x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clinique Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Clinique Smart Clinical Multi-Dimensional repair Treatment 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172707381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175021779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181282078.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209989069.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183510382.jpg
      Clinique Clinique Smart Clinical Multi-Dimensional repair Treatment 30 Smart Clinical Multi-Dimensional repair Treatment 30 Smart Clinical Multi-Dimensional repair Treatment 30 Mikä se on? Korjaava yövoide, joka kosteuttaa ihoa ja käynnistää anti-aging-prosessin moniulotteisen retinolin avulla. Miten tuote vaikuttaa? Retinolia sisältävä voide imeytyy ihoon ja nopeuttaa solujen uusiutumista sekä vähentää juonteita ja ryppyjä huomattavasti. Ihonsävy näyttää tasaisemmalta ja säteilevämmältä, ja ihohuokoset vaikuttavat pienemmiltä. Kosteuttaa välittömästi ja pitkäkestoisesti, mikä auttaa rauhoittamaan ihoa sekä kompensoi retinolin toisinaan aiheuttamaa kuivuutta.* Todis... (1)
      Clinique Smart Clinical Multi-Dimensional repair Treatment 30
      • 00192333054802
      8
      deal
      82.95 EUR
    • Clinique Repairwear Lift Firming Night Cream, 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218097537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148511401.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163452730.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155595835.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133116260.jpg
      Clinique Clinique Repairwear Lift Firming Night Cream, 50ml Repairwear Lift Firming Night Cream, 50ml Repairwear Lift Firming Night Cream, 50ml Clinique Repairwear Sculpting Night Cream 50 ml (2)
      Clinique Repairwear Lift Firming Night Cream, 50ml
      • 00020714709143
      • 020714709143
      4
      65.95 EUR
    • Clinique For Men Face Bronzer 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214763691.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155670326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140449407.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125915132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132711699.jpg
      Clinique Clinique For Men Face Bronzer 60 ml For Men Face Bronzer 60 ml For Men Face Bronzer 60 ml Kevyesti sävyttävä kasvogeeli ruskettavalla vaikutuksella Cliniquelta (1)
      Clinique For Men Face Bronzer 60 ml
      • 00020714001100
      2
      31.85 EUR
    • Clinique Repairwear Uplifting Cream SPF15(Dry/Very Dry)50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126547869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/42087513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107510278.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147003144.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140671594.jpg
      Clinique Clinique Repairwear Uplifting Cream SPF15(Dry/Very Dry)50ml Repairwear Uplifting Cream SPF15(Dry/Very Dry)50ml Repairwear Uplifting Cream SPF15(Dry/Very Dry)50ml Clinique Repairwear Uplifting Firming Cream Very Dry 50 ml (1)
      Clinique Repairwear Uplifting Cream SPF15(Dry/Very Dry)50ml
      • 00020714493417
      1
      62.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Antipodes (antipodes)
      • Aesop (aesop)
      • Alcina (alcina)
      • Apivita (apivita)
      • Aurelia (aurelia)
      • Avant (avant)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bella aurora (bella_aurora)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CeraVe (cerave)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Clochee Cosmetics (clochee_cosmetics)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • DERMA E (derma_e)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. Scheller (dr_scheller)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Emma S. (emma_s_)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eve Lom (eve_lom)
      • Exuviance (exuviance)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • Florame (florame)
      • Garnier (garnier)
      • Givenchy (givenchy)
      • Green Skincare (green_skincare)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Klairs (klairs)
      • Kneipp (kneipp)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L300 (l300)
      • La Mer (la_mer)
      • La Provencale Bio (la_provencale_bio)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Mad Hippie (mad_hippie)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Medik8 (medik8)
      • Mizon (mizon)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neostrata (neostrata)
      • Nivea (nivea)
      • NORDIK (nordik)
      • NUORI (nuori)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • OSKIA (oskia)
      • Palina (palina)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Priori (priori)
      • QA (qa)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sasco (sasco)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skin Regimen (skin_regimen)
      • Skogen Cosmetics (skogen_cosmetics)
      • Speick (speick)
      • Synchroline (synchroline)
      • Talika (talika)
      • Tena (tena)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Veoli Botanica (veoli_botanica)
      • Verso (verso)
      • Weleda (weleda)
      • Yon-Ka (yon_ka)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi