x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tatonka Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tatonka Skin Moneybelt Int.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173791597.jpg
      Tatonka Tatonka Skin Moneybelt Int. Skin Moneybelt Int. Skin Moneybelt Int. Vaatteiden alla käytettävä rahavyö, jonka koko optimoitu matkaajan, lentolippuja ja seteleitä ajatellen. Erittäin ohut joustava vyöhihna matalalla pikalukolla, mahdollisimman huomaamaton vaatteiden alla. Iholle miellyttävä 210T ripstopnailon -materiaali. Optimoitu koko matkaajan papereita, lentolippuja ja seteleitä ajatellen. (1)
      Tatonka Skin Moneybelt Int.
      • 00200084125006
      1
      21.95 EUR
    • Tatonka Skin Moneybelt Int. Rfid B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173791748.jpg
      Tatonka Tatonka Skin Moneybelt Int. Rfid B Skin Moneybelt Int. Rfid B Skin Moneybelt Int. Rfid B Vaatteiden alla käytettävä rahavyö, jonka koko optimoitu matkaajan, lentolippuja ja seteleitä ajatellen. RFID-etäluettavuuden esto. Erittäin ohut joustava vyöhihna matalalla pikalukolla, mahdollisimman huomaamaton vaatteiden alla. Iholle miellyttävä 210T ripstopnailon -materiaali. Optimoitu koko matkaajan papereita, lentolippuja ja seteleitä ajatellen. RFID-etäluettavuuden esto suojaa mm. maksukorttien etälukemisen. (1)
      Tatonka Skin Moneybelt Int. Rfid B
      1
      30.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Fauna (fauna)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Furla (furla)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IZIA (izia)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEKI (leki)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mikamax (mikamax)
      • Millican (millican)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Object (object)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Taddy (taddy)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermo poc (thermo_poc)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi