x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/128469796.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183046895.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/122623962.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/130347640.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204984146.jpg?ts=1
Villeroy & Boch Villeroy & Boch WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush WC-istuin Villeroy & Boch Avento DirectFlush (1)
  • 04051202472429
  • 5656RS01
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Type of toilet: Wall hung
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Syvyys: 53 cm
    • Leveys (cm): 37 cm
    • Korkeus: 40 cm
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Keramiikka, Muovi
    • Väri: Valkoinen
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken leveys (cm): 37 cm
  • 383.99 383.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      383.99, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182813792.jpg?ts=1
      Gustavsberg Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta WC-Istuin Gustavsberg 1591HF Nautic Duo, Ei Kantta, S-LukkoHygienic Flush -huuhtelukaulus, iso jalka jossa kiinnitysreiät, S-lukko ja 2-toiminen huuhtelu. Hygienic Flush -huuhtelu ja avoin huuhtelukaulus helpottavat puhtaanapitoa. Posliinikuvun alla on erillinen vesisäiliö, joka ehkäiseen veden kondensoitumista posliinikuvun pintaan. Ulosvedettävä liitosletku helpottaa asennusta. Huuhtelutyyppi (Single/Duo) muutettavissa jälkikäteen painiketta vaihtamalla.Antibakteerinenkäsittely: EiHajunpoisto: EiHuuhtelumuoto: kaskadiKIWA-hyväksytty: EiKiiltoaste: kiiltäväKorkeus: 860 mmKorotettumalli: EiLeveys: 345 mmLikaahylkivä: EiMaadoitusmahdollisuus: Ei sovellettavissaMalliriippuvainenasennustapa: EiMateriaali: keramiikkaSisältääasennustarvikkeet: KylläSyvyys: 650 mmTyyppi: vapaasti seisovaViemärin/Poistonsijainti: s-muotoVäri: valkoinen (4)
      Gustavsberg Nautic 1591 wc-istuin, ilman istuinkantta
      • 07391530068954
      2
    • Lakkapää WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01 (P) 5711154 Valkoinen, Pehmeä Kansi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182805731.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254025060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208550098.jpg?ts=1
      Lakkapää Lakkapää WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01 (P) 5711154 Valkoinen, Pehmeä Kansi WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01 (P) 5711154 Valkoinen, Pehmeä Kansi WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01 (P) 5711154 Valkoinen, Pehmeä Kansi WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01, 5711154 Valkoinen, Pehmeä KansiIDO Seven D -wc-mallisto on suunniteltu suomalaista kotia varten. Suomalaiseen makuun sopivat muotoilu, tekniikka ja toimivuus ovat tämän IDO:n kylpyhuonemalliston valttikortteja. Kylpyhuonekalusteiden sileiden pintojen ansiosta wc:n puhtaanapito on helppoa. Wc-istuimien sisäänrakennettu Fresh wc -toiminto annostelee automaattisesti wc-raikastetta jokaisella huuhtelukerralla pitäen kylpyhuoneen raikkaana. IDO Seven D -kylpyhuonemallistoon kuuluu erimallisia wc-istuimia, istuinkansia, kylpyammeita sekä pesuallas ja allaskaappi. Tuotteet valmistetaan Suomessa.IDO Seven D 91130 -istuinkansi soveltuu kaikkiin IDO Seven D -tuotesarjan wc-istuimiin. Wc-istuimeen yhteensopiva istuinkansi viimeistelee kylpyhuoneen yhtenäisen ilmeen. Wc:n kansi on pehmeää mallia ja se on helppo irrottaa. Tämän vuoksi wc:n puhdistaminen ja siistinä pitäminen on vaivatonta. Wc-kannen toimitukseen sisältyy saranasarja (Z64056). Väriltään istuin (2)
      Lakkapää WC-Istuimen Kansi Ido Seven D 91130-01 (P) 5711154 Valkoinen, Pehmeä Kansi
      • 06416129300848
      2
    • Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208456530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235379537.jpg?ts=1
      Duschy Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY Yleismallinen muovikansi yleisimpiin wc-istuimiin. Junior-kannessa on näppärä sisäistuinosa perheen pienimpiä varten. Sisäosa on myös helposti irroitettavissa. Soft close -mekanismilla varustettu kansi laskeutuu hiljalleen alas ja quick release taas nopeuttaa istuimen irroitusta esim. puhdistusta varten. (1)
      Duschy WC-ISTUINKANSI JUNIOR DUSCHY
      • 07391398805159
      2
    • Duravit Seinälle asennettava WC-kulho Duravit ME by Starck Rimless hitaasti sulkeutuvalla kannella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255400805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128470402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128470401.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205285435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205285433.jpg?ts=1
      Duravit Duravit Seinälle asennettava WC-kulho Duravit ME by Starck Rimless hitaasti sulkeutuvalla kannella Seinälle asennettava WC-kulho Duravit ME by Starck Rimless hitaasti sulkeutuvalla kannella Seinälle asennettava WC-kulho Duravit ME by Starck Rimless hitaasti sulkeutuvalla kannella (1)
      Duravit Seinälle asennettava WC-kulho Duravit ME by Starck Rimless hitaasti sulkeutuvalla kannella
      • 04053424326597
      • 45290900A1
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 378.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 378.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 391.49
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 391.49
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 391.49
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 391.49
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 391.49
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 383.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 383.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 383.99
    • info@vertaa.fi