x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Life Extension vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Life Extension LifeExtension Vitamin C + Bio-Quercetin, 60tabl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169700450.jpg
      Life Extension Life Extension LifeExtension Vitamin C + Bio-Quercetin, 60tabl. LifeExtension Vitamin C + Bio-Quercetin, 60tabl. LifeExtension Vitamin C + Bio-Quercetin, 60tabl. LifeExtension Vitamin C and Bio-Quercetin Phytosomeon vahva, bio-kversetiinillä vahvistettu C-vitamiinivalmiste päivittäiseen käyttöön. C-vitamiini eli askorbiinihappo edistää elimistön vastustuskykyä fyysisen rasituksen yhteydessä ja suojelee soluja oksidatiiviselta stressiltä eli hapettumisstressiltä. C-vitamiini myös osallistuu kollageenin muodostumiseen ja se on tärkeä vitamiini raudan imeytyvyyden kannalta. Kversetiini lisää C-vitamiinin imeytyvyyttä elimistöön entisestään.LifeExtension ... (1)
      Life Extension LifeExtension Vitamin C + Bio-Quercetin, 60tabl.
      1
      16.80 EUR
    • Life Extension LifeExtension Vitamin D3, 75 mcg, 3000 IU, 120 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169700583.jpg
      Life Extension Life Extension LifeExtension Vitamin D3, 75 mcg, 3000 IU, 120 kaps LifeExtension Vitamin D3, 75 mcg, 3000 IU, 120 kaps LifeExtension Vitamin D3, 75 mcg, 3000 IU, 120 kaps LifeExtension Vitamin D3, 3000 IU, 120 kaps.on vahva (3000 IU = 75 mcg) D-vitamiinivalmiste, joka sisältää D-vitamiinia hyvin imeytyvässä muodossa (kolekalsiferoli). D-vitamiini mm. edistää luuston, lihasten ja hampaiden terveyttä, tukee immuniteettia ja se osallistuu useisiin muihin elimistön prosesseihin.LifeExtension Vitamin D3on täydellinen tuote kaikille, jotka haluavat varmistaa riittävän pävittäisen D-vitamiinin saannin. LifeExtension Vitamin D3 sisältää vahvan annoksen D-vitamiinia, 7... (1)
      Life Extension LifeExtension Vitamin D3, 75 mcg, 3000 IU, 120 kaps
      1
      19.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
        • b5_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Array (array)
      • Bertil's (bertil_s)
      • Better You (better_you)
      • Biomed (biomed)
      • BioSalma (biosalma)
      • Biotech USA (biotech_usa)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • BLACK HORSE (black_horse)
      • Bättre Hälsa (ba_ttre_ha_lsa)
      • Carls-Bergh Pharma (carls_bergh_pharma)
      • Chained Nutrition (chained_nutrition)
      • Delta Nutrition (delta_nutrition)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Great Earth (great_earth)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Helhetshälsa (helhetsha_lsa)
      • Holistic (holistic)
      • Kleen (kleen)
      • Lamberts (lamberts)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Leader (leader)
      • Life Extension (life_extension)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Naturens Apotek (naturens_apotek)
      • Nordbo (nordbo)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Orion (orion)
      • Orthica (orthica)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Powerfruits (powerfruits)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Puori (puori)
      • Pureness (pureness)
      • Scitec (scitec)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Simplus (simplus)
      • Skip (skip)
      • SmartSupps (smartsupps)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • Vida (vida)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitaprana (vitaprana)
      • Viterna (viterna)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • B5-vitamiini (b5_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
      • Vitamin D10 (vitamin_d10)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 10 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_10.0)
      • 30 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_30.0)
      • 50 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_50.0)
      • 59 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_59.0)
      • 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_60.0)
      • 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_90.0)
      • 100 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_100.0)
      • 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_120.0)
      • 180 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_180.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi