x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Holmenkol Steel Edgeworldcup 88-85 Blå

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Holmenkol Steel Edgeworldcup 88-85 Blå
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Holmenkol Steel Edgeworldcup 88-85 Blå
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Holmenkol Steel Edgeworldcup 88-85 Blå
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160415539.jpg?ts=1
Holmenkol Holmenkol Steel Edgeworldcup 88-85 Blå Steel Edgeworldcup 88-85 Blå Steel Edgeworldcup 88-85 Blå Talvivarusteet: Tyyppi: Reunahiomakoneet & viilat; Lisätiedot: Lisätietoja: Angle adjustment by degrees between 88° and 85, Optimally suitable for setting the exact working angle of all ski files, grinding diamonds and oxide stones (1)
  • 04250081614917
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli
    • Väri: Moniväri, Harmaa, Sininen
  • 51.85 470.39 EUR 2
    2
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Talvivarusteet: Tyyppi: Reunahiomakoneet & viilat; Lisätiedot: Lisätietoja: Angle adjustment by degrees between 88° and 85, Optimally sui...
      51.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Snowinn.com/fi Snowinn.com/fi
      470.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Start RG Race Sininen 60 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164330541.jpg?ts=1
      Start Start RG Race Sininen 60 g RG Race Sininen 60 g RG Race Sininen 60 g Start Rg Race Blue on suksivoide maastohiihtoon. (1)
      Start RG Race Sininen 60 g
      • 06418016024738
      3
    • REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208548378.jpg?ts=1
      REX REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha Fluoriton vaihtoehto fluorivoiteelle. Tason 2 N-kinetic-teknologia takaa erinomaisen fluorittoman suorituskyvyn kaikissa olosuhteissa. 2...8 °C. Maailmancup-hyväksytty kilpavoide, jossa on myrkytön, likaa hylkivä ja erittäin nopea N-kinetic-koostumus. Sininen luistovoide kaikille lumityypeille. Kehitetty alhaisille ja suurille pakkaslukemille ja on Rexin kaikkien aikojen nopein fluoriton voide. Palana se on kova mutta helppo sulattaa. Kehitetty erityisesti pinnoitteen alusvoiteeksi mutta toim... (1)
      REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha
      • 06417839004675
      2
    • REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208572950.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167305464.jpg?ts=1
      REX REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste Fluoriton N-kinetic-päällysvoide, joka korvaa fluorivoiteet maailman cup -kilpailuissa. Tason 4 N-kinetic-teknologia takaa erinomaisen suorituskyvyn huippu-urheilijoille. 4...20 °C. Myrkytön, vettä hylkivä, likaa hylkivä, huippunopea fluoriton pinnoite kilpakäyttöön. Tämä voide on tiiviin tutkimus- ja kehitystyön tulosta, ja sitä on testattiin ja käytettiin MM-kisoissa muutaman vuoden ajan ennen markkinoilletuloa. Pinnoite kylmille keleille. Parhaimmillaan, kun lumen kosteus on alle D: 30 (ku... (1)
      REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste
      • 06417839004958
      2
    • Toko Express Tuner Kit Gul
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208545181.jpg?ts=1
      Toko Toko Express Tuner Kit Gul Express Tuner Kit Gul Express Tuner Kit Gul Handy pocket tool for simple edge preparation. With this tool in your pocket, you can easily resharpen your edges on the slope. The kit version also includes a coarse diamond file for touching up damaged areas and any kind of hardening on the edge. The diamond file can easily be stowed away in the tool.FeaturesPossible angles 87° or 88° (1)
      Toko Express Tuner Kit Gul
      • 04250423601919
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 85.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 85.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 85.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 85.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 51.85
    • info@vertaa.fi