x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Terranova vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Terranova Living Multivitamin MAN, 100 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556107.jpg?ts=1
      Terranova Terranova Living Multivitamin MAN, 100 kaps. Living Multivitamin MAN, 100 kaps. Living Multivitamin MAN, 100 kaps. Terranova Living Multivitamin MAN on täysin lisäaineeton monivitamiini, jonka sisältö on räätälöity erityisesti miehen tarpeisiin. Se sisältää 29 vitamiinia, mineraalia ja ravinnetta. Livin Multivitamin MAN sisältää enemmän miehelle tärkeitä sinkkiä, magnesiumia, lykopeenia ja E-vitamiinia, kuin tavallinen monivitamiini. Tuotteen kelaattimuotoiset mineraalit ovat helposti imeytyviä ja vatsaystävällisiä.Sisältää 100 kaps. (2)
      Terranova Living Multivitamin MAN, 100 kaps.
      • 05060203791469
      1
      deal
      42.00 EUR
    • Terranova D3 50 ug + K2 (MenaQ7) 100 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556102.jpg?ts=1
      Terranova Terranova D3 50 ug + K2 (MenaQ7) 100 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. D3 50 ug + K2 (MenaQ7) 100 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. D3 50 ug + K2 (MenaQ7) 100 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. "Markkinoiden ainoa K2-vitamiini MenaQ7® kikherneestä yhdessä jäkäläperäisestä D3-vitamiinin kanssa.Sisältää kalsiumin oikeanlaisen hyväksikäytön kannalta riittävän määrän K2-vitamiinia.Tuotteen MCT-öljy tukee D3 ja K2-vitamiinin imeytymistä." (1)
      Terranova D3 50 ug + K2 (MenaQ7) 100 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps.
      • 05060203790615
      1
      deal
      33.80 EUR
    • Terranova Vitamin D3 50 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180555703.jpg?ts=1
      Terranova Terranova Vitamin D3 50 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. Vitamin D3 50 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. Vitamin D3 50 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps. Kasviperäinen D3-vitamiini on valmistettu erityisestä jäkälälajikkeesta, jonka D3-vitamiinipitoisuus on korkea.Magnifood Complexin rasvapitoiset kasvit ja yrtit ja stabiloitu riisinlese tehostavat D-vitamiinin imeytymistä ja biosaatavuutta. (1)
      Terranova Vitamin D3 50 ug Complex (kasviperäinen), 50 kaps.
      • 05060203790462
      1
      deal
      23.40 EUR
    • Terranova Living Multivitamin SPORT, 100 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556150.jpg?ts=1
      Terranova Terranova Living Multivitamin SPORT, 100 kaps. Living Multivitamin SPORT, 100 kaps. Living Multivitamin SPORT, 100 kaps. Terranova Living Multivitamin SPORT, 100 kaps on monivitamiini, jonka sisältö on räätälöity erityisesti urheilijan tarpeisiin.Sisältää kestävyydelle ja energia-aineenvaihdunnalle hyödyllistä ubikinonia, alfalipoiinihappoa ja astaksantiinia.Ainesosat täyttävät WADA:n anti-doping vaatimukset.Sisältää 100 kaps. (1)
      Terranova Living Multivitamin SPORT, 100 kaps.
      • 05060203791490
      1
      deal
      42.00 EUR
    • Terranova Living Multivitamin WOMAN, 100 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556074.jpg?ts=1
      Terranova Terranova Living Multivitamin WOMAN, 100 kaps. Living Multivitamin WOMAN, 100 kaps. Living Multivitamin WOMAN, 100 kaps. Terranova Living Multivitamin WOMAN on naisen tarpeisiin suunniteltu lisäaineeton monivitamiini.Enemmän naiselle tärkeää folaattia, rautaa ja luteiinia kuin tavallisessa monivitamiinissa.Enemmän luustolle tärkeitä ravinteita, kuten kalsiumia, K2-vitamiinia ja booria verrattuna tavalliseen monivitamiiniin.Ainesosat tukevat myös ihon, hiuksien ja kynsien kuntoa.Sisältää 100 kaps. (1)
      Terranova Living Multivitamin WOMAN, 100 kaps.
      • 05060203791438
      1
      deal
      42.00 EUR
    • Terranova Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556072.jpg?ts=1
      Terranova Terranova Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps. Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps. Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps. Terranova Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps " Happoneutraali ja vatsaystävällinen C-vitamiini. Pitkävaikutteinen. Magnifood-kasviyhdistelmä sisältää C-vitamiinipitoisia marjoja. Sisältää 50kaps. (1)
      Terranova Vitamin C 250 mg Complex Multi-Ascorbate, 50 kaps.
      • 05060203790370
      1
      deal
      22.80 EUR
    • Terranova B12 500 mg Complex (metyylikobalamiini), 50 kaps.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180556152.jpg?ts=1
      Terranova Terranova B12 500 mg Complex (metyylikobalamiini), 50 kaps. B12 500 mg Complex (metyylikobalamiini), 50 kaps. B12 500 mg Complex (metyylikobalamiini), 50 kaps. "B12-vitamiinion vesiliukoinenvitamiini, jota suun kautta nautittuna imeytyy vain murto-osa ja siksi sen imeytymiseen vaikuttavat tekijät ovat ratkaisevia.B12-vitamiinion erityisesti hermostolle välttämätön vitamiini, joka vähentää uupumista ja väsymystä sekä ylläpitää hermoston normaalia toimintaa. Erityisen tärkeitä B12-vitamiinilisät ovat kasvisruokaa syöville, vegaaneille ja yli 50-vuotiaille.Terranova B12-vitamiini sisältää metyylikobalamiinia. Se on valmiiksi aktiivisessa muodossa oleva B12-vitamiinin muoto, jonka elimistö pystyy käyttämään heti hyödykseen.Magnifood Complexin yrtit ja kasvikset tukevat mahanesteiden eritystä, mikä tehostaa B12-vitamiinin imeytymistä. Yrttien ja kasvisten sisältämä rauta ja foolihappo tehostavat B12-vitamiinin veren punasolujen muodostusta." (1)
      Terranova B12 500 mg Complex (metyylikobalamiini), 50 kaps.
      • 05060203790349
      1
      deal
      20.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians (barberians)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • GAAM Life Series (gaam_life_series)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi