x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Caudalie Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158473624.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155827050.jpg
      Caudalie Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream 50 ml Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream 50 ml Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream 50 ml Yövoide, joka antaa pitkäkestoisen kosteutuksen, ravitsee, täyttää, vähentää pigmenttimerkkejä, kuorii ja tehostaa solujen uusiutumista - kaikki tämä nukkuessasi! (2)
      Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Cream 50 ml
      • 03522930002574
      3
      27.95 EUR
    • Caudalie Resveratrol Firming Night Cream 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164746086.jpg
      Caudalie Caudalie Resveratrol Firming Night Cream 50 ml Resveratrol Firming Night Cream 50 ml Resveratrol Firming Night Cream 50 ml (1)
      Caudalie Resveratrol Firming Night Cream 50 ml
      • 03522930002987
      2
      52.43 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Avene (avene)
      • Array (array)
      • Aurelia (aurelia)
      • Babor (babor)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Exuviance (exuviance)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier Hudpleie (garnier_hudpleie)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • J.ONE (j_one)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Logona (logona)
      • Madara (madara)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Medik8 (medik8)
      • Mizon (mizon)
      • Murad (murad)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nuxe (nuxe)
      • Olay (olay)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Origins (origins)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Philosophy (philosophy)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • Verso (verso)
      • Weleda (weleda)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Aging skin (aging_skin)
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
      • 80 ml (sisa_lto_ml_80.0)
      • 100 ml (sisa_lto_ml_100.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi