x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • The North Face Lumbnical Vyölaukku S, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137918785.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160944963.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical Vyölaukku S, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku S, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku S, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut THE NORTH FACE Lumbnical S LaukkuTHE NORTH FACE Lumbnical S laukku on täydellinen perustarvikkeiden säilytykseen ulkoillessa. Vetoketjullinen sisätasku pitää tarpeelliset tavarasi turvassa, sekä ulkopuolella oleva verkkokankainen tasku pitää vesipullosi aina käden ulottuvilla. OminaisuudetKangas 100D Teknistä nailonia kangasta geo dobby kohokuvioinnillaTilavuus 4 litraaMitat 13.5 cm x 37 cn x 10 cmVetoketjullinen sisätasku sisäisellä avainklipsullaJoustavat verkkokankaiset ulkotaskut vesipull... (3)
      The North Face Lumbnical Vyölaukku S, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut
      • 00192361449281
      • NF0A3S7ZMN8-OS
      4
      good_buy
      30.80 EUR
    • The North Face Lumbnical - S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154005615.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152415218.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - S Lumbnical - S Lumbnical - S The North Face Lumbnical - S on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbnical - S
      • 00194114413754
      2
      30.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151591466.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00680975191745
      • NF0A3KY6-KS71
      1
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163184163.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194114509549
      • NF0A3KY6-TB51
      1
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbnical - S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149272547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158423826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153702995.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical - S Lumbnical - S Lumbnical - S The North Face Lumbnical - S on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbnical - S
      • 00193393001836
      • T93S7ZLR0
      1
      39.80 EUR
    • The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154005616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158328982.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158328981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153248434.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni THE NORTH FACE Lumbnical S LaukkuTHE NORTH FACE Lumbnical S laukku on täydellinen perustarvikkeiden säilytykseen ulkoillessa. Vetoketjullinen sisätasku pitää tarpeelliset tavarasi turvassa, sekä ulkopuolella oleva verkkokankainen tasku pitää vesipullosi aina käden ulottuvilla. OminaisuudetKangas 100D Teknistä nailonia kangasta geo dobby kohokuvioinnillaTilavuus 4 litraaMitat 13.5 cm x 37 cn x 10 cmVetoketjullinen sisätasku sisäisellä avainklipsullaJoustavat verkkokankaiset ulkotaskut vesipull... (1)
      The North Face Lumbnical S Hip Bag fanfare green / tnf black Koko Uni
      • 00194112169806
      • NF0A3S7ZNX6-OS
      1
      deal
      39.85 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161122402.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194114520025
      1
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbar Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163297240.jpg
      The North Face The North Face Lumbar Pack Lumbar Pack Lumbar Pack The North Face Lumbar Pack on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      The North Face Lumbar Pack
      • 00194112168540
      • TA2018302
      1
      44.80 EUR
    • The North Face Lumbnical Vyölaukku S, moab khaki/TNF black 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163262535.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical Vyölaukku S, moab khaki/TNF black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku S, moab khaki/TNF black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku S, moab khaki/TNF black 2020 Vyölaukut Kun et tarvitse reppua, on tämä pieni vyölaukku täydellinen perusvaatteittesi kanssa. Joustavaan edessä olevaan, kiristysnauhalliseen verkkotaskuun mahtuu pieni vesipullo ja vetoketjulliseen sisätaskuun avaimet ja kortti. Rei'itetty, poimutettu ja pehmustettu takaosa vähentää hankaumia liikkuessasi. (1)
      The North Face Lumbnical Vyölaukku S, moab khaki/TNF black 2020 Vyölaukut
      • 00192363717654
      1
      38.90 EUR
    • The North Face Lumbnical Vyölaukku L, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151766260.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158402971.jpg
      The North Face The North Face Lumbnical Vyölaukku L, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku L, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut Lumbnical Vyölaukku L, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: vyölaukku juomasysteemillä; Kokonaisvetoisuus: 6 l; Mitat (P x L x K): 15 x 42 x 13; Paino: 250 g; Taskut/osastot: Water bottle compartment; Materiaali: 100 % nailon; Lisätietoja: Padded, air-permeable backside, adjustable hip strap (1)
      The North Face Lumbnical Vyölaukku L, asphalt grey/tnf black 2020 Vyölaukut
      • 00192361449359
      • NF0A3S7YMN8-OS
      1
      deal
      45.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Abilica (abilica)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chabrand (chabrand)
      • Champion (champion)
      • Champion Reverse Weave (champion_reverse_weave)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Columbia (columbia)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Fjällräven High Coast (fja_llra_ven_high_coast)
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 160 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 160 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 150.0 mm (leveys_mm_150.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi