x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clinique Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155807163.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172222083.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88430969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128235095.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175068379.jpg
      Clinique Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml 15 (1)
      Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml
      • 00020714598938
      8
      good_buy
      22.85 EUR
    • Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172707381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174555404.jpg
      Clinique Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Cliniquen uudistava, retinolia sisältävä yövoide (1)
      Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml
      • 00192333054802
      4
      61.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Array (array)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • BIO:VÉGANE (bio_ve_gane)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Garnier (garnier)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • JOIK (joik)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lirene (lirene)
      • Logona (logona)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Medik8 (medik8)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Philosophy (philosophy)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Ref (ref)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Speick (speick)
      • Suntribe (suntribe)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Uriage (uriage)
      • Weleda (weleda)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 0 ml (sisa_lto_ml_0.0)
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
      • 100 ml (sisa_lto_ml_100.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi