x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clinique Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172707381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174555404.jpg
      Clinique Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml Mikä se on?Korjaava yövoide, joka kosteuttaa ihoa ja käynnistää anti-aging-prosessin moniulotteisen retinolin avulla.Miten tuote vaikuttaa?Retinolia sisältävä voide imeytyy ihoon ja nopeuttaa solujen uusiutumista sekä vähentää juonteita ja ryppyjä huomattavasti. Ihonsävy näyttää tasaisemmalta ja säteilevämmältä, ja ihohuokoset vaikuttavat pienemmiltä. Kosteuttaa välittömästi ja pitkäkestoisesti, mikä auttaa rauhoittamaan ihoa sekä kompensoi retinolin toisinaan aiheuttamaa kuivuutta.*Todistetu... (2)
      Clinique Smart Night Cliniquenical Md Repair Treatment 30 ml
      • 00192333054802
      5
      good_buy
      59.30 EUR
    • Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155807163.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172222083.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88430969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128235095.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175068379.jpg
      Clinique Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml Plussaa ihollesi. Parempi kuin koskaan. Uusi Dramatically Different Moisturizing Lotion+ (3-vaiheisen ihonhoitojärjestelmän 3. vaihe). Koostumuksen uusi yhdiste vahvistaa nyt ihon kosteussuojaa 54% *. Kosteus säilyy ihossa paremmin. Iho tuntuu terveeltä ja sileältä. Säteilevän kaunis, nuoremman näköinen iho. Tutustu koko 3-vaiheiseen ihonhoitojärjestelmään. *Kliininen lääketutkimus 24 naisella. (1)
      Clinique iD Base Dramatically Different Moisturizing Lotion, 50ml
      • 00020714598938
      7
      22.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Array (array)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • BIO:VÉGANE (bio_ve_gane)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Garnier (garnier)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • JOIK (joik)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lirene (lirene)
      • Logona (logona)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Medik8 (medik8)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Speick (speick)
      • Suntribe (suntribe)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Uriage (uriage)
      • Verso (verso)
      • Weleda (weleda)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 0 ml (sisa_lto_ml_0.0)
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
      • 100 ml (sisa_lto_ml_100.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi