x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dermalogica Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dermalogica Sound Sleep Cocoon 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155820636.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174444167.jpg
      Dermalogica Dermalogica Sound Sleep Cocoon 50 ml Sound Sleep Cocoon 50 ml Sound Sleep Cocoon 50 ml Dermalogican Skin Health Sound Sleep Cocoon on iholle elinvoimaa antava yövoide, joka parantaa ihon kuntoa yön aikana parhaalla mahdollisella tavalla. (1)
      Dermalogica Sound Sleep Cocoon 50 ml
      • 00666151032095
      3
      deal
      98.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Aesop (aesop)
      • Apivita (apivita)
      • Array (array)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Avene (avene)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bionike (bionike)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CeraVe (cerave)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Scheller (dr_scheller)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • Farfalla (farfalla)
      • FILORGA (filorga)
      • Garnier (garnier)
      • Garnier Hudpleie (garnier_hudpleie)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Human+kind (human_kind)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • Isdin (isdin)
      • JOIK (joik)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kneipp (kneipp)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L300 (l300)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • LAVERANA GMBH & Co. KG (laverana_gmbh_co_kg)
      • Lea (lea)
      • Lierac (lierac)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lirene (lirene)
      • Logona (logona)
      • Lyko (lyko)
      • Marbert (marbert)
      • Matis (matis)
      • Melvita (melvita)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • N.A.E. (n_a_e_)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • NORDIK (nordik)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Palina (palina)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Speick (speick)
      • Suntribe (suntribe)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Uriage (uriage)
      • Weleda (weleda)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 49 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 49 ml - 50 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 50 ml - 60 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 60 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi