x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bionike Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150791712.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150791714.jpg
      Bionike Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml (1)
      Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml
      • 08029041112215
      1
      31.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Annayake (annayake)
      • Agrocosmetic (agrocosmetic)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Exuviance (exuviance)
      • FILORGA (filorga)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hammame (hammame)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • J.ONE (j_one)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Jurlique (jurlique)
      • Kenzo (kenzo)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Marbert (marbert)
      • Medik8 (medik8)
      • Mizon (mizon)
      • Murad (murad)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal’s Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Nivea (nivea)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • Origins (origins)
      • Payot (payot)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Philosophy (philosophy)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Roger & Gallet (roger_gallet)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • Weleda (weleda)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 35€ (low)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Aging skin (aging_skin)
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
      • 80 ml (sisa_lto_ml_80.0)
      • 125 ml (sisa_lto_ml_125.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi