x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • The North Face Lumbnical - S, vyölaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137918785.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160944963.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - S, vyölaukku Lumbnical - S, vyölaukku Lumbnical - S, vyölaukku THE NORTH FACE Lumbnical S LaukkuTHE NORTH FACE Lumbnical S laukku on täydellinen perustarvikkeiden säilytykseen ulkoillessa. Vetoketjullinen sisätasku pitää tarpeelliset tavarasi turvassa, sekä ulkopuolella oleva verkkokankainen tasku pitää vesipullosi aina käden ulottuvilla. OminaisuudetKangas 100D Teknistä nailonia kangasta geo dobby kohokuvioinnillaTilavuus 4 litraaMitat 13.5 cm x 37 cn x 10 cmVetoketjullinen sisätasku sisäisellä avainklipsullaJoustavat verkkokankaiset ulkotaskut vesipull... (3)
      The North Face Lumbnical - S, vyölaukku
      • 00192361449281
      • NF0A3S7ZMN8-OS
      3
      good_buy
      36.80 EUR
    • The North Face Lumbnical - S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154005615.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152415218.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - S Lumbnical - S Lumbnical - S The North Face Lumbnical - S on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (2)
      The North Face Lumbnical - S
      • 00194114413754
      2
      36.80 EUR
    • The North Face Lumbnical - L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153736543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158423826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153648801.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - L Lumbnical - L Lumbnical - L The North Face Lumbnical - L on vyötärölaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (2)
      The North Face Lumbnical - L
      • 00193393001737
      • T93S7YLR0
      1
      deal
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161122404.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194114509549
      1
      deal
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbnical - S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149272547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158423826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153702995.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - S Lumbnical - S Lumbnical - S The North Face Lumbnical - S on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbnical - S
      • 00193393001836
      • T93S7ZLR0
      1
      deal
      39.80 EUR
    • The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154005616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158328982.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158328981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153248434.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni THE NORTH FACE Lumbnical S LaukkuTHE NORTH FACE Lumbnical S laukku on täydellinen perustarvikkeiden säilytykseen ulkoillessa. Vetoketjullinen sisätasku pitää tarpeelliset tavarasi turvassa, sekä ulkopuolella oleva verkkokankainen tasku pitää vesipullosi aina käden ulottuvilla. OminaisuudetKangas 100D Teknistä nailonia kangasta geo dobby kohokuvioinnillaTilavuus 4 litraaMitat 13.5 cm x 37 cn x 10 cmVetoketjullinen sisätasku sisäisellä avainklipsullaJoustavat verkkokankaiset ulkotaskut vesipull... (1)
      The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni
      • 00194112169806
      • NF0A3S7ZNX6-OS
      1
      deal
      39.85 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151591466.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00680975191745
      1
      deal
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161122402.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194114520025
      1
      deal
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151380329.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194112168540
      1
      deal
      44.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fauna (fauna)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • inov-8 (inov_8)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 165 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 165 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi