x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Toko Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Toko Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Toko Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Toko Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205232907.jpg?ts=1
Toko Toko Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød Base Performance Liquid Paraffin 100ml Rød OMINAISUUDET: Ilma-2..-11 lumi: -4..-12 Normaaleille talvikeleille / pikkupakkaselle Erinomainen lianhylkivyys Kiinnittyy tehokkaasti tarjoten erinomaisen kulutuskestävyyden Fluorivapaa teknologia Nopea ja helppo käyttää Harjaa pehmeällä viimeistelyharjalla esim. Polishing Brush Liquid Paraffin (5545251) (1)
  • 04250423604736
4
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Punainen
  • 19.85 152.89 EUR 4
    4
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Talvivarusteet: Tyyppi: Vaha ja vahatarvikkeet; Lisätiedot: Lisätietoja: For cold and aggressive snow conditions, Snow temperature: -10 °...
      19.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      OMINAISUUDET: Ilma-2..-11 lumi: -4..-12 Normaaleille talvikeleille / pikkupakkaselle Erinomainen lianhylkivyys Kiinnittyy tehokkaasti tar...24.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Base Performance Liquid Paraffin on täydellinen jos haluat valmistella suksesi tai lautasi nopeasti sen päivän sopiviin sääolosuhteisiin....
      24.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Snowinn.com/fi Snowinn.com/fi
      152.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208548378.jpg?ts=1
      REX REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha Fluoriton vaihtoehto fluorivoiteelle. Tason 2 N-kinetic-teknologia takaa erinomaisen fluorittoman suorituskyvyn kaikissa olosuhteissa. 2...8 °C. Maailmancup-hyväksytty kilpavoide, jossa on myrkytön, likaa hylkivä ja erittäin nopea N-kinetic-koostumus. Sininen luistovoide kaikille lumityypeille. Kehitetty alhaisille ja suurille pakkaslukemille ja on Rexin kaikkien aikojen nopein fluoriton voide. Palana se on kova mutta helppo sulattaa. Kehitetty erityisesti pinnoitteen alusvoiteeksi mutta toim... (1)
      REX 467 RG22 -2°C...-8°C sininen 40 g luistovaha
      • 06417839004675
      2
    • REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208572950.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167305464.jpg?ts=1
      REX REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste Fluoriton N-kinetic-päällysvoide, joka korvaa fluorivoiteet maailman cup -kilpailuissa. Tason 4 N-kinetic-teknologia takaa erinomaisen suorituskyvyn huippu-urheilijoille. 4...20 °C. Myrkytön, vettä hylkivä, likaa hylkivä, huippunopea fluoriton pinnoite kilpakäyttöön. Tämä voide on tiiviin tutkimus- ja kehitystyön tulosta, ja sitä on testattiin ja käytettiin MM-kisoissa muutaman vuoden ajan ennen markkinoilletuloa. Pinnoite kylmille keleille. Parhaimmillaan, kun lumen kosteus on alle D: 30 (ku... (1)
      REX 495 N-Kinetic Cold -4°C…-20°C luistoneste
      • 06417839004958
      2
    • Start RG Race Sininen 60 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164330541.jpg?ts=1
      Start Start RG Race Sininen 60 g RG Race Sininen 60 g RG Race Sininen 60 g Start Rg Race Blue on suksivoide maastohiihtoon. (1)
      Start RG Race Sininen 60 g
      • 06418016024738
      3
    • Toko WC High Performance Universal 120g luistovoide
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225879962.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208617851.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205604950.jpg?ts=1
      Toko Toko WC High Performance Universal 120g luistovoide WC High Performance Universal 120g luistovoide WC High Performance Universal 120g luistovoide Talvivarusteet: Tyyppi: Vaha ja vahatarvikkeet; Mitat: Paino: 120 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Very wide application range for conditions in the medium snow temperature range, Best gliding properties, Maximum water and dirt repellency, Unrivalled wax life, Optimal adhesion promoter for top finish products, Reclosable waxcase (1)
      Toko WC High Performance Universal 120g luistovoide
      • 04250423604866
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 24.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 21.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 19.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 19.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.85
    • info@vertaa.fi