x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Life Extension vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Life Extension Biotiini, 600mcg - 100 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561487.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190019561.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Biotiini, 600mcg - 100 kapselia Biotiini, 600mcg - 100 kapselia Biotiini, 600mcg - 100 kapselia (2)
      Life Extension Biotiini, 600mcg - 100 kapselia
      • 00737870102106
      1
      25.92 EUR
    • Life Extension Bio-Active Complete B-Complex - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262562109.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90214576.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190182126.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Bio-Active Complete B-Complex - 60 kapselia Bio-Active Complete B-Complex - 60 kapselia Bio-Active Complete B-Complex - 60 kapselia (1)
      Life Extension Bio-Active Complete B-Complex - 60 kapselia
      • 00737870194569
      1
      30.55 EUR
    • Life Extension Mega Benfotiamiini, 250mg - 120 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262556753.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Mega Benfotiamiini, 250mg - 120 kapselia Mega Benfotiamiini, 250mg - 120 kapselia Mega Benfotiamiini, 250mg - 120 kapselia (1)
      Life Extension Mega Benfotiamiini, 250mg - 120 kapselia
      • 00737870925125
      1
      45.46 EUR
    • Life Extension Pyridoxal 5′-Phosphate Caps, 100mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262562200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243779493.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Pyridoxal 5′-Phosphate Caps, 100mg - 60 kapselia Pyridoxal 5′-Phosphate Caps, 100mg - 60 kapselia Pyridoxal 5′-Phosphate Caps, 100mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Pyridoxal 5′-Phosphate Caps, 100mg - 60 kapselia
      • 00737870121763
      1
      36.12 EUR
    • Life Extension No Flush Niacine - 100 caps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262555392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198530301.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension No Flush Niacine - 100 caps No Flush Niacine - 100 caps No Flush Niacine - 100 caps (1)
      Life Extension No Flush Niacine - 100 caps
      • 00737870373100
      1
      35.61 EUR
    • Life Extension Super R-lipoiinihappo, 240mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190340178.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Super R-lipoiinihappo, 240mg - 60 kapselia Super R-lipoiinihappo, 240mg - 60 kapselia Super R-lipoiinihappo, 240mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Super R-lipoiinihappo, 240mg - 60 kapselia
      • 00737870120865
      1
      59.37 EUR
    • Life Extension Granaattiomenan hedelmäuute - 30 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219350633.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Granaattiomenan hedelmäuute - 30 kapselia Granaattiomenan hedelmäuute - 30 kapselia Granaattiomenan hedelmäuute - 30 kapselia (1)
      Life Extension Granaattiomenan hedelmäuute - 30 kapselia
      • 00737870956037
      1
      33.35 EUR
    • Life Extension PQQ Caps, 10mg - 30 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262553295.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243737898.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension PQQ Caps, 10mg - 30 kapselia PQQ Caps, 10mg - 30 kapselia PQQ Caps, 10mg - 30 kapselia (1)
      Life Extension PQQ Caps, 10mg - 30 kapselia
      • 00737870150039
      1
      32.64 EUR
    • Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262560657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243775508.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 60 kapselia Curcumin Elite kurkumauute - 60 kapselia Curcumin Elite kurkumauute - 60 kapselia (1)
      Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 60 kapselia
      • 00737870240761
      1
      51.68 EUR
    • Life Extension Resveratrol, 100mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262556560.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243776851.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Resveratrol, 100mg - 60 kapselia Resveratrol, 100mg - 60 kapselia Resveratrol, 100mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Resveratrol, 100mg - 60 kapselia
      • 00737870221067
      1
      45.96 EUR
    • Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 30 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262557067.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 30 kapselia Curcumin Elite kurkumauute - 30 kapselia Curcumin Elite kurkumauute - 30 kapselia (1)
      Life Extension Curcumin Elite kurkumauute - 30 kapselia
      • 00737870246732
      1
      34.87 EUR
    • Life Extension Viinirypäleen siemenuute, 100mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262556763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243781184.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Viinirypäleen siemenuute, 100mg - 60 kapselia Viinirypäleen siemenuute, 100mg - 60 kapselia Viinirypäleen siemenuute, 100mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Viinirypäleen siemenuute, 100mg - 60 kapselia
      • 00737870221166
      1
      47.67 EUR
    • Life Extension X-R Shield - 90 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262555168.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension X-R Shield - 90 kapselia X-R Shield - 90 kapselia X-R Shield - 90 kapselia (1)
      Life Extension X-R Shield - 90 kapselia
      • 00737870191933
      1
      34.61 EUR
    • Life Extension Mix Tabletit - 240 tabs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262555021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258646373.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Mix Tabletit - 240 tabs Mix Tabletit - 240 tabs Mix Tabletit - 240 tabs (1)
      Life Extension Mix Tabletit - 240 tabs
      • 00737870235521
      1
      88.77 EUR
    • Life Extension Optimoitu kversetiini, 250mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561468.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Optimoitu kversetiini, 250mg - 60 kapselia Optimoitu kversetiini, 250mg - 60 kapselia Optimoitu kversetiini, 250mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Optimoitu kversetiini, 250mg - 60 kapselia
      • 00737870130963
      1
      36.20 EUR
    • Life Extension LifeExtension Plant-Based Multivitamin, 90 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217567010.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension LifeExtension Plant-Based Multivitamin, 90 kaps. LifeExtension Plant-Based Multivitamin, 90 kaps. LifeExtension Plant-Based Multivitamin, 90 kaps. LifeExtension Plant-Based Multivitaminon todella laadukas, vegaaniseen ruokavalioon soveltuva monivitamiini-mineraalituote, joka sisältää huikean määrän (19 kpl) erilaisia vitamiineja, mineraaleja ja muita mikroravinteita. Lisäksi Plant Based Multivitaminia on terästetty vahvalla Food Complex-sekoituksella, joka sisältää ravinnerikkaita kasvi, hedelmä ja siemenuutteita: kvinoaa, amla-marjaa, sipulia, rypälettä, kirsikkaa, persimonia ja karpaloita. Näiden aitojen ainesosien ansiosta Plant-Based Multivitamin sisältää vitamiineja ja kivennäisaineita niiden luonnollisissa, tehokkaasti imeytyvissä muodoissa. LifeExtension Plant-Based Multivitamin sisältää esimerkiksi A-vitamiinia, C-vitamiinia, D-vitamiinia, E-vitamiinia, B-ryhmän vitamiineja (mm. B1, B2, B6, B12), sinkkiä, magnesiumia, seleeniä, kromia, molybdeeniä ja jodia.LifeExtension Plant-Based Multivitaminon erinomainen tuote erityisesti vegaaneille, jotka haluavat optimoida päivittäin saamansa ravintoaineet äärimmäisen helpolla tava (1)
      Life Extension LifeExtension Plant-Based Multivitamin, 90 kaps.
      1
      deal
      38.89 EUR
    • Life Extension Pyknogenoli Ranskalainen männyn kuoriuute, 100mg - 60 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262560338.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243765483.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Pyknogenoli Ranskalainen männyn kuoriuute, 100mg - 60 kapselia Pyknogenoli Ranskalainen männyn kuoriuute, 100mg - 60 kapselia Pyknogenoli Ranskalainen männyn kuoriuute, 100mg - 60 kapselia (1)
      Life Extension Pyknogenoli Ranskalainen männyn kuoriuute, 100mg - 60 kapselia
      • 00737870163763
      1
      95.92 EUR
    • Life Extension Bio-kvertsetiini - 30 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561226.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Bio-kvertsetiini - 30 kapselia Bio-kvertsetiini - 30 kapselia Bio-kvertsetiini - 30 kapselia (1)
      Life Extension Bio-kvertsetiini - 30 kapselia
      • 00737870230236
      1
      28.37 EUR
    • Life Extension PQQ Caps, 20mg - 30 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262560764.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension PQQ Caps, 20mg - 30 kapselia PQQ Caps, 20mg - 30 kapselia PQQ Caps, 20mg - 30 kapselia (1)
      Life Extension PQQ Caps, 20mg - 30 kapselia
      • 00737870164739
      1
      49.41 EUR
    • Life Extension Alfa-lipoiinihappo ja biotiini - 60 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262562922.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189687656.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Alfa-lipoiinihappo ja biotiini - 60 kaps. Alfa-lipoiinihappo ja biotiini - 60 kaps. Alfa-lipoiinihappo ja biotiini - 60 kaps. (1)
      Life Extension Alfa-lipoiinihappo ja biotiini - 60 kaps.
      • 00737870457060
      1
      48.16 EUR
    • Life Extension Pantoteenihappo (B-5-vitamiini), 500mg - 100 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219125690.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Pantoteenihappo (B-5-vitamiini), 500mg - 100 kapselia Pantoteenihappo (B-5-vitamiini), 500mg - 100 kapselia Pantoteenihappo (B-5-vitamiini), 500mg - 100 kapselia (1)
      Life Extension Pantoteenihappo (B-5-vitamiini), 500mg - 100 kapselia
      • 00737870202813
      1
      36.93 EUR
    • Life Extension Bone Restore K2-vitamiinin kanssa - 120 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262560981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191188801.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Bone Restore K2-vitamiinin kanssa - 120 kapselia Bone Restore K2-vitamiinin kanssa - 120 kapselia Bone Restore K2-vitamiinin kanssa - 120 kapselia (1)
      Life Extension Bone Restore K2-vitamiinin kanssa - 120 kapselia
      • 00737870172710
      1
      39.57 EUR
    • Life Extension B6-vitamiini, 250mg - 100 kapselia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/262561804.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension B6-vitamiini, 250mg - 100 kapselia B6-vitamiini, 250mg - 100 kapselia B6-vitamiini, 250mg - 100 kapselia (1)
      Life Extension B6-vitamiini, 250mg - 100 kapselia
      • 00737870153511
      1
      29.08 EUR
    • Life Extension Plant-Based Multivitamin - 90 vcaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243768263.jpg?ts=1
      Life Extension Life Extension Plant-Based Multivitamin - 90 vcaps Plant-Based Multivitamin - 90 vcaps Plant-Based Multivitamin - 90 vcaps (1)
      Life Extension Plant-Based Multivitamin - 90 vcaps
      • 00737870242895
      1
      44.27 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Reformi (reformi)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi