x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salewa Vyöt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salewa Rainbow Vyö, navy 2019 Vyöt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106667373.jpg
      Salewa Salewa Rainbow Vyö, navy 2019 Vyöt Rainbow Vyö, navy 2019 Vyöt Rainbow Vyö, navy 2019 Vyöt Tyyppi: vyö; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Materiaali: 60 % polypropeeniä, 40 % elastaania; Säädettävyys: soljella; Lisätietoja: Weight: 100g (3)
      Salewa Rainbow Vyö, navy 2019 Vyöt
      • 04053865236370
      1
      good_buy
      most_sold
      25.85 EUR
    • Salewa Rainbow Vyö, sand 2019 Vyöt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108852282.jpg
      Salewa Salewa Rainbow Vyö, sand 2019 Vyöt Rainbow Vyö, sand 2019 Vyöt Rainbow Vyö, sand 2019 Vyöt Tyyppi: vyö; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Materiaali: 60 % polypropeeniä, 40 % elastaania; Säädettävyys: soljella; Lisätietoja: Weight: 100g (1)
      Salewa Rainbow Vyö, sand 2019 Vyöt
      • 04053865236349
      1
      25.85 EUR
    • Salewa Rainbow Vyö, walnut 2019 Vyöt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108905153.jpg
      Salewa Salewa Rainbow Vyö, walnut 2019 Vyöt Rainbow Vyö, walnut 2019 Vyöt Rainbow Vyö, walnut 2019 Vyöt Tyyppi: vyö; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Materiaali: 60 % polypropeeniä, 40 % elastaania; Säädettävyys: soljella; Lisätietoja: Weight: 100g (1)
      Salewa Rainbow Vyö, walnut 2019 Vyöt
      • 04053865236363
      1
      25.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Dickies DEFAULT
        • dickies
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
    • Merkki (brand):
      • Vans (vans)
      • Dickies (dickies)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Adidas (adidas)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcade (arcade)
      • Arcade Belts (arcade_belts)
      • Armada (armada)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Directalpine (directalpine)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Nathan (nathan)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Nixon (nixon)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Piquadro (piquadro)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • REELL (reell)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RVCA (rvca)
      • Salewa (salewa)
      • Targus (targus)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Zine (zine)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_30_45)
      • 45 € - 80 € (price_45_80)
      • ≥ 80 € (price_80)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 20 cm (pituus_cm_20.0)
      • 90 cm (pituus_cm_90.0)
      • 120 cm (pituus_cm_120.0)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi