x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bionike Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179229251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150791718.jpg
      Bionike Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml (1)
      Bionike Defence Xage Prime Recharge Night Cream 50ml
      • 08029041112215
      1
      31.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ales (ales)
      • Array (array)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • BIO:VÉGANE (bio_ve_gane)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Garnier (garnier)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Human + kind (human_kind)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • JOIK (joik)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lirene (lirene)
      • Logona (logona)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Medik8 (medik8)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Speick (speick)
      • Suntribe (suntribe)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Uriage (uriage)
      • Verso (verso)
      • Weleda (weleda)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 0 ml (sisa_lto_ml_0.0)
      • 15 ml (sisa_lto_ml_15.0)
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi