x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Holistic vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Holistic Mega B-komplex 90 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228653.jpg
      Holistic Holistic Mega B-komplex 90 kapselia Mega B-komplex 90 kapselia Mega B-komplex 90 kapselia Holistic Mega B-komplex on kaikkia B-vitamiineja sisältävä ravintolisä. B-vitamiineilla on monia tehtäviä soluissa. (1)
      Holistic Mega B-komplex 90 kapselia
      • 07350012331337
      • 07350012335816
      2
      15.80 EUR
    • Holistic D3-vitamiini, 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228546.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamiini, 500 ml D3-vitamiini, 500 ml D3-vitamiini, 500 ml Nestemäinen D-vitamiini 500ml Holisticilta on D-vitamiinilisäravinne jota keho tarvitsee imeyttääkseen fosfaatin ja kalsiumin. (1)
      Holistic D3-vitamiini, 500 ml
      • 07350012330934
      2
      20.80 EUR
    • Holistic D3-vitamin 2000, 90 caps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228416.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamin 2000, 90 caps D3-vitamin 2000, 90 caps D3-vitamin 2000, 90 caps Holistic D3-vitamin, 2000 IE är ett populärt D3-vitamintillskott som även har blivit utsett till Årets Kosttillskott 2012 i Bodystore Awards. (1)
      Holistic D3-vitamin 2000, 90 caps
      • 07350012330408
      2
      16.80 EUR
    • Holistic K2D3-vitamiini oliiviöljyssä, 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228652.jpg
      Holistic Holistic K2D3-vitamiini oliiviöljyssä, 60 kapselia K2D3-vitamiini oliiviöljyssä, 60 kapselia K2D3-vitamiini oliiviöljyssä, 60 kapselia K2+D3-vitamin från Holistic innehåller vitaminerna K2 och D3, upplösta i ekologisk kokosolja för bästa möjliga upptag. (1)
      Holistic K2D3-vitamiini oliiviöljyssä, 60 kapselia
      • 07350012337155
      • 07350012331351
      2
      31.80 EUR
    • Holistic D3-vitamiini tipat, 50 ml.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228199.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamiini tipat, 50 ml. D3-vitamiini tipat, 50 ml. D3-vitamiini tipat, 50 ml. Holistic D3-vitamin droppar är ett D3-vitamintillskott i flytande form. I en droppe får du hela 500 IE D-vitamin, vilket är 167% av det rekommenderade dagliga intaget. (1)
      Holistic D3-vitamiini tipat, 50 ml.
      • 07350012331368
      2
      17.90 EUR
    • Holistic C-vitamin askorbinsyra 250 gr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155001310.jpg
      Holistic Holistic C-vitamin askorbinsyra 250 gr C-vitamin askorbinsyra 250 gr C-vitamin askorbinsyra 250 gr C-vitamiini askorbiinihapon muodossa. (1)
      Holistic C-vitamin askorbinsyra 250 gr
      • 07350012333416
      • 07350012333379
      1
      17.80 EUR
    • Holistic D3-vitamin 2000, 180 caps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162228601.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamin 2000, 180 caps D3-vitamin 2000, 180 caps D3-vitamin 2000, 180 caps D-vitamiini auttaa kalsiumin ja fosforin imeyttämisessä, ylläpitäen normaalin luuston. (1)
      Holistic D3-vitamin 2000, 180 caps
      • 07350012331269
      1
      25.80 EUR
    • Holistic C-vitamin Liposomal 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166717237.jpg
      Holistic Holistic C-vitamin Liposomal 60 kapselia C-vitamin Liposomal 60 kapselia C-vitamin Liposomal 60 kapselia Liposomaalinen C-vitamiini. (1)
      Holistic C-vitamin Liposomal 60 kapselia
      • 07350012333218
      1
      39.00 EUR
    • Holistic Mega B Metylerad 90 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152490501.jpg
      Holistic Holistic Mega B Metylerad 90 kapselia Mega B Metylerad 90 kapselia Mega B Metylerad 90 kapselia B-vitamiinit metyloidussa muodossa. (1)
      Holistic Mega B Metylerad 90 kapselia
      • 07350012333102
      1
      30.80 EUR
    • Holistic D3-vitamin i kokosolja 90 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107590637.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamin i kokosolja 90 kapselia D3-vitamin i kokosolja 90 kapselia D3-vitamin i kokosolja 90 kapselia D3-vitamiini 2000 IE. (1)
      Holistic D3-vitamin i kokosolja 90 kapselia
      • 07350012331344
      1
      17.90 EUR
    • Holistic D3 Vegan 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108851775.jpg
      Holistic Holistic D3 Vegan 50 ml D3 Vegan 50 ml D3 Vegan 50 ml Helposti-imeytyvää D3 öljymuodossa, sopien koko perheelle. 250 päivaannosta á 2000 IE. (1)
      Holistic D3 Vegan 50 ml
      • 07350012331917
      1
      30.80 EUR
    • Holistic D3-vitamin 360 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107654094.jpg
      Holistic Holistic D3-vitamin 360 kapselia D3-vitamin 360 kapselia D3-vitamin 360 kapselia D-vitamiini auttaa kalsiumin ja fosforin imeyttämisessä, ylläpitäen normaalin luuston. (1)
      Holistic D3-vitamin 360 kapselia
      • 07350012331856
      1
      29.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
        • b5_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Array (array)
      • Bertil's (bertil_s)
      • Better You (better_you)
      • Biomed (biomed)
      • BioSalma (biosalma)
      • Biotech USA (biotech_usa)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • BLACK HORSE (black_horse)
      • Bättre Hälsa (ba_ttre_ha_lsa)
      • Carls-Bergh Pharma (carls_bergh_pharma)
      • Chained Nutrition (chained_nutrition)
      • Delta Nutrition (delta_nutrition)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Great Earth (great_earth)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Helhetshälsa (helhetsha_lsa)
      • Holistic (holistic)
      • Kleen (kleen)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Leader (leader)
      • Life Extension (life_extension)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Naturens Apotek (naturens_apotek)
      • Nordbo (nordbo)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Orion (orion)
      • Orthica (orthica)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Powerfruits (powerfruits)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Puori (puori)
      • Pureness (pureness)
      • Scitec (scitec)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Simplus (simplus)
      • Skip (skip)
      • SmartSupps (smartsupps)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • Vida (vida)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitaprana (vitaprana)
      • Viterna (viterna)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • B5-vitamiini (b5_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
      • Vitamin D10 (vitamin_d10)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 10 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_10.0)
      • 30 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_30.0)
      • 50 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_50.0)
      • 59 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_59.0)
      • 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_60.0)
      • 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_90.0)
      • 100 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_100.0)
      • 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_120.0)
      • 180 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_180.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi