x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nutridrink vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nutridrink Multi Fibre 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mansikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204997963.jpg?ts=1
      Nutridrink Nutridrink Multi Fibre 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mansikka Multi Fibre 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mansikka Multi Fibre 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mansikka Nutridrink Multi Fibre on käyttövalmis kliininen ravintovalmiste, joka ontarkoitettu sairauteen liittyvän vajaaravitsemuksen ravitsemushoitoon.Ravitsemuksellisesti täysipainoinen, joten soveltuu ainoaksi ravinnonlähteeksi. Ainutlaatuinen Multi Fibre -ravintokuituseos tasapainottaa suoliston toimintaa.Sopii käytettäväksi lisäravinnoksi henkilöille, joilla energian tarve onlisääntynyt kuten esim. ikääntyneille sekä vajaaravitsemustilasta kärsiville. Käytetään terveydenhuollon ammattilaisen ohjeen mukaan.KäyttöKäyttövalmis; maistuu parhaiten jääkaappikylmänä. Mokanmakuinen juoma maistuu myös lämmitettynä. Ravistettava hyvin ennen käyttöä. Tarjoa joko suoraan pullosta tai lasiin/mukiin kaadettuna.AnnostusLisäravintona ravinnontarpeen mukaan 13 pulloa/vrk, ainoana ravintona 57 pulloa/vrk. Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Käytetään varoen 36 -vuotiaille.SäilytysSäilytetään kuivassa paikassa normaalissa huoneenlämmössä. Avaamattomana huoneenlämmössä, avattuna 24 tuntia jääkaapissa. Parasta en (4)
      Nutridrink Multi Fibre 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mansikka
      • 08716900562853
      2
      10.49 EUR
    • Nutridrink 4X200 ml neste täydennysravintovalmiste vanilja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266959050.jpg?ts=1
      Nutridrink Nutridrink 4X200 ml neste täydennysravintovalmiste vanilja 4X200 ml neste täydennysravintovalmiste vanilja 4X200 ml neste täydennysravintovalmiste vanilja Parasta ennen 27.6.2023.Runsaasti energiaa sisältävä Nutridrink on kaikkia päivittäin tarvittavia vitamiineja ja kivennäisaineita sisältävä pirtelömäinen täydennysravintovalmiste. Erittäin vähälaktoosinen ja gluteeniton. Energiatiheys 1,5 kcal/ml. Makuvaihtoehtoina vanilja, banaani, kaakao tai mansikka. (1)
      Nutridrink 4X200 ml neste täydennysravintovalmiste vanilja
      • 08716900562389
      2
      9.89 EUR
    • Nutridrink Juice Style 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mustaherukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265436999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182547695.jpg?ts=1
      Nutridrink Nutridrink Juice Style 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mustaherukka Juice Style 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mustaherukka Juice Style 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mustaherukka Nutridrink Juice Style on käyttövalmis kliininen ravintovalmiste, joka ontarkoitettu sairauteen liittyvän vajaaravitsemuksen ravitsemushoitoon.Sisältää kaikkia päivittäin tarvittavia vitamiineja ja kivennäisaineita.Sopii käytettäväksi lisäravinnoksi henkilöille, joilla energian tarve onlisääntynyt kuten esim. ikääntyneille sekä vajaaravitsemustilasta kärsiville.Käytetään terveydenhuollon ammattilaisen ohjeen mukaan.KäyttöKäyttövalmis; maistuu parhaiten jääkaappikylmänä. Ravistettava hyvin ennen käyttöä. Tarjoa joko suoraan pullosta tai lasiin/mukiin kaadettuna.AnnostusLisäravintona ravinnontarpeen mukaan 13 pulloa/vrk. Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Käytetään varoen 3-6 -vuotiaille. Ei sovellu galaktosemiasta kärsiville.SäilytysSäilytetään kuivassa paikassa normaalissa huoneenlämmössä. Avaamattomana huoneenlämmössä, avattuna 24 tuntia jääkaapissa. Parasta ennen -päiväys merkitty pakkaukseen.KorvattavuusPeruskorvattava: Ravintoaineiden, lähinnä rasvojen, vaikeat imeytymis- häiriöt (601) (1)
      Nutridrink Juice Style 4x200 ml neste täydennysravintovalmiste mustaherukka
      • 08716900579387
      1
      12.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Reformi (reformi)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi