuteen sukeltamisen missä tahansa, milloin tahansa. Lasien ansiosta tunnet olevasi osa pelien maailmaa ja elokuvien maisema näyttää erittäin todelliselta syvyydessään. Laseja voi säätää omille silmille ja puhelimelle sopiviksi. Synteettisestä nahasta valmistettu päällyste on täytetty kimmoisalla vaahtomuovilla, mikä tekee laseista hyvin istuvat ja mukavat päässä. Lasit 3D VR älypuhelimi (11)
      Northix Vr-lasit 3d Kaukosäätimellä Mobiililaitteille Green
      • 05901299939284
      1
    • Freefly Android Virtuaalilasit Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115317752.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115317753.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115317751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139997760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139997603.jpg?ts=1
      Freefly Freefly Android Virtuaalilasit Musta Android Virtuaalilasit Musta Android Virtuaalilasit Musta (2)
      Freefly Android Virtuaalilasit Musta
      • 05060427580016
      • 05060427580009
      • FREEFLY-GLIDE COMBO
      • FREEFLY01
      1
    • PiMAX - Vision 5K Super -HEADSET ONLY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214531542.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249148457.jpg?ts=1
      PiMAX PiMAX - Vision 5K Super -HEADSET ONLY - Vision 5K Super -HEADSET ONLY - Vision 5K Super -HEADSET ONLY (38)
      PiMAX - Vision 5K Super -HEADSET ONLY
      • 06973046945021
      • PVH00010006
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1249.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 1690.12
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 1690.12
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1690.12
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1690.12
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1490.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 1690.12
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1690.12
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1690.12
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1690.12
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 1490.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1490.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1490.00
    • info@vertaa.fi