x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    New Nordic vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 30 tabl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208473291.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204964572.jpg?ts=1
      New Nordic New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 30 tabl. Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 30 tabl. Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 30 tabl. New Nordic Hair Volume-ravintolisä auttaa saamaan kauniimmat, vahvemmat ja tuuheammat hiukset jo muutamassa kuukaudessa. Hair Volume -tablettien teho perustuu ainutlaatuiseen bioaktiiviseen ravinneyhdistelmään, joka ravitsee ja aktivoi hiusta sisältäpäin. Sen sisältämät biotiini ja sinkki ylläpitävät hiusten normaalia kasvua. Biotiini edistää myös ihon ja sinkki kynsien hyvinvointia. Tabletit sisältävät hiusten kauneutta edistäviä luonnollisia kasviuutteita. Pakkaus sisältää 30 tablettia. Saatavana myös 90 tabletin pakkauksessa. (7)
      New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 30 tabl.
      • 05021807589555
      2
      deal
      25.90 EUR
    • New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 90 tabl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208581240.jpg?ts=1
      New Nordic New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 90 tabl. Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 90 tabl. Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 90 tabl. New Nordic Hair Volume-ravintolisä auttaa saamaan kauniimmat, vahvemmat ja tuuheammat hiukset jo muutamassa kuukaudessa. Hair Volume -tablettien teho perustuu ainutlaatuiseen bioaktiiviseen ravinneyhdistelmään, joka ravitsee ja aktivoi hiusta sisältäpäin. Sen sisältämät biotiini ja sinkki ylläpitävät hiusten normaalia kasvua. Biotiini edistää myös ihon ja sinkki kynsien hyvinvointia. Tabletit sisältävät hiusten kauneutta edistäviä luonnollisia kasviuutteita. Pakkaus sisältää 90 tablettia. Saatavana myös 30 tabletin pakkauksessa. (6)
      New Nordic Hair Volume ravintolisä hiuksille ja kynsille, 90 tabl.
      • 05021807589517
      2
      deal
      68.90 EUR
    • New Nordic Mulberry ravintolisä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208457568.jpg?ts=1
      New Nordic New Nordic Mulberry ravintolisä Mulberry ravintolisä Mulberry ravintolisä New Nordic Mulberry ravintolisä on mulperipuunlehtiuute-kromi tabletti, joka auttaa normaalin verensokeritasapainon ylläpidossa erityisesti ruokailun jälkeen ja tukee painonhallintaa. Tasainen verensokeri auttaa ylläpitämään normaalia aineenvaihduntaa ja vähentää napostelun tarvetta. Mulberry-tabletit sisältävät silkkiäispuunlehtiuutetta, joka sitoo itseensä ruoasta saatuja sokerimolekyylejä ja estää niiden imeytymisen verenkiertoon. Kun keho saa käyttöönsä vähemmän kaloreita ruoasta, se käyttää jo olemassa olevia varastoja paremmin hyväkseen ja paino putoaa. Lisäksi verensokeri pysyy tasaisempana eikä insuliinia erity liikaa. Sisältää 60 tablettia. Saatavana myös 120 tabletin pakkauksessa.Annostus: 1 tabletti 3 kertaa päivässä nesteen kera 10 minuuttia ennen ruokailua. Ainesosat: täyteaineita (mikrokiteinen selluloosa, dikalsiumfosfaatti), mulperipuun lehtiuute (Morus Alba L.), vesi, paakkuuntumisenestoaine (piidioksidi), pintakäsittelyaine (magnesiumstearaatti, hydroksipropyylimetyy (3)
      New Nordic Mulberry ravintolisä
      • 05021807587605
      2
      deal
      20.90 EUR
    • New Nordic Mulberry 120 tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208457568.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266656982.jpg?ts=1
      New Nordic New Nordic Mulberry 120 tabl Mulberry 120 tabl Mulberry 120 tabl Mulberry- tabletit on tarkoitettu henkilöille, jotka haluavat tukea ruokailun jälkeisen verensokeritasapainon hallintaan. Tabletit perustuvat perinteiseen Japanilaiseen yrttiyhdistelmään. Kromi auttaa ylläpitämään normaalia verensokeritasapainoa ja tukee painonhallintaa. Mulberry- tuotteessa käytetyt kasvit eivät ole geneettisesti modifioituja Mulberry-on gluteeniton ja se sopii gluteenitonta ruokavaliota seuraaville sekä keliaakikoille Mulberry-on maidoton, joten se sopii myös maitoallergioist (1)
      New Nordic Mulberry 120 tabl
      • 05021807587612
      3
      deal
      35.90 EUR
    • New Nordic B-Energy 180 st
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220901707.jpg?ts=1
      New Nordic New Nordic B-Energy 180 st B-Energy 180 st B-Energy 180 st (1)
      New Nordic B-Energy 180 st
      • 05021807464005
      1
      33.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians (barberians)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi