x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Evoc Race Vyö 0,8l, black 2020 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147733716.jpg
      Evoc Evoc Race Vyö 0,8l, black 2020 Olkalaukut Race Vyö 0,8l, black 2020 Olkalaukut Race Vyö 0,8l, black 2020 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: vyölaukku; Kokokategoria: <5 l; Tilavuus (l): 0,8; Mitat (P x L x K): 25 x 13 x 2 cm; Paino: 180 g; Ulkotaskut: Specialist, työkalulokero, Stretch inner pocket; Lisätietoja: Comfortable fit with flexible AIROFLEX hip belt, AIR PAD SYSTEM ensures optimum ventilation, Special bag management with direct access to aids, Joustavat sivutaskut, Avainklipsi (1)
      Evoc Race Vyö 0,8l, black 2020 Olkalaukut
      • 04250450722847
      3
      deal
      53.90 EUR
    • Evoc Hip Pouch 1L, loam 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120341261.jpg
      Evoc Evoc Hip Pouch 1L, loam 2020 Vyölaukut Hip Pouch 1L, loam 2020 Vyölaukut Hip Pouch 1L, loam 2020 Vyölaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: vyölaukku; Kokokategoria: <5 l; Tilavuus (l): 1; Mitat (P x L x K): 26 x 16 x 3; Paino: 220 g; Ulkotaskut: Inner mesh pocket for Multitool etc., Drinking system intake up to 1.5 l, Tool compartment with quick access (separate) (1)
      Evoc Hip Pouch 1L, loam 2020 Vyölaukut
      • 04250450721598
      2
      49.85 EUR
    • Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, carbon grey/chili red 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150526513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121646848.jpg
      Evoc Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, carbon grey/chili red 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, carbon grey/chili red 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, carbon grey/chili red 2020 Vyölaukut (1)
      Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, carbon grey/chili red 2020 Vyölaukut
      • 04250450721505
      1
      102.90 EUR
    • Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, black/carbon grey 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150542494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121646100.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148575011.jpg
      Evoc Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, black/carbon grey 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, black/carbon grey 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, black/carbon grey 2020 Vyölaukut (1)
      Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, black/carbon grey 2020 Vyölaukut
      • 04250450721499
      1
      102.90 EUR
    • Evoc Hip Pack Pro Medium, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120341605.jpg
      Evoc Evoc Hip Pack Pro Medium, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro Medium, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro Medium, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: vyötärötasku ilman juomasysteemiä; Kokonaisvetoisuus: 3 l; Mitat (P x L x K): 28 x 18 x 8; Paino: 500 g; Ilmanvaihto: Maximum back ventilation thanks to AIR FLOW CONTACT SYSTEM; Taskut/osastot: erillinen työkalutasku, vyötörövyötasku, kännykkätasku, työkalutasku, Specialist; Lisätietoja: AIRO FLEX hip belt for best hold and maximum ventilation, 2 bottle holders with additional safety fixation (1)
      Evoc Hip Pack Pro Medium, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut
      • 04250450721482
      1
      94.85 EUR
    • Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150560947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133331229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148570005.jpg
      Evoc Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut (1)
      Evoc Hip Pack Pro 3l + Rakko 1,5l, sulphur/moss green 2020 Vyölaukut
      • 04250450721512
      1
      102.90 EUR
    • Evoc Hip Pack Pro Medium, black/carbon grey 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120341758.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148562520.jpg
      Evoc Evoc Hip Pack Pro Medium, black/carbon grey 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro Medium, black/carbon grey 2020 Vyölaukut Hip Pack Pro Medium, black/carbon grey 2020 Vyölaukut Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: vyötärötasku ilman juomasysteemiä; Kokonaisvetoisuus: 3 l; Mitat (P x L x K): 28 x 18 x 8; Paino: 500 g; Ilmanvaihto: Maximum back ventilation thanks to AIR FLOW CONTACT SYSTEM; Taskut/osastot: erillinen työkalutasku, vyötörövyötasku, kännykkätasku, työkalutasku, Specialist; Lisätietoja: AIRO FLEX hip belt for best hold and maximum ventilation, 2 bottle holders with additional safety fixation (1)
      Evoc Hip Pack Pro Medium, black/carbon grey 2020 Vyölaukut
      • 04250450721468
      1
      94.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • inov-8 (inov_8)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinko (pinko)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCOTT (scott)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 165 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 165 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi