x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ladyvita vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ladyvita Menoplus 60 tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208646719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266656368.jpg?ts=1
      Ladyvita Ladyvita Menoplus 60 tabl Menoplus 60 tabl Menoplus 60 tabl Ladyvita Menoplus on vaihdevuosi-ikäisille naisille tarkoitettu puna-apila-humala-vitamiinitabletti, joka sisältää kuumiin aaltoihin ja yöhikoiluun vaikuttavaa puna-apilaa sekä lisäksi humalaa, B6-vitamiinia ja biotiinia. Puna-apila auttaa naisia selviytymään vaihdevuosioireista, kuten kuumista aalloista, hikoilusta, levottomuudesta ja ärtyneisyydestä.Tabletti on mantelinmuotoinen, minkä vuoksi tabletti on paljon helpompi niellä kuin pyöreä tabletti. Tablettimuoto on kliinisesti testattu.Tuotteessa ei ole käytetty eläinperäisiä ainesosia.Sopii vegaaneille.Suositeltava vuorokausiannos: 2 tablettia. Tarkoitettu vain vaihdevuosi-ikäisille naisille. Hormonikorvaushoitoa käyttävien tulee käyttää tuotetta vain lääkärin ohjauksessa. (6)
      Ladyvita Menoplus 60 tabl
      • 05702071388852
      2
      13.49 EUR
    • Ladyvita 50+ Monivitamiini 120 tabl. ravintolisä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211801511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204963041.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146658175.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109977595.jpg?ts=1
      Ladyvita Ladyvita 50+ Monivitamiini 120 tabl. ravintolisä 50+ Monivitamiini 120 tabl. ravintolisä 50+ Monivitamiini 120 tabl. ravintolisä Naisen ravintoainetarve vaihtelee eri elämänvaiheissa. Ladyvita 50+ on tehty aikuiselle naiselle - saat juuri niitä vitamiineja, kivennäisaineita ja kasviestrogeeneja, joita vaihdevuosien aikana tarvitset. Ladyvita 50+ sopii käytettäväksi Ladyvita Beauty -tuotteen kanssa. Ainesosat: Kivennäisaineet (kalsiumkarbonaatti, magnesiumhydroksidi, sinkkiglukonaatti,ferrofumaraatti, mangaaniglukonaatti, kupariglukonaatti, kromikloridi, kaliumjodidi,natriumseleniitti), täyteaineet (mikrokiteinen selluloo (3)
      Ladyvita 50+ Monivitamiini 120 tabl. ravintolisä
      • 05702075066008
      2
      18.70 EUR
    • Ladyvita Hiukset & Kynnet 90 tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208654463.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266656385.jpg?ts=1
      Ladyvita Ladyvita Hiukset & Kynnet 90 tabl Hiukset & Kynnet 90 tabl Hiukset & Kynnet 90 tabl Ladyvita Hiukset & kynnet on peltokorte-oluthiiva-vitamiini-kivennäisainevalmiste, joka sisältää hiuksia ja kynsiä vahvistavia ravintoaineita: Biotiini ja sinkki edistävät hiusten pysymistä normaaleina ja sinkki myös kynsien pysymistä normaaleina. Kupari tukee hiusten normaalia pigmentoitumista.Tabletti on mantelinmuotoinen, minkä vuoksi tabletti on paljon helpompi niellä kuin pyöreä tabletti. Tablettimuoto on kliinisesti testattu.Suositeltava vuorokausiannos aikuisille ja lapsille 11-vuotiaasta alkaen: 2 tablettia. Ei suositella raskaana oleville ja imettäville naisille. (1)
      Ladyvita Hiukset & Kynnet 90 tabl
      • 05702071388845
      2
      20.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Reformi (reformi)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi