x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208456530.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/235379537.jpg?ts=1
Duschy Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY Yleismallinen muovikansi yleisimpiin wc-istuimiin. Junior-kannessa on näppärä sisäistuinosa perheen pienimpiä varten. Sisäosa on myös helposti irroitettavissa. Soft close -mekanismilla varustettu kansi laskeutuu hiljalleen alas ja quick release taas nopeuttaa istuimen irroitusta esim. puhdistusta varten. (2)
  • 07391398805159
2
good_buy
  • 35.90 45.70 EUR 2
    2
    • Byggmax Byggmax
      Valkoinen, 444x369mm35.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Yleismallinen muovikansi yleisimpiin wc-istuimiin. Junior-kannessa on näppärä sisäistuinosa perheen pienimpiä varten. Sisäosa on myös hel...45.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush hitaasti sulkeutuvalla kannella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123795937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128469331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128469330.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217307122.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212827556.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush hitaasti sulkeutuvalla kannella WC-istuin Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush hitaasti sulkeutuvalla kannella WC-istuin Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush hitaasti sulkeutuvalla kannella (6)
      Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Subway 2.0 DirectFlush hitaasti sulkeutuvalla kannella
      • 04051202342388
      • 5614R201
      1
    • BabyBjörn WC-supistaja, Valkoinen/Turkoosi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254718625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252068138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252066809.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252068136.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn WC-supistaja, Valkoinen/Turkoosi WC-supistaja, Valkoinen/Turkoosi WC-supistaja, Valkoinen/Turkoosi Tämä BabyBjörnin lasten supistaja helpottaa lapsen opettelua aikuisten pöntön käyttämiseen. Istuin on vakaa ja ergonomisesti muotoiltu, joten se on sekä mukava että tuvallinen. Istuimessa on kumireuna alapuolella, joka varmistaa sen, että se pysyy varmasti paikoillaan. Se on helppo puhdistaa, ja siinä on reunat, jotka estävät roiskeet ja tahrat. Ikäsuositus: 2 vuotta +. Mitat: 29 x 36 x 9 cm. Materiaali: Polypropeeni, TPE. Väri: Valkoinen/turkoosi. (1)
      BabyBjörn WC-supistaja, Valkoinen/Turkoosi
      • 07317680580139
      2
    • GROHE Rapid SL 3in1 seinä-WC: n asennusteline
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182813825.jpg?ts=1
      GROHE GROHE Rapid SL 3in1 seinä-WC: n asennusteline Rapid SL 3in1 seinä-WC: n asennusteline Rapid SL 3in1 seinä-WC: n asennusteline Seinään asennettava WC-istuin jättää kylpyhuoneen lattian vapaaksi ja tekee siitä helposti puhdistettavan. Seinään asennettaville WC-istuimille tarkoitettu GROHE Rapid SL 3-in-1 -asennussarja tekee asennuksesta kestävää ja vaivatonta. Teräskehys on sertifioitu kestämään yli 400 kg:n kuormitus, mikä tekee järjestelmästä täydellisen turvallisen ja vakaan. Se on helppo ja nopea asentaa kiinteään seinään tai rakennettavaan kevyeen seinään. GROHE QuickFix -järjestelmän ansiosta letkun, tarkastuskuil (1)
      GROHE Rapid SL 3in1 seinä-WC: n asennusteline
      • 04005176863448
      2
    • Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182813792.jpg?ts=1
      Gustavsberg Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta WC-Istuin Gustavsberg 1591HF Nautic Duo, Ei Kantta, S-LukkoHygienic Flush -huuhtelukaulus, iso jalka jossa kiinnitysreiät, S-lukko ja 2-toiminen huuhtelu. Hygienic Flush -huuhtelu ja avoin huuhtelukaulus helpottavat puhtaanapitoa. Posliinikuvun alla on erillinen vesisäiliö, joka ehkäiseen veden kondensoitumista posliinikuvun pintaan. Ulosvedettävä liitosletku helpottaa asennusta. Huuhtelutyyppi (Single/Duo) muutettavissa jälkikäteen painiketta vaihtamalla.Antibakteerinenkäsittely: EiHajunpoisto: EiHuuhtelumuoto: kaskadiKIWA-hyväksytty: EiKiiltoaste: kiiltäväKorkeus: 860 mmKorotettumalli: EiLeveys: 345 mmLikaahylkivä: EiMaadoitusmahdollisuus: Ei sovellettavissaMalliriippuvainenasennustapa: EiMateriaali: keramiikkaSisältääasennustarvikkeet: KylläSyvyys: 650 mmTyyppi: vapaasti seisovaViemärin/Poistonsijainti: s-muotoVäri: valkoinen (4)
      Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta
      • 07391530068954
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 41.70
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 41.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 47.70
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 47.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 35.90
    • info@vertaa.fi