x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lysi vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lysi Omega-3 Lemon 240 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208478126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266657337.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122469444.jpg?ts=1
      Lysi Lysi Omega-3 Lemon 240 ml Omega-3 Lemon 240 ml Omega-3 Lemon 240 ml Erittäin vahva, nestemäinen kalaöljyvalmiste. Makuna raikas sitruuna. Sisältää vain omega-3-rasvahappoja, ei vitamiineja. Laktoositon, sokeriton ja gluteeniton.Vuorokausiannos 5 ml sisältää: Omega-3-rasvahappoja 1540 mg, josta EPA 736 mg ja DHA 460 mg.Lysi Omega-3 LEMON on markkinoiden vahvin vitaminoimaton kalaöljyvalmiste, joka on helppo annostella.Raikkaan sitruunanmakuisen öljyn voi nauttia sellaisenaan tai sekoittaa esim. jogurtin tai smoothien sekaan. Avattu pullo säilytetään jääkaapissa.Päiväannos 5 ml (teelusikallainen) päivässä.Pakkauskoko: 240 mlRavintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (3)
      Lysi Omega-3 Lemon 240 ml
      • 05690548850134
      3
      12.49 EUR
    • Lysi Omega-3 Forte kalaöljykapseli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208579321.jpg?ts=1
      Lysi Lysi Omega-3 Forte kalaöljykapseli Omega-3 Forte kalaöljykapseli Omega-3 Forte kalaöljykapseli Lysi Omega-3 Forte on vahva kalaöljytiivistekapseli. Se sisältää vain Omega-3 rasvahappoja, ei lisättyjä vitamiineja. Omega-3 rasvahapot edistävät sydämen normaalia toimintaa sekä tukevat aivojen toimintaa ja näkökykyä. Yksi kapseli sisältää 620 mg omega-3-rasvahappoja. Sisältää sydämen normaalia toimintaa edistäviä, monityydyttymättömiä EPA- ja DHA-rasvahappoja. DHA (250mg/vrk) edistää aivotoiminnan ja näön pysymistä normaalina. Pakkauskoko 80 kapselia. Päiväannos: 1-2 kapselia. Ravintosisältö: Omega-3 rasvahappoja 620-1240 mg joista E-EPA 310-620 mg,E-DHA 205-410 mg.Ainesosat: Kalaöljytiiviste (etyyliesteröity), liivate, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), hapettumisenestoaine (tokoferoliuute), lyseroli. Laktoositon, sokeriton ja gluteeniton. (4)
      Lysi Omega-3 Forte kalaöljykapseli
      • 05690548650505
      2
      16.70 EUR
    • Lysi Omega-3 Eye kaps 64 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266658480.jpg?ts=1
      Lysi Lysi Omega-3 Eye kaps 64 kpl Omega-3 Eye kaps 64 kpl Omega-3 Eye kaps 64 kpl Lysi Omega-3 Eye sisältää monityydyttymättömiä DHA rasvahappoja, sinkkiä sekä riboflaviinia (B2-vitamiini), jotka edistävät näön pysymistä normaalina*. Kapseli sisältää myös luteiinia, zeaksantiinia, antioksidantteja C- ja E-vitamiinia sekä mustikkauutetta. Ainesosat: Kalaöljytiiviste (etyyliestereinä), liivate, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), askorbiinihappo, paakkuuntumisenestoaine (piidioksidi (nano)), vesi, kuivattu mustikkauute, D-alfa-tokoferoli, Tagetes erecta uute (luteiini, zeaksantii (3)
      Lysi Omega-3 Eye kaps 64 kpl
      • 05690548862878
      2
      19.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians (barberians)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi