x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tri Tolonen vitamiini

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 60 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266658074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107590636.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 60 kaps Tolonen E-Epa 650mg 60 kaps Tolonen E-Epa 650mg 60 kaps Kalaöljyn Omega-3-rasvahapot ovat hyväksi mm. iholle, sydämelle, verisuonille ja nivelille. Tärkein niistä on EPA, jota on E-EPAssa moninkertainen määrä perinteisiin valmisteisiin nähden. E-EPA 650 mg -kapseli sisältää 90 % puhdasta, hyvin imeytyvää E-EPA:a. E-EPA on Omega-3-rasvahappojen helmi. Ravintolisä. Aineosat: etyyliesteröity kalaöljytiiviste 74 %, gelatiini 17 %, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), kolekalsiferoli 0,07 %, hapettumisenestoaine (D-alfa-tokoferoli). Annostus: 1-2 kapselia pä (6)
      Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 60 kaps
      • 06430012052157
      3
      deal
      22.20 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong+ tabl 90 fol
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228120223.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118639974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212406605.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong+ tabl 90 fol Tolonen Nivelamin strong+ tabl 90 fol Tolonen Nivelamin strong+ tabl 90 fol Tolosen Nivelamin Strong+ on ravintolisä nivelten hyvinvointiin. Sen monipuolisesti vaikuttavat ainesosat tukevat ruston sekä sidekudoksen normaalia toimintaa. Lisätty inkivääriä, kurkumaa ja kuparia.Annostus: Aikuisille 1-2 tablettia.Ei suositella raskaana oleville.Pakkauskoko: 90Ravintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (9)
      Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong+ tabl 90 fol
      • 06430012053437
      2
      deal
      22.20 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 120 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266658150.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118629786.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 120 kaps Tolonen E-Epa 650mg 120 kaps Tolonen E-Epa 650mg 120 kaps Tolonen E-EPA omega-3 650 mg on uuden polven erikoisvahva kalaöljyvalmiste, joka on huomattavasti tehokkaampi kuin perinteiset valmisteet. Tri Tolosen E-EPA on omega-3-valmisteiden pioneeri Suomessa ja tuotteita on myyty jo 80-luvulta lähtien. Tri Tolonen E-EPA 650 mg on EPA vahvassa muodossa ja yhdessä kapselissa on yli 650 mg omega-3-kalaöljyä ja peräti 650 mg E-EPAa. Siksi 1-2 kapselia päivässä riittää. E-EPA valmistetaan tyhjiötislaamalla, jolloin mahdolliset ympäristömyrkytkin saadaan poistettua. Yksi E-EPA -kapseli sisältää teholtaan 4-6 normaalia omega-3 -kapselia. Lisätty myös D-vitamiinia. Sisältää 120 kapselia. Saatavilla myös 60 kapselin pakkauksena sekä 500 mg vahvuutena.Suositeltava vuorokausiannos 1-2 kapselia sisältää 670-1340 mg omega-3-rasvahappoja ja 12,5-25 µg D-vitamiinia. Ravintosisältö per 100 g:D-vitamiini 12,5 (250 %DRI*)*DRI = Päivittäinen referenssiannos.Ainesosat: Etyyliesteröity KALAöljytiiviste 68% (1 kaps. sisältää 650 mg puhdasta E-EPAa), gelatiini 24%, k (5)
      Tri Tolonen Tolonen E-Epa 650mg 120 kaps
      • 06430012052164
      3
      deal
      39.50 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Berberin + kromi 120 tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217879319.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122470916.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Berberin + kromi 120 tabl Tolonen Berberin + kromi 120 tabl Tolonen Berberin + kromi 120 tabl Tolonen Berberiini + Kromi auttaa ylläpitämään verensokeritasapainoa ja edistää normaalia aineenvaihduntaa. Tuote sopii käytettäväksi myös yhdessä kolesteroli- ja diabeteslääkkeiden kanssa. Berberiiniä on käytetty kansanlääkinnässä yli 3000 vuoden ajan. Berberiini on keltainen alkaloidi, jota saadaan monien kasvien juurista, varresta ja kuoresta. Tolonen -valmisteen berberiini valmistetaan Berberis aristata -kasvin juuresta. Suositeltava vuorokausiannos on 2-3 tablettia. Ei suositella henkilöille, joilla veren hyytyminen on heikentynyt. Kromi edistää veren glukoositasojen pysymistä normaalina ja normaalia makroravintoaineiden aineenvaihduntaa.Pakkauskoko: 120 tabl.Ravintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (2)
      Tri Tolonen Tolonen Berberin + kromi 120 tabl
      • 06430012053260
      3
      deal
      31.70 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong 30 fol tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239182250.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122470080.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong 30 fol tabl Tolonen Nivelamin strong 30 fol tabl Tolonen Nivelamin strong 30 fol tabl C-vitamiini edistää normaaIia kollageenin muodostumista rustojen normaalia tomintaa varten. Kupari edistää sidekudosten pysymistä normaalina. C-vitamiini ja kupari edistävät solujen suojaamista hapetusstressiltä. Ainesosat: D-glukosamiinihydroldoridi (kasviperäinen),kurkumauute, metyylisulfonyylimetaani, täyteaine (mikrokiteinen selluloosa), kondroitiinisulfaatti (kanasta), stabilointiaineet ( hydroksipropyyliselluloosa, silloitettu natriumkarboksimetyyliselluloosa), inkivääriuute, L-askorbiini (2)
      Tri Tolonen Tolonen Nivelamin strong 30 fol tabl
      • 06430012053833
      2
      deal
      12.10 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Collagen 60 kaps ihon, hiusten ja kynsien hyvinvointiin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266657203.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118632499.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231419146.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Collagen 60 kaps ihon, hiusten ja kynsien hyvinvointiin Tolonen Collagen 60 kaps ihon, hiusten ja kynsien hyvinvointiin Tolonen Collagen 60 kaps ihon, hiusten ja kynsien hyvinvointiin Elimistö valmistaa kollageenia itse mutta jo 25 vuoden iästä alkaen sen tuotanto alkaa hiipua ja 40-vuotiailla sen tuotanto on hyvin vähäistä. Tolonen Collagen on kollageenin, sinkin, biotiinin, C-vitamiinin ja karnosiinin täsmäyhdistelmä. Nämä ihon omat rakennusaineet auttavat ihoa säilyttämään kiinteyden ja elastisuuden. Kollageeni on hydrolisoitua kalakollageenia. Suositeltava vuorokausiannos 1-2 tablettia. Sinkki ja biotiini edistävät ihon pysymistä normaalina. C-vitamiini edistää normaalia kollageenin muodostumista ihon normaalia toimintaa varten. Sinkki ja C-vitamiini edistävät solujen suojaamista hapettumisstressiltä.Pakkauskoko: 60 kapseliaRavintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (2)
      Tri Tolonen Tolonen Collagen 60 kaps ihon, hiusten ja kynsien hyvinvointiin
      • 06430012053314
      2
      deal
      21.10 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 100mg 180 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118627291.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266656685.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 100mg 180 kaps Tolonen Ubikinon q10 100mg 180 kaps Tolonen Ubikinon q10 100mg 180 kaps Tolosen Ubikinon Q10 on kehitetty erityisesti lisäämään energiaa sekä parantamaan elämänlaatua. Ubikinon Q10 suojaa elimistöä ikääntymisen haitoilta sekä toimii antioksidanttina ja sydänongelmien tukihoitona.Laktoositon, gluteeniton, soijaton, hiivaton ja sokeriton. Sopii myös lapsille, raskaana oleville sekä imettäville.Annostelu:Ota 1-2 kapselia päivittäin, mieluiten rasvaa sisältävän ravinnon tai kalanmaksaöljykapselin kera.Pakkauskoko: 180 kapseliaRavintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (2)
      Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 100mg 180 kaps
      • 06430012052171
      2
      deal
      57.40 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Carnosin 400mg forte 60 tabl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217879342.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146658758.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122468303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592194.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Carnosin 400mg forte 60 tabl Tolonen Carnosin 400mg forte 60 tabl Tolonen Carnosin 400mg forte 60 tabl Tolosen Carnosin Forten sisältämä karnosiini on yksi tehokkaimmista ja monipuolisimmista tunnetuista antioksidanteista. Ikääntymisen myötä lihasten karnosiinipitoisuus hupenee heikentäen lihaskuntoa ja kestävyyttä, joten valmiste lisättynä monipuoliseen ruokavalioon korjaa tämän. Sisältää 60 tablettia. Suositeltava vuorokausiannos 1-2 tablettia. Ravintosisältö per 100 g:E-vitamiini 10 g (83 %DRI*)Sinkki 5 g (50 %DRI*)*DRI = Päivittäinen referenssiannos.Ainesosat: L-karnosiini 49%, täyteaine (mikrokiteinen selluloosa), stabilointiaine (hydroksipropyylimetyyliselluloosa, rasvahapot, rasvahappojen magnesiumsuolat), paakkuuntumisen estoaine (piidioksidi), DL-alfa-tokoferoliasetaatti 4%, sinkkioksidi 0,8%.Ravintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. (1)
      Tri Tolonen Tolonen Carnosin 400mg forte 60 tabl
      • 06416771012441
      3
      deal
      39.00 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen E-Epa 500 mg 60 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219799441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265476836.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen E-Epa 500 mg 60 kaps Tolonen E-Epa 500 mg 60 kaps Tolonen E-Epa 500 mg 60 kaps Vahva omega-3-valmiste! Tolonen E-EPA on omega-3-valmisteiden pioneeri Suomessa ja tuotteita on myyty jo 80-luvulta lähtien. Tolonen E-EPA 500 mg on EPA vahvassa muodossa ja yhdessä kapselissa on 510 mg omega-3-rasvahappoja ja peräti 500 mg E-EPAa. Siksi 1-2 kapselia päivässä riittää. (1)
      Tri Tolonen Tolonen E-Epa 500 mg 60 kaps
      • 06430012052133
      2
      deal
      11.50 EUR
    • Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 50 mg 60 kaps
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228211364.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204963447.jpg?ts=1
      Tri Tolonen Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 50 mg 60 kaps Tolonen Ubikinon q10 50 mg 60 kaps Tolonen Ubikinon q10 50 mg 60 kaps Tolonen Ubikinon sisältää B-vitamiineja, tiamiinia ja riboflaviinia, jotka edistävät normaalia energia-aineenvaihduntaa. Riboflaviini edistää solujen suojaamista hapettumisstressiltä ja auttaa vähentämään väsymystä ja uupumusta. Tiamiini edistää sydämen ja hermoston normaalia toimintaa.Annostelu: Ota 1-3 kapselia päivittäin, mieluiten rasvaa sisältävän ravinnon tai kalanmaksaöljykapselin kera.50-150 mg/päivä, terveydenhuollon ammattilaisen suosituksesta suurempi.Pakkauskoko: 60 kapseliaRavintolisä ei korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eikä terveitä elämäntapoja. Suositeltua annostusta ei saa ylittää. Ei lasten ulottuville. (1)
      Tri Tolonen Tolonen Ubikinon q10 50 mg 60 kaps
      • 06416771011505
      2
      deal
      19.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • D-vitamiinit DEFAULT
        • d_vitamiini
        • d3_vitamiini
      • B-vitamiinit DEFAULT
        • b_vitamiini
        • b12_vitamiini
      • C-vitamiinit DEFAULT
        • c_vitamiini
    • Merkki (brand):
      • A Vogel (a_vogel)
      • ACO (aco)
      • AIKA (aika)
      • Allnutrition (allnutrition)
      • Alpha Plus (alpha_plus)
      • Applied Nutrition (applied_nutrition)
      • Aptus (aptus)
      • Arthrobalans (arthrobalans)
      • Atopik (atopik)
      • Aware Nutrition (aware_nutrition)
      • BalanticPro (balanticpro)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Berocca (berocca)
      • Bertils (bertils)
      • Bertil´s (bertil_s)
      • Betax (betax)
      • Better You (better_you)
      • Bioderma (bioderma)
      • Bioearth (bioearth)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biogaia (biogaia)
      • Biomed (biomed)
      • BiotechUSA (biotechusa)
      • Bioteekin (bioteekin)
      • Bioteekin OmniVegan (bioteekin_omnivegan)
      • BN (bn)
      • Bodylab (bodylab)
      • Bull's All Out (bull_s_all_out)
      • Candida (candida)
      • Canikur (canikur)
      • Carlson Labs (carlson_labs)
      • Carmolis (carmolis)
      • Caudalie (caudalie)
      • D-Max (d_max)
      • Decubal (decubal)
      • Devisol (devisol)
      • Diasporal (diasporal)
      • Doctors Best (doctors_best)
      • Doppelherz (doppelherz)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Efamol (efamol)
      • Elexir Pharma (elexir_pharma)
      • Elit Nutrition (elit_nutrition)
      • Enervit (enervit)
      • Equazen (equazen)
      • Eskio-3 (eskio_3)
      • Essence Nutrition (essence_nutrition)
      • Eu Natural (eu_natural)
      • EVLution Nutrition (evlution_nutrition)
      • Fairing Sports Nutrition (fairing_sports_nutrition)
      • Ferronol (ferronol)
      • Fresubin (fresubin)
      • GAAM (gaam)
      • Garden of life (garden_of_life)
      • Grassberg (grassberg)
      • GymBeam (gymbeam)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Haya labs (haya_labs)
      • Health Thru Nutrition (health_thru_nutrition)
      • Healthspan (healthspan)
      • Higher Nature (higher_nature)
      • Himalaya (himalaya)
      • Holland & Barrett (holland_barrett)
      • Homie (homie)
      • Hyvan Olon (hyvan_olon)
      • Idoform (idoform)
      • Jarrow Formulas (jarrow_formulas)
      • Kleen (kleen)
      • Kyolic (kyolic)
      • Lactoseven (lactoseven)
      • Lady (lady)
      • Ladyvita (ladyvita)
      • Liderin (liderin)
      • Life Extension (life_extension)
      • Lohilo (lohilo)
      • Lysi (lysi)
      • M-Natural (m_natural)
      • M-Nutrition (m_nutrition)
      • Maxim (maxim)
      • Mivitotal (mivitotal)
      • Multi-Tabs (multi_tabs)
      • Multivita (multivita)
      • Möller (mo_ller)
      • Natrol (natrol)
      • Naturecan (naturecan)
      • NeoCell (neocell)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nordbo (nordbo)
      • Nordic (nordic)
      • Nordic Health (nordic_health)
      • Nordic Health Sprays (nordic_health_sprays)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nutri Works (nutri_works)
      • Nutridrink (nutridrink)
      • Nutrilon (nutrilon)
      • Ocuvite (ocuvite)
      • Oloapteekki (oloapteekki)
      • Omega 7 (omega_7)
      • Ortis (ortis)
      • Osavi (osavi)
      • Pandy (pandy)
      • Pharma Nord (pharma_nord)
      • Prelox (prelox)
      • Probalans (probalans)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puhdistamo (puhdistamo)
      • Pycnogenol Strong (pycnogenol_strong)
      • Rainbow Light (rainbow_light)
      • Reflex Nutrition (reflex_nutrition)
      • Reformi (reformi)
      • Regulat (regulat)
      • Rikas (rikas)
      • RéVive (re_vive)
      • Saltstick (saltstick)
      • Salus (salus)
      • Sana-Sol (sana_sol)
      • Scitec Nutrition (scitec_nutrition)
      • Seeking Health (seeking_health)
      • Self (self)
      • Self Omninutrition (self_omninutrition)
      • Sensilab (sensilab)
      • Skip (skip)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Solaray (solaray)
      • Solgar (solgar)
      • Sportlife (sportlife)
      • SSN (ssn)
      • Strength Sport Nutrition (strength_sport_nutrition)
      • SugarBearHair (sugarbearhair)
      • Swanson Health (swanson_health)
      • Swedish Supplements (swedish_supplements)
      • Terranova (terranova)
      • Terveyskaista (terveyskaista)
      • Trace Minerals (trace_minerals)
      • Trec Nutrition (trec_nutrition)
      • Tri Tolonen (tri_tolonen)
      • VICHY (vichy)
      • Vida (vida)
      • Virbac (virbac)
      • Vitabalans (vitabalans)
      • Vitamaze (vitamaze)
      • Vitamaze GmbH (vitamaze_gmbh)
      • Viterna (viterna)
      • Viterna By Laila Bagge (viterna_by_laila_bagge)
      • WellAware (wellaware)
      • Whamisa (whamisa)
      • X-Gamer (x_gamer)
      • YAMAMOTO (yamamoto)
      • Yamamoto Nutrition (yamamoto_nutrition)
      • Zein Pharma - Germany GmbH (zein_pharma_germany_gmbh)
      • ZeinPharma (zeinpharma)
    • Vitamiinin tyyppi (vitamiinin_tyyppi):
      • A-vitamiini (a_vitamiini)
      • B-vitamiini (b_vitamiini)
      • B12-vitamiini (b12_vitamiini)
      • C-vitamiini (c_vitamiini)
      • D-vitamiini (d_vitamiini)
      • D3-vitamiini (d3_vitamiini)
      • E-vitamiini (e_vitamiini)
      • K-vitamiini (k_vitamiini)
      • K2-vitamiini (k2_vitamiini)
      • Monivitamiini (monivitamiini)
    • Määrä per laatikko (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • < 60 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1)
      • 60 kpl - 90 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2)
      • 90 kpl - 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3)
      • ≥ 120 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi