x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    K-vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Puhdas+ K2-vitamiini 60 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146658770.jpg
      Puhdas+ Puhdas+ K2-vitamiini 60 kaps K2-vitamiini 60 kaps K2-vitamiini 60 kaps Vahva K-vitamiinivalmiste ihmsille. Tuotteen sisältämä MenaQ7-menakinoni on luonnollinen K2-vitamiini, jonka elimistö käyttää poikkeuksellisen tehokkaasti hyödykseen. K-vitamiini edistää sekä luiden pysymistä normaaleina että veren normaalia hyytymistä.KäyttöohjeAikuisille 1 kapseli vuorokaudessa.AinesosatMenakinoni, kapseli (hydroksipropyylimetyyliselluloosa). Ei sisällä laktoosia, hiivaa eikä gluteenia. Ei sisällä sokeria, suolaa, tärkkelystä, maissia eikä makeutusaineita. (1)
      Puhdas+ K2-vitamiini 60 kaps
      • 06430050001605
      2
      deal
      27.90 EUR
    • Strength Sport Nutrition Strength Vitamin K2, 100 Caps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172859103.jpg
      Strength Sport Nutrition Strength Sport Nutrition Strength Vitamin K2, 100 Caps Strength Vitamin K2, 100 Caps Strength Vitamin K2, 100 Caps (1)
      Strength Sport Nutrition Strength Vitamin K2, 100 Caps
      • 07350046533127
      1
      15.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
        • b5_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Array (array)
      • Bertil's (bertil_s)
      • Better You (better_you)
      • Biomed (biomed)
      • BioSalma (biosalma)
      • Biotech USA (biotech_usa)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • BLACK HORSE (black_horse)
      • Bättre Hälsa (ba_ttre_ha_lsa)
      • Carls-Bergh Pharma (carls_bergh_pharma)
      • Chained Nutrition (chained_nutrition)
      • Delta Nutrition (delta_nutrition)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Great Earth (great_earth)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Helhetshälsa (helhetsha_lsa)
      • Holistic (holistic)
      • Kleen (kleen)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Leader (leader)
      • Life Extension (life_extension)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Naturens Apotek (naturens_apotek)
      • Nordbo (nordbo)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Orion (orion)
      • Orthica (orthica)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Powerfruits (powerfruits)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Puori (puori)
      • Pureness (pureness)
      • Scitec (scitec)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Simplus (simplus)
      • Skip (skip)
      • SmartSupps (smartsupps)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • Vida (vida)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitaprana (vitaprana)
      • Viterna (viterna)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • B5-vitamiini (b5_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
      • Vitamin D10 (vitamin_d10)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 10 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_10.0)
      • 30 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_30.0)
      • 50 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_50.0)
      • 59 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_59.0)
      • 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_60.0)
      • 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_90.0)
      • 100 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_100.0)
      • 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_120.0)
      • 180 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_180.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi