x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Campomaggi Diamante Vyölaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150203094.jpg
      Campomaggi Campomaggi Diamante Vyölaukku musta Diamante Vyölaukku musta Diamante Vyölaukku musta Diamante Vyölaukku hienojakoinen naudannahka musta (1)
      Campomaggi Diamante Vyölaukku musta
      • 08054302185875
      • C009350ND-X0313-C0001
      1
      280.30 EUR
    • Campomaggi Torrechiara Vyölaukku vaaleanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155773145.jpg
      Campomaggi Campomaggi Torrechiara Vyölaukku vaaleanruskea Torrechiara Vyölaukku vaaleanruskea Torrechiara Vyölaukku vaaleanruskea Torrechiara Vyölaukku puuvilla vaaleanruskea (1)
      Campomaggi Torrechiara Vyölaukku vaaleanruskea
      • 08054302553773
      1
      135.00 EUR
    • Campomaggi Pennabilli Vyölaukku oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150945406.jpg
      Campomaggi Campomaggi Pennabilli Vyölaukku oliivinvihreä Pennabilli Vyölaukku oliivinvihreä Pennabilli Vyölaukku oliivinvihreä Pennabilli Vyölaukku nailon oliivinvihreä (1)
      Campomaggi Pennabilli Vyölaukku oliivinvihreä
      • 08054302544832
      1
      135.00 EUR
    • Campomaggi Torrechiara Vyölaukku oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150166329.jpg
      Campomaggi Campomaggi Torrechiara Vyölaukku oliivinvihreä Torrechiara Vyölaukku oliivinvihreä Torrechiara Vyölaukku oliivinvihreä Torrechiara Vyölaukku puuvilla oliivinvihreä (1)
      Campomaggi Torrechiara Vyölaukku oliivinvihreä
      • 08054302545716
      1
      155.00 EUR
    • Campomaggi Diamante vyölaukku cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134825733.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946176.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946167.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946170.jpg
      Campomaggi Campomaggi Diamante vyölaukku cognac Diamante vyölaukku cognac Diamante vyölaukku cognac Diamante vyölaukku hienojakoinen naudannahka cognac (1)
      Campomaggi Diamante vyölaukku cognac
      • 08054302197083
      • C009350ND-X0313-C1502
      1
      290.00 EUR
    • Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150036428.jpg
      Campomaggi Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku beige Special Porto Greco Vyölaukku beige Special Porto Greco Vyölaukku beige Special Porto Greco Vyölaukku puuvilla beige (1)
      Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku beige
      • 08054302592369
      1
      deal
      210.00 EUR
    • Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150608297.jpg
      Campomaggi Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku oliivinvihreä Special Porto Greco Vyölaukku oliivinvihreä Special Porto Greco Vyölaukku oliivinvihreä Special Porto Greco Vyölaukku puuvilla oliivinvihreä (1)
      Campomaggi Special Porto Greco Vyölaukku oliivinvihreä
      • 08054302606332
      1
      deal
      210.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • inov-8 (inov_8)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 165 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 165 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi