x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bertil's vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bertil's B12-vitamiini + Folaatti 100 tablettia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164483799.jpg
      Bertil's Bertil's B12-vitamiini + Folaatti 100 tablettia B12-vitamiini + Folaatti 100 tablettia B12-vitamiini + Folaatti 100 tablettia Bertils Vitamin B12-vitamiini+Folaatti -tabletit sisältävät aktiivianeet huolella valituissa muodoissa, jotka tukevat toistensa vaikutuksia. Raikkaan appelsiinin makuinen kotimainen ravintolisä sisältää aktiivista metyylikobalamiinia ja hyvin imeytyvää folaattia. Makeutettu ksylitolilla. KÄYTTÖTARKOITUS Mielialan ja vireystilan edistämiseen Hermoston ja aivojen hyvinvointiin Energisyyden ja pirteyden tueksi Uusien punasolujen muodostukseen Vahvaksi B12-vitamiinilisäksi vegaaneille KENELLE Kii... (1)
      Bertil's B12-vitamiini + Folaatti 100 tablettia
      1
      21.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
        • b5_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Array (array)
      • Bertil's (bertil_s)
      • Better You (better_you)
      • Biomed (biomed)
      • BioSalma (biosalma)
      • Biotech USA (biotech_usa)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • BLACK HORSE (black_horse)
      • Bättre Hälsa (ba_ttre_ha_lsa)
      • Carls-Bergh Pharma (carls_bergh_pharma)
      • Chained Nutrition (chained_nutrition)
      • Delta Nutrition (delta_nutrition)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Great Earth (great_earth)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Helhetshälsa (helhetsha_lsa)
      • Holistic (holistic)
      • Kleen (kleen)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Leader (leader)
      • Life Extension (life_extension)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Naturens Apotek (naturens_apotek)
      • Nordbo (nordbo)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Orion (orion)
      • Orthica (orthica)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Powerfruits (powerfruits)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Puori (puori)
      • Pureness (pureness)
      • Scitec (scitec)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Simplus (simplus)
      • Skip (skip)
      • SmartSupps (smartsupps)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • Vida (vida)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitaprana (vitaprana)
      • Viterna (viterna)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • B5-vitamiini (b5_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
      • Vitamin D10 (vitamin_d10)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 10 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_10.0)
      • 30 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_30.0)
      • 50 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_50.0)
      • 59 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_59.0)
      • 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_60.0)
      • 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_90.0)
      • 100 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_100.0)
      • 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_120.0)
      • 180 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_180.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi