x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Self vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Self KALIUM-MAGNESIUM 120 KAPSELIA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216428605.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176399969.jpg?ts=1
      Self Self KALIUM-MAGNESIUM 120 KAPSELIA KALIUM-MAGNESIUM 120 KAPSELIA KALIUM-MAGNESIUM 120 KAPSELIA Estää lihasheikkoutta ja -uupumusta , hillitsee lihaskramppeja, ehkäisee energian laskua.Erittäin tärkeää dieetin aikana ja valmistauduttaessa Fitness ja kehonrakennuskilpailuihin .Käyttöohje:3 kapselia päivässä.Ravintolisä.Suositeltua vuorokausiannosta ei saa ylittää..Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota.Ei lasten ulottuville eikä näkyville.Säilytä huoneenlämmössä valolta suojattuna.Parasta ennen -päiväys on merkitty pakkaukseen. (1)
      Self KALIUM-MAGNESIUM 120 KAPSELIA
      • 07350009158817
      2
      20.89 EUR
    • Self Multivitamin, 120 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176336948.jpg?ts=1
      Self Self Multivitamin, 120 kaps. Multivitamin, 120 kaps. Multivitamin, 120 kaps. SELF Multivitamin, 120 kaps onedullinen ja laadukas monivitamiini-mineraalivalmiste SELFiltä! Toimiakseen optimaalisesti elimistömme tarvitsee suuria määriä vitamiineja ja mineraaleja. SELF Multivitamin sisältää valtaosan niistä vitamiineista ja mineraaleista, joita elimistösi tarvitsee päivittäin. Ainesosien pitoisuudet ovat riittävän vahvoja tukemaan lukuisia eri elimistön toimintoja ja ne imeytyvät hyvin. SELF Multivitamin täydentää erinomaisesti kenen tahansa päivittäistä ruokavaliota. Käyttöohje: 1 kapseli päivittäin veden kanssa (1)
      Self Multivitamin, 120 kaps.
      1
      21.89 EUR
    • Self C - VITAMIINI 1000 MG + NAC + D3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172859219.jpg?ts=1
      Self Self C - VITAMIINI 1000 MG + NAC + D3 C - VITAMIINI 1000 MG + NAC + D3 C - VITAMIINI 1000 MG + NAC + D3 (1)
      Self C - VITAMIINI 1000 MG + NAC + D3
      • 07340195401408
      1
      15.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Reformi (reformi)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi